Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tika

Problema Character sau Bug

Recommended Posts

Deci am dat /move Tarkan si am ajuns in tarkan mam plimbat unpic si dupa un timp ma dat afara din joc!!!!

Si acuma nu ma mai lasa sa intru cu characteru cu care joc cum dau click pe el imi intra si ma da afara din joc

fara sa apara disconnected from the server nimika. Si va rog sa ma mutati in lorencia sau unde vreti voi cred ca e bug

si nu vreu sa joc cu alt character numa cu ala JTO9000MG ii nicku multumes :D

Link to comment
Share on other sites

Deci am dat /move Tarkan si am ajuns in tarkan mam plimbat unpic si dupa un timp ma dat afara din joc!!!!

Si acuma nu ma mai lasa sa intru cu characteru cu care joc cum dau click pe el imi intra si ma da afara din joc

fara sa apara disconnected from the server nimika. Si va rog sa ma mutati in lorencia sau unde vreti voi cred ca e bug

si nu vreu sa joc cu alt character numa cu ala JTO9000MG ii nicku multumes :D

1. Intra pe alt caracter ... plimba-te un pic si pe urma incearca sa te conectezi cu cel blocat !

2. Scrie /1/move lorencia in joc cu un alt caracter si pe urma incearca sa te conectezi pe caracterul blocat si apasand Alt+1 de mai multe ori (in timp ce te conectezi pe char-ul blocat).

Trebuie sa functioneze una din ele ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

cum iti iese din joc? se inchide direct fereastra? sau se blocheaza pentru cateva sec si dupa te scoate? incearca si u sa intri pe un char secundar si scrie /1//move lorencia dai sw pe charul blocat si apasa alt +1.

Mersi frumos a mers

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...