Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest klass_01

Reevaluare

Recommended Posts

in primul rand nu am chiar nici o legatura cu cei 2 (klass si ignore) insa se poate culege de jos ce e in jurul tau si fara sa ai autopick si destul de repede (gen box / jog / sign / jwl). Va sugerez sa incercati asa : sa zicem ca aveti inventory pe jumatate plin , modificati locul la iteme/jwl/etc cat sa fie cate 1 loc ocupat 1 loc liber (ca o tabla de sah) si pe urma stati pe spot si dati space in continuu si o sa vedeti rezultatul (unii stiu asta , unii nu)

No warn , ms.

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

iara tu ma =)) dute ma in Caracal acolo si mai planteaza cartofi sau ceapa sau ce plantezi tu toata ziua ati folosit elite suportati suspendu poti sa fi ce vrei ca oricum on nu erati se vede dupa cum a-ti raspuns dupa 4 min dupa ce a terminat de filmat el cand a aruncat boxurile tu si Ign0re le-ati luat automat de pe jos(jw-ulurile) si peste ele mai erau impi ingeri iteme alea nor ajuns la voi doar jw-ulurile

Link to comment
Share on other sites

Guest klass_01

Adriane sterge poza si schimbati fata.

Eu de unde sa stiu ca filma ala ca nu a intrebat de afk.El doar arunca cu box si eu luam jwl....Daca se da ban ca iau jwl de jos e chiar culmea.

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

Adriane sterge poza si schimbati fata.

Eu de unde sa stiu ca filma ala ca nu a intrebat de afk.El doar arunca cu box si eu luam jwl....Daca se da ban ca iau jwl de jos e chiar culmea.

lasa vrajeala ma cartofare cu adunat jw tu si alte vrajeli ati folosit elite vizibil ce tot o sucesti atat cand dadeai disconnect in camera la CS si erai atat de prost ca nu erai in stare sa inregistrezi ai uitat ? pe Ign0re meritai 99

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...