Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

greedy91

Curiozitate clicker elf

Recommended Posts

Ai voie sa folosesti optiunea de la clicker sa traga in cerc ? Din cate am inteles de la restul jucatorilor ai avea voie ca este cam aceeasi treaba ca la elfa energy . Acolo iti misca clickerul mousul pentru buf la fiecare pers din pt si nu este problema ... . As vrea totusi un raspuns oficila la intrebarea : Pot sa stau pe un spot cu clicker care trage in cerc ? (mentionez ca este bun ca sa nu mai stai cu mana pe mous , cum nici sm / bk / mg nu stau , pedepsindu-se la fel afk = contor = eventual ss)

Daca da , perfect .

Daca nu , de ce , as vrea un raspuns argumentat (daca se poate) .

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

nu am vazut sa se fi dat vreun ss pentru asta, deci cred ca este voie, atata timp cat nu ai move to pick.

Ca sa fie foarte clara situatia , doar clicker , fara move to pick fara auto pick fara auto q fara tot , doar trasul si invartitul atat .

Link to comment
Share on other sites

PMul nu merge dar nu vei lua ss doar pentru ca tragi. Atata timp cat nu te misti pe spot in timp ce tragi (lucru facut de clicker), nu ai auto pick, move to pick, meet player etc etc etc nu e o problema.

Atata timp cat doar tragi, e OK.

Link to comment
Share on other sites

trasul in cerc e tot una cu trasul lanturilor de la DL. random clicks, numai ca la elf ar urma o traiectorie circulara.

practic, poti folosi si clickerul de dark lord, iti va acoperi, oricum, tot ecranul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...