Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Silphy

Mobi arena

Recommended Posts

Ce ar fi daca s-ar schimba mobi din arena ? Deja sunt prea urati ^_^ Veniti si voi cu ceva nou

Spot fantana : Era frumos pe 97d ... acu de ce nu ar fi ?

Link to comment
Share on other sites

da, ar fi mai frumosi bali si vrajitoarele(nu mai tin minte cum se numesc.) alea care erau pe 97d, astia care sunt acum parca fac mai mult lag decat sa de-a xp, spoturile cu mobi hero mutant si poison golem vor fi goale tot timpul.

din cate tin eu minte a mai fost o propunere ca asta si db trecut. dar nu a fost acceptata :))

Link to comment
Share on other sites

Guest corcodelia

spoturile sunt bune asa cum sunt acuma. deci contra

pro la adaugarea unui spot la fantana poate cu mobi mai noi sau mai vechi :)

Link to comment
Share on other sites

spoturile sunt bune asa cum sunt acuma. deci contra

pro la adaugarea unui spot la fantana poate cu mobi mai noi sau mai vechi :)

Nu zici nimeni ca nu sunt bune doar ca deja parca te-ai plictisit tot alea.. Ar fi frumos si un viziune noua arena :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Veniti si voi cu ceva nou

da, ar fi mai frumosi bali si vrajitoarele(nu mai tin minte cum se numesc.) alea care erau pe 97d

Nu va cam contraziceti?

cand a zis cv nou sa referit la ceva nou fata de mobi care sunt acum pe spoturi, care oricum fac mai mult lag decat xp. spoturile poison golem si hero mutant sunt degeaba, acum cresc cei care nu au unde, dar peste 2-3 luni vor fi goale, cum au fost si db trecut :)) daca nu ii puteti schimba macar faceti in asa fel in cat sa de-a xp cum dau cei din tarkul mare bk,elf,mg,dl.

@in loc sa ne intrebi daca ne contrazicem, puteai sa vii si u cu un argument pro sau contra. bun sau rau.

Link to comment
Share on other sites

Veniti si voi cu ceva nou

da, ar fi mai frumosi bali si vrajitoarele(nu mai tin minte cum se numesc.) alea care erau pe 97d

Nu va cam contraziceti?

Poi au mai fost bali si spotui ca pe 97d in arena ? Au fost niste bali vai mama lor pe s1... EU ziceam sa schimbati mobi nu stiu cu ce dar sa fie alti mobi deja sunt plictisit de arena... Macar atat ca nu e greu daca de restu nu aveti timp.. Faceti si voi ceva acolo . Hai ca se poate

Link to comment
Share on other sites

Ce ar fi daca s-ar schimba mobi din arena ? Deja sunt prea urati ^_^ Veniti si voi cu ceva nou

Spot fantana : Era frumos pe 97d ... acu de ce nu ar fi ?

Sunt pro.Erau chiar misto spoturile inainte pe 97D .Spoturile acum sunt naspa,mai ales alea de daia din tarkan albi,cum dracu se numesc ca nu-mi vine acum. Faceti spoturi cum erau inainte :whistle: .

Link to comment
Share on other sites

Pro pt schimbarea mobiilor din arena . Chit ca nu am cont sa joc .. votez pro , poate cand voi face rost de cont se va schimba ceva .. dar nu cred

Ar fi frumos sa schimbati si tarcurile , exact asa cum erau pe 97 d ...

Arena chiar ar fi plina .. Mariti un pic xp .. si schimbati mobii

Faceti ceva placut , pe placul jucatorilor ma .... Ba da stiti sa tineti playerii pe server ... Ascultati si de ei ) GOOD luck cu svr u

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru bali si soldiers pe spoturi arena....si sa aiba xp-ul la fel ca la tzarkuri de omega sau gigas ...sa nu mai fie mereu goale spoturile :)

+1

+1 dar nu neaparat bali sau soldier alte skinuri care se pun chiar usor in 10 min ija nai ce face:) :merci:

Link to comment
Share on other sites

imi aduc aminte cand sa buguit atunci jocu de a primit toata lumea admin...

dadeai skin 40 de exemplu (nu imi mai aduc aminte bine cum era comanda) si te puteai transforma in orice mob... deci mobi ar fii, numai ca nu ii va baga...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...