Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Camorra

[Rezolvat]kipsta -Kill in Safe Zone

Recommended Posts

Numele meu în joc: Camorra

Numele EXACT celui pe care îl reclam: kipsta

Screenshot-uri:

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am cazut de pe pod langa gara Sf si m-am dus sa iau hp de la dozator.Tipu ma vazut si a inceput sa ma alerge credea ca fug de el,cand de fapt fugeam ca imi palpaia viata,nicidecum de el nu era nimeni in jurul meu cand am cazut.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Ruller,Kid

Martori: Nimeni

Link to comment
Share on other sites

Te rog nu minti,am cazut de pe pod de la eventul care se terminase nu era nimeni in jurul meu ,cand am ajuns in spate la bmx-uri ai aparut tu eu am continuat drumul la dozator sa iau hp si tu ce fricos si m-ai omorat.Daca zici ca erai langa mine cand am cazut de pe pod,adu si o poza te rog sa dovedesti ca erai langa mine in momentul caderi.

Nu ruga prieteni din factiune sa iti ia apararea,ca oricum nu e adevarat nimic din ce ai spus tu.Ramane la aprecierea domnilor admini sanctiunea.

Pai eram in fuga deja cand ati aparut voi la bmx-uri si ati inceput sa trageti cum zici tu,cum fugeam de voi cand voi ati aparut la bmx-uri care eu eram deja acolo?

Link to comment
Share on other sites

Nu aveam de unde sa stiu ca tu o sa fugi sa iei hp si nu am facut ss ,poza ta este doar in momentul cand te`am omorat ,dar pana atunci ai fugit sa iei hp ,eram 3 care am tras dupa tine si tu ai fugit sa iei heal ..

ps : nu am rugat "niciun prieten din factiune sa`mi ia apararea" ,dar el era acolo si stie ce s`a intamplat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...