Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MiXtap

[Rezolvat]Cabanos - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc:MiXtap

Numele EXACT celui pe care îl reclam:Cabanos

Screenshot-uri: 280ikcg.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): eram la pariuri si el zicea baliverne pe la pariuri si am facut o gluma si i-am zis taci ca esti obosit nu cred ca este ceva jignitor ba chiar amuzant iar el imi raspunde asemanator dar jignitor si obscen

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Andreea KiD

Martori: cei de la pariuri

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc:MiXtap

Numele EXACT celui pe care îl reclam:Cabanos

Screenshot-uri: 280ikcg.png

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): eram la pariuri si el zicea baliverne pe la pariuri si am facut o gluma si i-am zis taci ca esti obosit nu cred ca este ceva jignitor ba chiar amuzant iar el imi raspunde asemanator dar jignitor si obscen

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Andreea KiD

Martori: cei de la pariuri

1. Uita-te tu mai bine in randurile alea acolo,si vezi cam cine a vorbit primu'.

2."OBOSIT" poti sa zici asta altcuiva, da nu mie ca nu ne cunoastem.

Link to comment
Share on other sites

nu am poze cu ce ai spus tu mai sus sau chat log si nu cred ca daca ti-ar spune cineva pe strada obositule inseamna ca te-a jignit.Era o gluma si chiar daca nu o intelegeai si erai asa sensibil trebuia sa te controlezi si raspundeai frumos MiXtap nu ma mai jigni sau nu mai vorbi asa cu mine punct.Era asa de greu?Asteapta decizia unui superior

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...