Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-GUNIT-

Invictus alliance

Recommended Posts

da. si eu stiu ca am luat ss-urile alea pe reputatia facuta de poney si alti Haters :)

este ? :blink:

Honey te-a pus sa bagi script pe Prutus? sau sa folosesti range bug de bk pe s1? sau sa bagi agil peste cap? sa nu mai zic de gt ca tu i-ai invatat (vezi [cRs] )

+ multe altele , ai fost mereu cu 2 perechi de oo fata de restul si acuma dai vina pe altii? funny :)

in concluzie , se pare ca prostia doare

mai e un bug pe care il folosesti sa iei spoturi , poate o sa te si prinda careva sa iti dea 99 pe caracterul respectiv (prietenii stiu de ce)

Link to comment
Share on other sites

da. si eu stiu ca am luat ss-urile alea pe reputatia facuta de poney si alti Haters :)

singur ti`ai facut reputatia pe care o ai, nimeni nu te`a pus sa folosesti toate magariile

nu am folosit cate se zice ca am folosit :) + cand am folosit ce am folosit nu era interzis ( gt, script, bk bug pe S1 )

Link to comment
Share on other sites

Guest poiuyt

da. si eu stiu ca am luat ss-urile alea pe reputatia facuta de poney si alti Haters :)

singur ti`ai facut reputatia pe care o ai, nimeni nu te`a pus sa folosesti toate magariile

nu am folosit cate se zice ca am folosit :) + cand am folosit ce am folosit nu era interzis ( gt, script, bk bug pe S1 )

clar , a fost vreodata voie cu hackuri si exploatare buguri? fii serios ma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...