Jump to content
liquidlove

Cand iti vine dorul...

Recommended Posts

?i a venit, n-am mai dat de mult? vreme nici pe forum nici pe la mu section, dar cum am timp ?i tare dor mi s-a facut am zis ca as intra sa joc si eu. Apoi nu mare mi-a fost surpriza sa descopar ca nu se mai fac conturi, ca e pe disabled optiunea.

Atunci nu stiu, daca vreau sa joc trebuie sa astept pana cand se da drumul? Sau trebuie s? fac o cerere pe undeva de cont, habar n-am :-??

Link to comment
Share on other sites

?i a venit, n-am mai dat de mult? vreme nici pe forum nici pe la mu section, dar cum am timp ?i tare dor mi s-a facut am zis ca as intra sa joc si eu. Apoi nu mare mi-a fost surpriza sa descopar ca nu se mai fac conturi, ca e pe disabled optiunea.

Atunci nu stiu, daca vreau sa joc trebuie sa astept pana cand se da drumul? Sau trebuie s? fac o cerere pe undeva de cont, habar n-am :-??

asteapta sa se deschida pagina de creeare conturi

Link to comment
Share on other sites

si deschiderea de acc e la sfr db-ului =)) nici eu n-am acc si au trecut 2 luni cred=))

I dont know how many days had passed,im somewhere near a keyboard and a mouse.Its very dark here.All i can see is a flashing screen ,whispering me to stay on linkmania forum to check the creating account page... Argh.. its cold here.I need help.If you see this message it can only means that im dead or waiting to open it again.

Imagitativa pe cineva stand cocosat la pc pe intuneric doar cu un pc in camera(scena horror) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...