Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest klass_01

Reevaluare

Recommended Posts

Guest klass_01

http://imageshack.us/photo/my-images/854/screen101903280001.jpg/

Intentionat am adunat ce arunca,eram on.Acest caracter la facut special pt vanatoare,doresc sa i se verifice ip sa i se dea ban pe caracterul mare(SoulMaster).

A ajuns prea mare vanatoarea pe linkmania.

Rog sa raspunda un admin mai mare in grad.

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-TM

http://imageshack.us/photo/my-images/854/screen101903280001.jpg/

Intentionat am adunat ce arunca,eram on.Acest caracter la facut special pt vanatoare,doresc sa i se verifice ip sa i se dea ban pe caracterul mare(SoulMaster).

A ajuns prea mare vanatoarea pe linkmania.

Rog sa raspunda un admin mai mare in grad.

sa mori tu ma ca ai adunat de pe jos iei constant jw-uluri de pe jos fix cand arunca boxurile langa tine si peste jw-uluri mai erau imp ingeri etc hai lasa vrajeala fiule si suportativa suspendu si tu si obositu ala de fratetu Ign0re ca la vara la Caracal ve-ti lua alte 60 de zile dar de spitalizare de data asta

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/photo/my-images/854/screen101903280001.jpg/

Intentionat am adunat ce arunca,eram on.Acest caracter la facut special pt vanatoare,doresc sa i se verifice ip sa i se dea ban pe caracterul mare(SoulMaster).

A ajuns prea mare vanatoarea pe linkmania.

Rog sa raspunda un admin mai mare in grad.

sa mori tu ma ca ai adunat de pe jos iei constant jw-uluri de pe jos fix cand arunca boxurile langa tine si peste jw-uluri mai erau imp ingeri etc hai lasa vrajeala fiule si suportativa suspendu si tu si obositu ala de fratetu Ign0re ca la vara la Caracal ve-ti lua alte 60 de zile dar de spitalizare de data asta

ce vagabond e asta micu :))

Link to comment
Share on other sites

pacat ca s-a ajuns la astfel de practici.

pacat ca pentru unii o palma intinsa inseamna un loc propice de scuipat.

pacat ca se insista pe suspendarea unor anumiti jucatori care pot face diferenta la siege (par example - Knavish, eu, Gunit la inceputurile db-ului trecut sau Ign0re, Gunit, Boddom, Magus, Adrian si altii, acum).

pacat ca daca esti luat la party, se considera ca primesti o oportunitate de a vana, si nu de a face xp si a interactiona, daca vrei, cu oamenii din spatele monitorului, si nu cu niste caractere de joc, desenate in 256 de culori.

pacat ca unii pun prea mult accent pe numele guildei din care faci parte, generalizand de la alfa la omega in secunda 2 dupa ce i s-a intamplat ceva indezirabil.

pe principiul asta, daca a dat xulescu pk si el e in guilda Z, atunci, automat, toti colegii lui xulescu vor fi vanati si panditi.

nu se joaca asa un joc. un MMO. daca Ign0re a strans 5000 de jwl sau daca a dat 10 rr-uri in 2 luni, cinste lui.

a avut mai mult timp liber pentru a-l aloca jocului. eu nu am avut, am abia 4 reseturi si nu am jwl sa-mi fac setul de pe mine +9.

asta nu inseamna ca trebuie sa ravnesc la ce are, sa-l santajez, sa-l vanez, sau sa caut orice metoda posibila, evident, mai putin ortodoxa, de a-l suspenda.

o spun atat din punctul de vedere al unei persoane care a stat cu Ign0re ore in sir pe skype, pe season1, la siege, cat si din punctul de vedere al unui adversar, in momentul de fata:

pacat.

Link to comment
Share on other sites

... ign0re\klass explicami si mie cum ai adunat tu intentionat bless\soul\rena exact cand picau in conditiile cand pe jos erau si alte iteme cazute anterior... ca daca arunci un bless si apoi un soul trebuie sa iei prima data blessu si apoi soulu :)... in ordine cum au picat.... adica sub mine erau si cai si ingeri si imp ... si culmea voi numai jwlurile le luati exact cand picau .. cum caca ca eu nu pot <_<

Ps: acea elfa este a mea dar nici de cum de vanat cum spui tu:)) ci ptr a o creste am 1 rr pe ea:> si rulez.. e in crestere :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest klass_01

poi esti mai ..... si din cauza asta nu poti

ce mare scofala sa aduni 2 3 jwl de jos si da eu strang si rena ai ceva inpotriva?

adriane crezi ca ma sperie poza din avatarul tau :naughty: :)) chiar te rog cand ajungi prin caracal sa ma suni :pottytrain2:

Link to comment
Share on other sites

:banghead: :banghead: te faci ca esti prost sau chiar esti prost??

pick faci apasant spatiu iar spatiu+alt pe item faci pick itemul respectiv fara boot /macro elite si alte prostii... :banghead: :banghead: :banghead:

sau de acum se da ss la toti care culeg jwl de pe jos?? :banghead:

oricum nu e foarte greu ca au ramas cam vreo 30 de playeri in total pe server... daca si astia se vaneaza intre ei... dar na... ce sa ceri la copii de 10 ani... :banghead: :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...