Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Juny

reevaluare

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423215

Felicitari ody,schimbati regulamentu de pe o zi pe altahello2.gif.

Te chinui 4-5 zile sa preiei un spot bun,si vine unu i`ti da pk la tot party si i`a 7 zile cool2.gif

Aceasta regula: [ <b>9. Regula AFK</b>Orice jucator poate sa stea intr-un spot atata timp cat este LANGA CALCULATOR!

Daca cineva ii face printscreenuri in intervalul de 5 minute (in care interval respectivul nu zice nimic, personajul in AFK) inseamna ca respectivul a pierdut spot-ul!

Mentiune: trebuie sa intrebi personajul daca e afk + nume destinatar (si sa se vada in screen-shoturi) . Poate nu are chef sa te bage in seama (sa initieze o discutie)

Este obligatorie o poza cu F4 pe tot ecranul care sa dovedeasca ca nu a spus nimic in aceasta perioada. ] ...scoateti`o ca v`a fi degeaba,nush cine v`a mai face preluare atata timp cat pt pk pe spot x5 se v`a da 7 zile ss.

P.S:felicitari,incet incet se duce svtiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

si stiti care e scopul acestei rubrici?

Reevaluati ce?:) vreti pedeapsa mai mare pentru altul?Rubrica aceasta nu este pentru marit pedepse..

Va putem ajuta cu altceva?:)

Reevaluare plangere..mi se pare ca a gresit miscorandu`i suspendul

Gandeste`te logic ce rost mai are preluarea pe server.Te chinui mai mult de 5 zile sa iei un spot..asa mai bine dai pk la tot party`ul si iei suspend 5 zile si nu mai stai 5 zile sa incerci sa preiei un spot bun.

Eu stiam ca pk pe spot,pk pe spotx2,pk pe spotx3 etc.Trebe postate de caractere diferite,fiecare sa aiaba 2 printuri(print cu spot+print pk),nu sa fie spoturile diferite.

In fine,se pare ca incurajati pk`urile pe spot,ca doar asa se vor face rost de spoturi acumtiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Pk-ul a fost facut pentru un singur spot, a primit bonus pentru mai multe pk.

Daca eu maine vin si fac pk pe un party de 5 (ca vezi doamne nu am spot) toti 5 sunt on si fac poze = trebuie sa primesc 99 de zile pentru ca am luat un spot prin pk?

Daca erau abateri diferie, spoturi diferite, perioade de timp diferite primea x2 + x3 si ce mai era nevoie.

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...