Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mudjahid

Reevaluare

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423011

Nu vad nici un print facut in timpul filmari, dc mai sunt reguli daca si admini mai omit din ele cum/cand vor ei.

Vazand discutiile purtate pe forum precum si unele dificultati in solutionarea plangerilor continand filmulete, regulile de postare pentru aceste filmulete se completeaza dupa cum urmeaza:

- atunci cand filmati un anumit eveniment in joc sunteti obligati sa faceti cel putin un print in timpul filmarii, iar acest lucru sa se vada si in filmulet;

- sunteti obligati ca, alaturi de filmulet, sa postati in plangere si printul pe care l-ati facut in timpul filmuletului.

Warn celor care stau in fata monitorului si se baga ca musca in c*c*t in topicurile altora.

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=423011

Nu vad nici un print facut in timpul filmari, dc mai sunt reguli daca si admini mai omit din ele cum/cand vor ei.

Vazand discutiile purtate pe forum precum si unele dificultati in solutionarea plangerilor continand filmulete, regulile de postare pentru aceste filmulete se completeaza dupa cum urmeaza:

- atunci cand filmati un anumit eveniment in joc sunteti obligati sa faceti cel putin un print in timpul filmarii, iar acest lucru sa se vada si in filmulet;

- sunteti obligati ca, alaturi de filmulet, sa postati in plangere si printul pe care l-ati facut in timpul filmuletului.

Warn celor care stau in fata monitorului si se baga ca musca in c*c*t in topicurile altora.

ba ti-e ar trebui sa ti se interzica sa m-ai joci pe linkmania vreodata vreo 6 caractere banate numa pe hackuri m-ai ai tupeu sa faci reevaluare ma ratatule ? sunt 2 printuri in topic daca esti orb nu asta conteaza sa vede clar filmuletu si pe tine trebuia sa te urmeze si celalalt ratat pe nume -iTi- care a fost scapat de elite familie mare HH asta plina de tigani cu hackuri

Link to comment
Share on other sites

Am facut acea regula de postare pentru a avea certitudinea unor lucruri cum ar fi: filmul e facut pe acest server, e facut in data de, e facut la ora de, e facut de jucatorul cutare si multe alte asemenea.

In plangerea contestata sunt intr-adevar unele greseli, nu e perfecta, dar in ciuda lor pot fi sigur ca filmul e de pe acest server, e facut de jucatorul x, in data y la ora z. Printurile sunt contemporane cu filmul, facute probabil la cateva secunde dupa film, se vede anuntul sus, unele conversatii se suprapun pe chat, etc.

Iar tu ai folosit in mod cert hack de pe al nu stiu catelea caracter, asa ca eu cred ca acea mica greseala nu e destul pentru a lasa caracterul asta al tau sa mai joace pe server. Banul ramane

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...