Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sexezSTAR

Conturi

Recommended Posts

cand se va da liber la creat conturi, vor anunta si ei :))

Da, asta e de inteles ( cred ) dar cand o sa dea drumul ? cand o sa fie jumate lumea full ? Nu as zice nimic daca ar lucra la ele ar face ceva , dar ei nu fac nimic , ei cauta pe cineva sa le rezolve problema si cand il vor gasi pe acel cineva deabia de atunci o sa inceapa sa lucreze la conturi ? nu ? Atunci dc nu dau drumul la crearea de conturi ?

Link to comment
Share on other sites

cand se va da liber la creat conturi, vor anunta si ei :))

Da, asta e de inteles ( cred ) dar cand o sa dea drumul ? cand o sa fie jumate lumea full ? Nu as zice nimic daca ar lucra la ele ar face ceva , dar ei nu fac nimic , ei cauta pe cineva sa le rezolve problema si cand il vor gasi pe acel cineva deabia de atunci o sa inceapa sa lucreze la conturi ? nu ? Atunci dc nu dau drumul la crearea de conturi ?

:dontknow: habar nu am cand vor deschide pagina de creat conturi, de prin auzite am inteles ca nu mai au mult de lucru. si ca in curand ii vor da drumul, cel putin asta spune lumea de pe server.

Link to comment
Share on other sites

Guest avocat_srl

de vreo 2 luni se tot zice "curand" chiar nu v-ati plictisit de replica asta si inca puneti botul la asa ceva?

se pare ca acest curand tinde undeva la infinit , vine Craciunul si inca nu se pot face conturi iar colac peste pupaza beleaua cu statusul

cel mai bun staff -_- :violent:

Link to comment
Share on other sites

pe multi ne-ar interesa un cont gol... :whistle:

hai ca se apropie iarna si poate mai gasesti un umar pe care sa plangi ca nu ai agatat nimic in club de craciun :nanana: :crybaby:

shut up bici si baga contu pe PM. :violent:

fa leica nu am nici eu ,fanii mi-au furat numele din joc ...sunt parlit :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

atata timp cat au playeri pe server nu-i intereseaza sa revolve problemele tehnice aparute sau cel putin asa se vede

+1 problema nu va fi rezolva , poate la rr db o sa ii dea drumu ii curata iara si gata :) ca problema asta niciodata nu o sa o rezolva linkmania asta e clar!

la cat e compania de mare rds/rcs atat de neinteresanti sunt ! ... dupa ce a plecat vdragonsh muonline pe linkmania numai inseamna nimica ! sau vrazvan

Link to comment
Share on other sites

Solutia cea mai buna e sa cumpere o licenta la GameGuard de la INCA si sa introduca o metoda de a cumpara bonusuri in joc pe bani reali daca vor sa isi acopere cheltuielile astfel incat sa se dezvolte o comunitate de jucatori serioasa si libera de hackeri prematuri. Dezactivare paginii de conturi e o solutie arhaica. In fine imi dau si eu cu parerea! Here's my 2 cents !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...