Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Decline

"attack" safe zone

Recommended Posts

next la poze.

Bun ... sunt uimit .. pozele arata ceva ce ma uimeste si nu imi pot explica cum este posibil asa ceva ..

Nu inteleg cum e posibil si ce rost ar avea ca cineva sa foloseasca programe cu care sa atace in safe zone cu elfa... si sa dea buf

Am lasat elfa afk in icarus la party .

Am gasit-o in safe zone in davias dar nu dadea buf asa cum apare in pozele de mai sus .

Singuru lucru pe care il pot spune in apararea mea.. este ca rog un admin care are posibilitatea .. ija sau odyzeus sa verifice in loguri .

Singura mea explicatie este ca ar putea fi vorba de bug .... altcumva nu imi explic .

Link to comment
Share on other sites

' date='05 October 2011 - 23:26' timestamp='1317846376' post='6005758']

asta bate recordul la apasat print screen pe secunda , ar trebui sa te inscrii la un concurs

u ai vazut ca este facut printuri intr-un minut?

u ai vazut ca multi e prosti si nu fost la scolile ?!\

@warn down inainte de warn up pls ca nu am avut nimic 2-3 ani qqq

Link to comment
Share on other sites

Guest J0ck3rU17

este bug ala cum e la sm cand moare sau da move da cu ES cred si e putin cam deplasat sa postezi asa ceva mai a facut si 10 poze intr-o sec zici ca a castigat la loto ca a postat pe cineva ar mai trebui sa se mai dea iar ss pentru vanatoare sa se mai linistesca lumea ca prea se posteaza orice

Si ce mai attack da buff un elf :))

Link to comment
Share on other sites

Rai mai sunteti ma, ce treaba aveai tu cu elful ala daca dadea buff ? E bug 100% nu avea nici un interes sa-si bage vre-un hack sa poata da buff in safe zone , e chiar asa greu de priceput ? Numai sa vanati stiti, sa da-ti ss la altii care se joaca pentru distractie :violent:

Link to comment
Share on other sites

Rai mai sunteti ma, ce treaba aveai tu cu elful ala daca dadea buff ? E bug 100% nu avea nici un interes sa-si bage vre-un hack sa poata da buff in safe zone , e chiar asa greu de priceput ? Numai sa vanati stiti, sa da-ti ss la altii care se joaca pentru distractie :violent:

are treaba ca este admin cu char-ul de joc,adica KooX

Link to comment
Share on other sites

Guest J0ck3rU17

deci bine ca ati zis ca de acum toti dw(SM) care dau cu es ii postez sa ia toti 99 si dupai raman 2 3 pe servar cred ca se stie de bug asta si bk meu daca atac si mor cand apare safe zone mai da o data de 2 ori

Daca vreti fac print si vedeti puteti sa incercati si voi si daca e asa va postati si luam toti 99 si gata sa sarsit jocu:)))

Link to comment
Share on other sites

deci bine ca ati zis ca de acum toti dw(SM) care dau cu es ii postez sa ia toti 99 si dupai raman 2 3 pe servar cred ca se stie de bug asta si bk meu daca atac si mor cand apare safe zone mai da o data de 2 ori

Daca vreti fac print si vedeti puteti sa incercati si voi si daca e asa va postati si luam toti 99 si gata sa sarsit jocu:)))

da ma cand mai da asa putin este bug,dar bvlgari ala a dat 5min cu es in oras

Link to comment
Share on other sites

deci bine ca ati zis ca de acum toti dw(SM) care dau cu es ii postez sa ia toti 99 si dupai raman 2 3 pe servar cred ca se stie de bug asta si bk meu daca atac si mor cand apare safe zone mai da o data de 2 ori

Daca vreti fac print si vedeti puteti sa incercati si voi si daca e asa va postati si luam toti 99 si gata sa sarsit jocu:)))

da ma cand mai da asa putin este bug,dar bvlgari ala a dat 5min cu es in oras

pai si asta daca mai statea 2-3 minute ai fi vazut ca dadea in continuare.aici are poze min 56` si min 57` plus ca a facut si de pe coord diferite print.

Cand dai move si e bug dureaza 1 secunda doar.

P.S-si asta e bug doar ca nu ai cum sa il demonstrezi.Eu am cerut loguri si au zis sa tac ca mi-am incheiat treaba pe link :|

Link to comment
Share on other sites

scz ca ma bag neimplicat

Eu am luat 99 pentru acelasi lucru.Nu merge search sa va pot da link.

Aici este topicul unde tu bvlgari ai luat ss99 pt acelasi lucru.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=406777&st=0&p=5707984&hl=bvlgari&fromsearch=1&#entry5707984

ps:nu merge pm-ul ca-i dadeam pe pm :tiphat:

aici este si parerea lui Creator la banati:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=406797

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...