Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RuLLzzs

[Rezolvat] nicky-Non fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: RuLLzZs

Numele EXACT celui pe care îl reclam :nicky

Screenshot-uri: Prima parte

L-am lasat la deliver fara hp si fuge la burger sa i-a hp(se vede in chat ca a coborat din masina)

Partea a2-a

1(se vede in prima poza cum a fugit tocmai de unde era acel dnb,se vede pe map)

Partea a3-a

1(aici se intelge din ss)

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri) : se intelege tot din ss-uri,copilu asta chiar e nesimtit si joaca numai sa faca non fp alta explicatie nu exista.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau):Old Man

Martori: Salvatore

Link to comment
Share on other sites

:)) hai sa iti explic amice cum sta treaba, eu nu sunt obligat sa stau sa ma omori tu intelegi? mai ales ca nu am tras in voi, tu si cu prietenul tau ati venit dupa mine, si ati incercat sa ma enervati, ca cine stie poate poate injur sa i-au ban, nu inteleg de ce est atat de frustrat cand eu nu te-am atacat, m-ai mai si intrebat daca facem kill si am spus neah, mai sti? si ai inceput sa ma ataci dupa m-am dus burger crezand ca ma lasi, eu nu am tras 1 glont in tine, asteptam decizia unui admin tinand cont si de postul meu

-> iar in prima poza nu inteleg, mi-ai facut poza si dupa ne-am duelat, hahaa esti mare vanator zau

2-a poza -> esti copil, m-ati alergat o gramada iar eu nici nu am ripostat, doar am incercat sa fug de voi sa ma lasati in pace, ai si vazut ca nu aveam bani pe mine ca sa zici ca alergam si am facut non-fp, si pot sa fug unde vreau eu :)

3-a poza-> ce non-fp am facut ca am ramas in masina? sau nu inteleg, daca ti-am spus CA NU MA DUELEZ SI NU MA BAT SI NU VA ATAC SI SA PLECATI ce nu ati inteles din cuvintele astea? defapt voi m-ati atacat de cateva ori consecutiv poate poate fac ceva non-fp si imi faceti post nu? defapt ma vanati, salvatore te-a pus? tare tare,

nu mai posteaza nimeni asteptam decizia unui admin ! te rog

Link to comment
Share on other sites

Nu ai voie sa iti iei hp cand trage cineva in tine... Daca fugeai si scapai de ei fara sa te urmareasca da... dar asa nu ai voie sa iei hp cand omu e in spatele tau.

Cat despre celelalte 2 faze vad ca nicky a fost omorat asa ca nu inteleg care mai e problema.

Concluzionand: nicky va primi prison pt non-fp. Nu are antecedente de genu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...