Jump to content
Maeve

GATHER IASI

Recommended Posts

acelasi oameni care'i vad de un an de zile, toata lumea venim pfoa lista venim din bucuresti, da cine dumnezeu v'o fi crezut. a da stiu cine

"dobrica ai program pe 29? NU. sa nu'ti faci ca facem gather.ne adunam 20 de oameni"

Link to comment
Share on other sites

Guest HooLiGaN31

vrei sa vezi poze, vii la gather :)

Vrei sa vezi poze dute la gather:):) , tare , acum sa vedem care din pritenii mei ieseni imi face rost de un cont ofer o suma destul de substantiala , si de lvl 1 e bun char-ul de pe cont e de-ajuns ca exista, id msg vechio_dan , add si vb acolo. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

:)) nu tre sa ai cont k sa vii la gather:))) au fost si jucatori mai vechi kre nu au cont pe actualul bd:) ce crezi k lloyd sau dobrica au cont?=)).cat despre poze e vina lu dobrica:)i-am zis sa ma sune sa-mi zica sa iau camera k eu uit, se pare k a uitat si el:)))

Link to comment
Share on other sites

Luni 3 septembrie 2012 gather. Cel putin ultimul care il fac eu in Iasi deoarece nu voi mai fi in zona. In jurul orei pranzului sau spre seara e de preferat pentru mine sa ne intalnim ptr ca apoi voi pleca spre Bucuresti :))

Ma sunati pe tel, n-am laptopul la dispozitie. Daca e zi ne vedem la belfast, daca e seara prin oras undeva :-? ... Gen curtea berarilor sau asa ceva.

Urmatorii mentionati rog sa se prezinte la "beut" :

magdic

shadowlord

magnnum

kiral

pity

dana

lucian

marian

dobrica

si restul ce vor sa vina :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...