Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Caveas

Reevaluare

Recommended Posts

Am luat suspend 5 zile pentru nefondata pe caracterul Singer.

Parerea ma e ca ar trebui sa cititi mai atent postul pe care l-am facut si m-ai ales ca am precizat ca nu stiu daca este de ajuns.Concluzia:AM PUS O INTREBARE DACA ATI FI CONSIDERAT CA SUNT DE AJUNS POZELE AR FI FOST NORMAL SA DATI SS LUI BKnight DACA NU ERAU DE AJUNS TREBUIA SA IMI RASPUNDETI.

Pentru ce suspend ca ala vine si da pk fara sa zica nimic?Si tot el are dreptate?

Link to comment
Share on other sites

De ce au cele 2 poze aceeasi ora? Si de ce are Bknight facute 3 printscreen in aceeasi poza sa nu i se vada Meet Player?Si daca el e phono inseaman ca nu poate sa atace moobii de ce sunt iteme pe jos?

Sa fi seriosi cand vreodata o sa aiba el dreptate?

Se vede ca nu era spotu lui,ca la preluat incorect,i-a ramas tot lui spotul,si eu iau nefondata si ks?

82122667065958074129_thumb.jpg

56106792532401742050_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Suspendul pt nefondata este corect deoarece iti lipsesc printul singur pe spot si cel de dupa pk in safe zone cand scrii pe normal chat numele acuzatului. Plangerea de ks a lui Silviu nu a fost inca solutionata, prin urmare nu ai de ce sa faci reevaluare la ea. Alte nelamuriri?

Link to comment
Share on other sites

Suspendul pt nefondata este corect deoarece iti lipsesc printul singur pe spot si cel de dupa pk in safe zone cand scrii pe normal chat numele acuzatului. Plangerea de ks a lui Silviu nu a fost inca solutionata, prin urmare nu ai de ce sa faci reevaluare la ea. Alte nelamuriri?

De ce sa fie corect suspend pentru nefondata daca eu am intrebat daca e de ajuns printul pe care il am?Aveam o nelamurire asta e solutia daca pui o intrbare sa iau suspend?Vi se pare ca am acuzat pe cineva pe nedret pentru pk?

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu sa imi explice BKnight cu ce am gresit eu si l-a afectat pe el?El a venit pe spotul guildei unde s-a intamplat sa fiu si eu la lvl si a inceput sa dea pk fara sa zica nimic!

Eu la actiunea lui am ramas fara,spot,am suspend 5 zile pentru nefondata si 5 probabil pentru KS iar el are un spot in Kantru3.

Regulamentul nu ar trebui facut sa ii ajute pe cei nedreptatiti?

Luand in vedere ca BKnight ar fi in cazul de fata cel vatamat regulamentul zice urmatoarele:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=416573

21. Exploatarea regulilor (vanatoare)

Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.

Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- Primul avertisment: suspend minim 20 zile

- Al doilea avertsiment: suspend 50 de zile

- Al treilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului

Link to comment
Share on other sites

Parerea me e ca cel mai bine e s-a nu se ia in considerare postul meu in care l-am postat pe BKnight pentru pk spot deoarece e mai mult ca scop informativ!

Astept solutionare pentru a nu mai face spam aiurea,se rezolva ceva si imi scoateti ss e f. bine,nu se rezolva am sa stau 5 zile pe tusa dar cu parere de rau deoarece am fost neindreptatit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...