Jump to content
Perpripiu

Canditati la Primarie sesiunea Octombrie 2011

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar.

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA GodFather LinkMania si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA GodFather LinkMania.

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

De acum cine isi retrage candidatura va primi warn up !

Aveti timp sa va depuneti candidaturile pana pe 29 Septembrie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rujuc_Dragos

Level: 11

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Rujuc_Dragos s-a nascut in oraselul LS in martie 2010. Acesta s-a nascut intr-o familie de taximetristi , tatal si bunicul sau practicand aceasta meserie. La varsta de 18 ani Rujuc_Dragos decide ca a venit momentul sa calce pe urmele tatalui sau si aplica pentru un post la Taxi Drivers. Acesta este acceptat de leaderul Lea , dar nu ramane mult aici din cauza salariului mic. Intr-o zi , in timp ce era pe strada, Rujuc afla ca parintii sai au fost omorati de niste persoane necunoscute, iar mai tarziu avea sa afle ca cei care i-au ucis parintii erau membrii Da Nang Boys. Acesta incearca sa intre in San Fierro Rifa , iar Alexinho , leaderul SFR , auzind cele intamplate , hotaraste sa-l ia sub aripa lui protectoare, ajutandu-l sa-i gaseasca pe cei care i-au ucis familia. Viata langa cei din SFR era buna dar si periculoasa. Dupa un timp , Rujuc se hotaraste ca ar fi mai bine sa treaca de partea legii si sa renunte la ilegalitati, Acesta se hotaraste sa se inroleze in Armata. Rujuc este acceptat si se integreaza foarte bine . Dupa un an , acesta este nevoit sa plece intr-o misiune foarte periculoasa in care sta trei ani si jumatate. Cand se intoarce din misiune , acesta observa ca micul orasel Los Santos era neschimbat. Anii isi pun amprenta pe Rujuc_Dragos iar acesta hotaraste sa se retraga din armata. La varsta de 30 de ani acesta intalneste o fata , cu care se si insoara un an mai tarziu. Incarcat de datorii , Rujuc se angajeaza la primarie in functia de consilier. Din cauza banilor putini acesta trece de partea celor din San Fierro Rifa. Intr-o zi, acesta afla ca mandatul primarului sRs este pe sfarsite si se cauta un nou primar. Rujuc nu ezita si isi depune candidatura la primarie , sperand ca va castiga.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa ascult problemele fiecarui Player.

- Promit sa ajut cu bani fiecare Player care are nevoie.

- Promit sa fac cat mai multe eventuri cu premii frumoase.

- Promit sa angajez consilieri capabili.

- Promit sa particip la cat mai multe sedinte ale factiunilor pentru a asculta problemele acestora.

- Promit sa ofer salarii playerilor de level 1-5.

- Promit ca voi respecta toate promisiunile.

Nume: Rujuc Dragos

Varsta: 17

Oras: Galati

Ocupatie: Elev

Motto: Votati Rujuc_Dragos pentru o viata linistita pe serverul LinkMania !

Link to comment
Share on other sites

Nick: HaGy

Level: 9

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

HaGy s-a nascut in periferia orasului Los Santos.El avea 2 frati mai mari.Familia sa avea numeroase probleme si nu prea avea bani.Parintii nu mai aveau posibilitatea sa-l tina pe HaGy si l-au dat la o scoala din aporpierea orasului. El era pasionat de scoala,ii placea sa invete.Familia neavand niciun ban, s-a gandit sa se duca sa munceasca.Tatal sau lucra la o covrigarie din orasul Las Venturas.Prima data HaGy la doar varsta de 14 ani s-a dus sa lucreze la o pizzarie pentru a castiga un banut.Dupa un timp el s-a gandit sa lucreze ca si consilier deoarece se castiga foarte bine. A fost acceptat de catre sRs pentru aceasta functie.Aici el a stat doar 5 saptamani. A fost una dintre factiunile lui de sufled deoarece aici a invatat destul de multe lucruri si noi si si-a facut foarte multi prieteni. Inca o provocare pentru el a fost intrarea in SMURD. Aici a stat mai bine de 2 luni. Era un medic capabil, priceput in domeniul sau si isi indeplinea sarcinile de medic. Dupa un timp, HaGy s-a gandit sa incerce undeva in fortele de ordine. Avand cativa prieteni in Departamentul de Politie, HaGy a intrat aici pentru foarte scurt timp. Dar cat a fost membru al acestei factiuni, usor usor a demonstrat ca este demn sa fie numit politist in Los Santos. Dupa cateva restrucutari, HaGy a decis sa uite trecutul si sa incerce ceva nou. A vazut ca aplicatiile pentru o functie de Primar sunt din nou deschide. In acest moment, HaGy si-a depus CV-ul catre Primarie, considerand ca este momentul potrivit pentru a obtine aceasta functie si sa demonstreze de ce este capabil.

Lista cu promisiuni:

• Voi acorda salarii la playerii lvl 1-5 si la consilieri.

• Voi avea grija de oras de fiecare data cand voi fi pe server.

• Ii ajut pe cei cu lvl mai mic pentru a intelege mai bn jocul.

• Voi fi prezent de fiecare data la sedintele factiunilor.

• Voi face destule eventuri pentru toti playerii.

• Voi reduce DM-ul.

• Voi discuta cu fortele de ordine pentru a se tempera.

• Voi incerca sa reduc conflictele intre playeri.

Nume: HaGy

Varsta: 17

Oras: Rm. Valcea

Ocupatie: Elev

Motto: Votati HaGy pentru un oras mai bun !

Link to comment
Share on other sites

Nick:Semos

Level:11

Varsta:19 ( in game)

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):In vara anului 2009, in SanFiero , se naste un baiat numit Semos.Acesta avea o stare materiala destul de bune, neducand lipsa la nimic. Acesta urmeaza scoala din SF iar pentru liceu este nevoit sa se mute in Los Santos. Tocmai in prima zi de liceu, pe trecerea de pietoni, Semos este lovit de o masina de culoare mov, lucru care il face sa lesine. Fara sa stie, din masina, coboara in mare graba trei barbati in mov, si urca pe Semos in masina si il duc la Spitalul LS unde ii platesc tanarului operatiile si perioada de recuperare. Semos afla mai tarziu ca acei trei oameni erau membri ai gangului Ballas, un gan de temut in LS, cunoscut pentru cruzimea sa. Totusi, tanarul Semos a fost ajutat de acestia, dupa cateva luni de la incident, Semos reuseste sa obtina o intrevedere cu liderul gangului : Perpripiu.

Aici ii sunt testate cunostiintele ilegale, insa Semos nu exceleaza. Perpripiu este gata sa il respinga, insa cei trei oameni, intervin din nou pentru Semos, spunand ca il vor invata personal pe 'boboc' tot ce trebuie sa stie. Stiind ca sunt oameni de onoare, Perpripiu, accepta si il invita pe Semos in Ballas. Acesta, incetul cu incetul isi cladeste respectul alaturi de gangul Ballas. In scurt timp, Perpripiu paraseste gangul iar la conducerea sa, vine MusiC. Dupa o cearta cu liderul, Semos se hotaraste sa iasa din Ballas.

Acesta vrea sa se calmeze, pentru ca stie ca e spre binele familiei sale, asa ca aplica in LSPD, fiind insa respins. Totusi, acesta aude la scurt timp de un gang, San Fiero Rifa care a devenit foarte puternic de la venirea noului lider : Perpripiu. Semos aplica, fiind testat de un om de baza din SFR : Alexxutzu. Acesta trece testele cu brio. In SFR, Semos are cea mai frumoasa perioada, Alexxutzu ii devine unul din cei mai buni prieteni, alaturi de Dan33, miticazauca si multi altii. Totusi, Semos este fortat la o mica perioada de inactivitate, timp in care, contul ii revine unui bun prieten pt. a asigura prezenta la war-uri. Intors cu forte proaspete, Semos afla cu stupoare ca a fost banat pt reclama.....

Vrand sa-si dovedeasca nevinovatia, Semos incepe o alta viata, de data aceasta numindu-se [Mr]Semos. La level 3, [Mr]Semos aplica penttru functia pe consilier, ajutor pentru noul primar , shp4nky . Pe perioada petrecuta aic, [Mr]Semos gaseste in shp4nky un model de urmat. Totusi la scurt timp... vine WIPE.

Pe noul mod, Semos revine din nou, cu forte proaspete, asa ca la level 2, acesta aplica din nou in SFR. Insa lucrurile nu mai sunt la fel, kidzeen este demis si in locul sau este pus Rohan, un lider super de treaba, bun prieten cu Semos. Apoi pentru a-l ajuta pe Rohan, este introdus si Drake. Insa incetul cu incetul, activitatea membrilor SFR scade, iar Semos stie ca e timpul sa plece, asa ca demisioneaza. Sta putin timp civil, pentru a-si clarifica lucrurile. Prima idee a fost sa intre in Mafia, o mafie foarte organizata si periculoasa. Insa, cand vede ca HkR este noul lider al Departamentului de Politie, Semos aplica, trecand testele.Dar iese foarte repde si intra in Ballas. Acum, Semos aplica pentru functia de Primar al orasului, stiind ca este o functie onorabila, demna de respect si care cere foarte multe aptitudini.

Lista cu promisiuni.

1.Promit ca voi organiza minim 3 eventuri pe zi, cu premii consistente.

2.Promit ca voi ajuta playerii noi pe /n, de cate ori voi putea.

2.Promit ca voi participa la sedintele tuturor factiunilor.(cu permisiunea liderului)

3.Promit ca voi da salarii destul de mari.

4.Promit ca pentru functia de consilier, voi angaja playeri care stiu ca asculte oamenii, sa-i inteleaga.

5.Promit ca voi organiza de 2 ori pe saptamana, sedinte pentru ascultarea publicului.

Eu unul as dori, ca primar sa alung aceasta monotonie, toata lumea alergand dupa bani. Sa nu uitam ca este un joc, ceea ce inseamna distractie, iar pentru asta voi face eventuri si voi tine discursuri .

Date personale.

Nume : G. George

Varsta: 17

Oras : Targoviste

Ocupatie : Elev

Link to comment
Share on other sites

Nick:Colinzink

Level:10

Varsta:20

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Colinzink s-a nascut in Los Santos intr`o familie care era formata din mama sa, tatal sau si cei doi frati mai mari. La varsta de 10 ani Colin a dorit sa mearga si el la scoala ca restul copiilor, dar parintii nu l`au lasat din cauza neajunsurilor materiale, astfel Colinzink a crescut impreuna cu familia sa numa din salariul tatalui pana la varsta de 15ani. La acea varsta i`a fost oferit un loc de munca pe care l`a acceptat imediat pentru a`si putea ajuta familia cu tot ce ii sta in putinta.Nu s`a vaitat la nimeni ca ii este greu pentru ca stia ca nu are incotro, dar la varsta de 18ani a primit o veste tragica, cum ca tatal sau a fost ucis la locul de munca de catre un gang ce purta numele de "Ballas". Din acel moment a jurat ca va cauta o cale prin care sa se poata razbuna. Mergand trist si suparat pe strada observa in fata lui un bar ce se numea "Ten Green Bottles". Intra in aceasta si se aseaza la masa dupa care vine un domn inalt care il intreaba care este motivul starii lui. Dupa o scurta descriere acest domn inalt isi da imediat seama despre cine este vorba. Dupa o scurta conversatie ii acorda sansa de i se alatura gangului Groove Street pentru a-si putea razbuna tatal. La scurt timp dupa alaturarea sa in acest gang intra in puscarie pentru o crima asupra unui membru din gangul ce-i asasinase tatal. La varsta de 20ani este eliberat pentru buna purtare si munca in folosul comunitatii si decide sa-si faca o facultate si sa se angajeze la National Guard, doar asa isi putea razbuna in totalitate tatal, arestandui pe cei ce l-au facut sa treaca prin acea drama. Dupa cativa ani de facultate este angajat de catre cei din "National Guardi" si usor usor reuseste sa-i aresteze pe toti ce-i implicati cu multi ani in ura la uciderea propriului tata.Dupa o perioada frumoasa petrecuta in Arma,Colinzink reuseste sa se bage in cea mai tare mafie din SF,si anume The Triads,aici cunoste foarte multi mafioti si inpreuna cu ei,baga spaima in toti locuitori Los Santos,San Fiero si Las Ventures.Acum el este unul din cei mai buni mafioti ai statului San Andreas si pentru asta doreste sa ajunga si mai sus, mai pe scurt sa devina noul primar al acestui stat.

Lista cu promisiuni:

» Promit ca voi sta la biroul meu si o sa va ascult problemele incercand cum pot sa le ajut.

» Promit sa dau salarii playerilor de level mic in fiecare zi.

» Promit sa fac un minim de 3 eventuri in fiecare zi.

» Promit sa particip la sedintele fiecarei factiuni si sa ajut cu tot ce imi sta in putinta.

» Promit sa angajez cate un consilier pentru fiecare factiune si sa ii ascult probleme aflate in interiorul factiunii.

» Promit sa angajez cei mai capabil si seriosi consilieri ai serverului.

» Promit ca personalul factiunilor PD/NG/F.B.I sa nu abuzeze.

Date personale:

Nume : Cristi

Varsta : 16

Oras : Buzau

Ocupatie : Elev

Motto: Pentru mai multa distractie si seriozitate votati Colinzink !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Derrek

Level: 16

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): In anul 2009 un baietel a luat nastere la spitalul din Los Santos,care a fost numit ToxiC.El s-a descurcat de minune pe server,facandu-si prieteni noi.Prima factiune a sa a fost DNB,atunci condusa de JunyorU.Am dat testele si le-am picat,insa dupa un timp,perseverand am aplicat iarasi,am fost acceptat si am trecut testele.Am stat in DNB un timp,incercand sa ajut factiunea,depozitand materiale,omorand cat mai multi rivali,am observat ca nu este locul meu aici deoarece multi amici de ai mei au fost demisi din cauza inactivitatii.Dupa ce am renuntat la aceasta factiune,am aplicat in FBI,atunci fiind lider Florin[CiRi].Am fost acceptat si am trecut testele cu brio.Am ramas o vreme in FBI,fiind promovat la rank 2 de catre lider.Am continuat cu activitatea pana la un anumit punct.Un prieten a fost acceptat in Hitman.Cand am auzit cat de cautata,respectata este aceasta factiune,mi-am incercat norocul.Am depus CV-ul ,dar am fost respins.Nu am intrat in nicio factiune timp de 2/3 saptamani incercand sa castig cat mai multe eventuri si sa imi fac un nume pe server,pentru a avea o sansa in hitman.Dupa ce am primit niste sfaturi de la sRs,fiind rank 5 in hitman,si avand experienta m-am hotarat sa aplic iarasi.Am aplicat si am fost acceptat pentru teste.Testele le-am picat,neavand foarte buna experienta in trasul cu arma.Apoi a urmat o perioada de monotonie,in care toata lumea avea casa,biz,si m-am hotarat sa fac un event de 1 miliard.Am organizat un event paintball,fiind ajutat de un admin.Au venit peste 30 de jucatori.Eventul a fost castigat de MR Cristii.Dupa 2-3 saptamani a fost anuntat wipe-ul.Toata lumea arunca cu bani in stanga si in dreapta,fiind ultimele momente in care se mai puteau bucura de bani.Dupa acest wipe,nu am mai activat.Dupa ce a trecut o luna/doua din vacanta,ToxiC a revenit in forta sub numele "Derrek".La inceput nu il cunostea nimeni,asa ca prima data am cautat playeri vechi.Tot serverul era la pariuri,castigau sume considerabile.Primeam si eu cate 2-3k de la ei,fiind o multime de bani pe atunci.Usor,usor Derrek si-a pus niste bani deoparte.El a inceput sa isi faca noi prieteni.Prima factiune a fost Grove,fiind condusa de The_Game,chiar si in ziua de azi.Nu mi-a placut,deoarece cand sa pun la pariuri,ma pandea un rival,si mi-am dat demisia.Apoi am cautat sa intru in PD,deoarece nu ma mai omora nimeni,si puteam sa stau in voie la pariuri.Dupa ceva timp,inainte sa fiu promovat la rank 2,a trebuit sa renunt cateva saptamani la joc.Dupa ce am revenit,am aplicat la Mafia.Am stat ceva timp in acea factiune,am primit rank 3,eram unul dintre cei mai activi membrii.Apoi,am vazut anuntul care mi-a schimbat radical viata.KiD a anuntat ca Hitman recruteaza doar cativa jucatori.Fara sa stau pe ganduri mi-am dat demisia din Mafie,si am trimis CV-ul celor din Hitman.Din fericire am fost acceptat pentru teste.Am dat testele,cu greu le-am trecut.Eram in al noualea cer.Priveam cu o fericire de nedescris momentele in care imi duceam contractele la bun sfarsit.Dupa cateva saptamani am fost promovat de catre KiD la rank 2,ceea ce a insemnat ca am trecut de perioada de teste.Neavand lider factiunea,KiD cauta un om capabil.Acesta a fost ales : Mitasik,un jucator vechi,si cu experienta in domeniu.Dupa o saptamana ce a primit lider,am fost promovat la rank 3.Acum Derrek isi rezolva contractele in cea mai mare liniste cu sniperul.Derrek isi doreste acum sa primeasca functia de Primar pentru a ajuta serverul si playerii noi veniti.

Lista cu promisiuni:

+ Promit ca va voi asigura un trai mai bun!

+ Promit ca voi mari salariile jucatorilor de level 1-5.

+ Promit ca voi face eventuri zilnice cu premii mari.

+ Promit ca voi discuta cu oricine imi cere ajutorul.

+ Promit ca voi asista la sedintele factiunilor.

+ Promit ca voi angaja cei mai capabili consilieri!

+ Promit ca o sa respect promisiunile de mai sus.

Date personale:

Nume: Serban Andrei

Varsta: 14

Oras: Otopeni

Ocupatie: Elev

Link to comment
Share on other sites

Nick: raKneT

Level: 15

Varsta: 18

Biografie: raKneT s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. raKneT avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Venind o vreme grea in intregul oras, averea acestei famili a ajuns la un sfert. Parintii lui raKneT erau disperati deoarece banii nu le mai ajungeau, nu isi mai puteau sa-si plateasca ratele, sa-si achite creditele. Asta pana intr-o zi, cand parintii lui, au decis sa joace toti banii care ii aveau la cateva jocuri de noroc. Dupa cateva ore, parintii au iesit plangand de acolo deoarece au pierdut tot ce aveau, numai detineau absolut niciun ban. Nestiind ce sa faca, si-au pus capat zilelelor, lasand pe drumuri un copil de 9 ani (raKneT). In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost bunica, care l-a luat in grija ei si a incercat sa-i faca o viata cat mai buna. Ajuns la varsta de 15 ani, raKneT a trebuit sa intre la liceu, era un copil foarte cuminte, asculta de bunica lui, nu i-a facut niciodata probleme, insa avea un viciu de a juca si el la jocuri de noroc. Paria doar sume mici, uneori castiga, alteori pierdea. Intr-o zi, venind de la scoala, s-a abatut de la drum cu cativa prieteni si a decis sa bage la pariuri o suma mare de bani. Norocul lui a fost uimitor, a castigat de 10 ori suma pariata. Acum, raKneT traia cu foarte multi bani, incepuse sa-si traisca viata. Numai statea cu tocilarii, acum statea cu adevaratii baieti de cartier. S-a apucat de fumat, a inceput sa faca trafic de arme si droguri. A dorit sa incerce si mai mult, asa ca a intrat intr-un gang foarte puternic, Grove Street. A lasat scoala la o parte, nu il mai interesa deloc. Timp de 3 ani, a trait foarte bine aici, avea tot ce isi dorea. Grove Street a devenit pentru el o a doua familie. Pana cand, intr-o seara, la un bar din centrul orasului s-au strans toti prietenii lui. S-au distrat timp de cateva ore, toti aveau droguri, arme si foarte multi bani la ei. Dar la ora 02:00, fortele de ordine in frunte cu echia DIAS au intrat peste ei si au inceput sa ii aresteze pe toti prietenii lui. Acestia nu voiau sa se predea, asa ca au inceput focul, raKneT era foarte disperat, asa ca a pus si el mana pe o arma si a omorat un ofiter fara sa vrea. Vazand ce a facut cu mana lui, a cazut in genunchi si a cerut sa fie arestat. Pedeapsa lui raKneT era una foarte mare, trebuia sa stea 8 ani la puscarie. Dupa 2 ani, de stat in puscarie, a meditat si a vazut unde a gresit, a decis sa vorbeasca cu seful politiei. Acesta la primit si au discutat impreuna timp de 2 ore, au ajuns la o decizie amandoi: aceea de a-si plati o cautine pentru eliberare. Aceasta cautine a costat toti banii pe care raKneT i-a facut. Dupa ce a iesit din puscarie, a ajuns acasa la bunica lui. Aici a avut parte de o alta surpriza, bunica lui murise in urma cu 3 luni. Maturizandu-se, a trecut si peste aceasta povara si a dorit sa faca un ban cinstit. S-a dus din nou la scoala, a terminat liceul, si o facultate foarte buna. Avand cateva pile in politie, acesta a dorit sa isi incerce norocul acolo. A fost acceptat si a trecut testele cu brio. Avand aici o vechime de peste 3 ani, raKneT a devenit un ofiter foarte respectat in orasul sau. Toti gangsterii si mafiotii ii stiau de frica. Inca o provocare pentru el a fost acea cand si-a deschis un club, LinkMania Olympic Club. In acest club, in mai putin de 2 saptamani a strans un numar de 40 de membrii. Se organizau maratoane, curse de inot, erau premiati primii 3. A inceput sa faca bani si din acest club, imprietenindu-se cu foarte multa lume. Peste cateva luni de zile, raKneT s-a gandit sa faca ceva mai multi bani si sa intre in cea mai respectata factiunea, Agentia Hitman. Pentru a intra in aceasta factiune, a trebuit sa dea teste foarte grele, unde s-a descurcat foarte bine. Aici a stat ceva timp, a devenit un asasin foarte serios, facundu-si foarte bine treaba. Nu lasa niciodata urme dupa terminarea unui contract. Dupa cateva restructurari, raKneT a fost nevoit sa place din Agentia Hitman si sa-si continue drumul intr-o alta factiune. Cu lacrimi in ochi si-a luat ramas bun de la prieteni si si-au promis ca se vor revedea candva. Dupa un timp de liniste, meditand zile si nopti, a decis sa faca o alegere, care dupa parerea lui i-ar schimba radical viata, raKneT s-a hotarat sa aplice pentru aceasta functie, stiind ca necesita multa seriozitate, activitate si implicare. Ar fi o onoare pentru mine sa fiu primar si daca voi castiga vom duce impreuna un trai mai bun pe server. Am vrut mereu sa dau o mana de ajutor serverului, cu tot ce puteam si inca pot. Sper ca daca voi fi acceptat si daca voi castiga alegerile, voi arata de ce sunt in stare si voi multumi pe toata lumea. Impreuna o sa trecem peste toate obstacolele si impreuna de vom bucura la victorii. Fie ca cel mai bun sa castige ! Le doresc tot succesul celor care vor fi selectati sa mearga mai departe.

Lista cu promisiuni:

• O sa incerc sa ajut incepatorii cu sfaturi si cu tot ce o sa le trebuiasca.

• O sa angajez consilieri activi, capabili, care sa aiba grija de cele 3 orase cat timp primarul nu este on.

• O sa dau salarii playerilor de level 1-5 in fiecare zi.

• Promit ca voi organiza minim 3 eventuri pe zi.

• Promit sa multumesc fiecare conilier recrutat si sa ridic factiunea la un punct maxim.

• O sa particip la sedintele factiunilor si o sa fac si eu o sedinta cu civili, pe langa cea cu angajatii mei.

• O sa fac eventuri in toate cele 3 orase , incercand sa nu existe diferentieri intre ele.

• Vreau sa nu mai existe aceasta monotonie pe server , o sa incerc sa-i distrez pe toti.

• Promit ca niciun player ce imi va solicita ajutorul nu va fi omis.

• O sa fac sedinte in care playerii sa-mi spuna nemultumirile lor, si ce ar trebui in plus.

• O sa respect pe toata lumea, tratandu-i la fel pe toti.

• Promit sa-mi indeplinesc toate promisiunile de mai sus.

Despre mine:

• Nume: Stanciu Andrei

• Ani: 18

• Oras: Teleorman

• Ocupatie : Elev

Motto: Votati raKneT ! Un primar bun pentru o comunitate mare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: NitroGeN

Level: 12

Varsta: 17

Biografie: NitroGeN de cand era mic , isi dorea sa fie un om politicos cu toti . Iar cu timpul a reusit acestea , era respectat chiar si de oamenii cu care odinioara se certase , el nu avea ciuda pe nimeni , era un om bun la suflet si incerca sa ii respecte pe toti a ajutat multi oamenii care depicasera , si ia ajutat sa se ridice la locul lor el avea incredere in ei , ia considerat pe toti ca fiind fratii lui .

Ajungand la nevoie , parasit de familie , a apelat la cel mai apropiat prieten iar acesta ia raspuns cu cea mai mare placere spunandu-i ca ii este recunoscator chiar cu viata lui dupa ce fusese salvat de catre NitroGeN . Revenindu`si din fire NitroGeN ia multumit prietenului sau SotraX pentru ajutorul acordat , si ca la gazduit in familie ca pe un frate al sau !

Dar intr`o zi SotraX si-a pierdut locul de munca si la cautat pe NitroGeN , acesta surprins a incercat din rasputeri sa il reintegreze intr-o societate , recomandandui NG pentru apararea orasului de cele rele !

Acesta intrand in NG a fost foarte multumit ! Dar NitroGeN are mai multi prieteni , Sayid , SotraX , EricK , Judge , Hornetz , Dody , Clifford , Snoop , RaggaD etc . El intr-o zi a hotarat sa ii sune pe toti ca sa iasa la o bere !

Acestia s-au intalnit toti intr-o zi si au discutat toate problemele pe care le aveau . NitroGeN povestindule cele intamplate acestia au ramas mirati . Ei i-au spus lui NitroGeN sa fie un om bun si sa aibe grija de pielea sa , El acultand sfatul , a inteles cele spuse si au contiunat o viata fericita , toti impreuna !

Lista cu promisiuni:

• Promit salarii mai mari !

• Salariile le voi da zilnic la ora 20:00

• Eventurii cu premii mari !

• Promit sa raspund la toate intrebarile si sa va ajut pe toti din rasputeri

• Promit ca voi fi un primar care va indeplinii doate promisiunile

• Promit ca o sa fac eventuri nu doar pentru cei din Primarie ci si pentru civili / cei din factiuni !

Despre mine:

• Nume: Stefan Mihail

• Ani: 17

• Oras: Valcea

• Ocupatie : Elev

Motto: Votati NitroGeN presedinte si nu aveti ce regreta !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalin

Level: 20

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Pentru inceput as vrea sa ma prezint , ma numesc Madalin , am 16 ani si mi-ar place acest post deoarece stiu ce pot face . Activitatea mea pe server a inceput pe 1 Decembrie 2009 . Era altceva pe-atunci , era mai multa distractie pe server dar o sa incerc sa readuc acea distractie . La cateva saptamani de joc si invatarea regulamentului serverului si cum statea treaba m-am decis ca ar fii timpul sa intru intr-o factiune . Imi doream foarte mult sa fiu politist asa ca am intrat in National Guard pe atunci . Dupa aproximativ o luna am iesit fiindca primisem o invitatie in factiunea Police Department , iar pe atunci era o factiune renumita cum e si acum de altfel . In Police Department am ramas tot timpul pana la Wipe-ul de acum . Am inceput sa joc si dupa wipe intrand pentru prima si prima data in factiunea Police Department ( vechea iubire ) . Dupa numai o saptamana am iesit si am incercat o factiune linistita si am intrat in Scoala . Aici m-am reintalnit cu vechii prieteni si am povestit multe intamplari haioase de pe-atunci . Inaintand usor usor cu level-ul cu experienta din ce in ce mai mult , m-am hotarat sa intru intr-o factiune cu ceva mai multe actiune , asa ca am intrat in Da Nang Boy`s . Aici am stat aproximativ doua saptamani deoarece m-am convins singur ca aceste factiuni / job-uri ilegale nu se prinde de mine . Si am hotarat sa merg din nou spre a-mi ajuta colegii din PD/Armata la prinderea infractorilor si pentru linistea publica , asa ca am mers in Federal Bureau Of Investigation . Aici sunt de aproape o saptamana si totul pare sa decurga asa cum m-am asteptat .

Stiu ca aceasta functie trebuie tratata cu atare , multa seriozitate , activitate pentru a duce la capat tot mandatul .

Lista cu promisiuni:

- O sa incerc sa ajut incepatorii cu sfaturi si tot ce le trebuie pentru un joc placut pe server

- O sa particip la toate sedintele de factiuni

- O sa respect pe toata lumea , tratandui pe toti la fel

- O sa dau salariile in fiecare zii celor de level mic

- O sa fac minim 2-3 eventuri pe zii cu premii destul de mari

- Promit sa angajez consilieri capabili care sa-si faca treaba asa cum trebuie in lipsa primarului

- Promit ca o sa fac in fiecare zii o sedinta cu playerii care mai au nevoie de sfaturi sau care au anumite probleme si vom incerca sa le rezolvam

- Promit sa-mi indeplinesc toate promisiunile de mai sus .

Despre Mine :

- Nume : Madalin

- Varsta : 16 ani

- Ocupatie : Elev

- Oras : Drobeta Turnu - Severin

Motto : Votati cu inima , cel mai bun sa castige !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scaramouche

Level: 16

Varsta: 18 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Scaramouche s-a nascut in LS pe data de 30 iulie 2010 la ora 11:00 a.m. La scurt timp dupa nastere parintii au decedat din cauza liderului GROVE de atunci. Baiatul a trait pana la 18 ani intr-un orfelinat care era exact langa spitalul din LS. Inca de mic, flacaul nostru a invatat cum sa tina arma in mana pentru ca a participat la multe evenimente la Paintbal-ul care era aproape. Intr-o zi, mergand pe strada, vede cum se dueleaza doi tipi: unul era imbracat in verde, iar celalalt in albastru deschis. Afland ca cel in verde face parte din gangul care i-a omorat parintii a decis sa se faca membru San Fierro Rifa. Pentru acest grup stia ca va avea de trecut niste teste foarte dificie. Scaramouche s-a hotarat sa participe la multe dueluri din GSLS. La un moment dat a inceput sa castige multe event-uri. Atunci si-a dat seama ca este pregatit. A trecut testele pentru SFR cu brio si visul lui de a se razbuna pe cei care i-au ucis parintii a fost indeplinit.

Tin sa va spun ca nick-urile lui Scaramouche din urma erau miticazauca si zanke.

Lista cu promisiuni:

Promit sa:

- incerc sa fac o viata mai buna pe linkmania;

- ajut playerii de level mic cu tot ce au nevoie;

- sa fac eventuri pe care oricine sa le poata castiga;

- dau salarii zilnice la playerii de lvl 1-5;

- fac sedinte saptamanale cu politicienii (consilieri) si sa votam legi noi;

- fiu un primar deosebit.

Date personale:

Nume/Prenume: Zauca Mitica-andrei

Oras: Targu Neamt

Varsta: 18 ani

Motto: "Toti pentru unu si unu pentru toti".

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

Nick: n0thing

Level: 10

Varsta: 15

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): n0thing este un iubitor al San Andreasului, inclusiv al serverului LinkMania. De cand a inceput sa joace s-a chinuit mai intai sa afle tot ce trebuie stiut despre SA:MP, dupa care a intrat in diferite factiuni, a luat diferite job-uri, intr-un final ajungand sa fie in toate factiunile si sa fi avut toate job-urile de pe server ( nu in acelasi timp ). Pe acest server n0thing joaca timp de 3 ani, in care a cunoscut multa lume, cativa si in realitate, s-a preocupat de contul lui si a dorit, cu toate ca nu avea o functie importanta pe server, sa faca jocul un loc mai placut pentru toti playerii. Dupa wipe el a fost foarte activ, si a facut tot ce nu reusise sa faca inainte de wipe, unele dintre ele fiind sa ajute playerii mereu, sa salveze playerii de la moarte si multe altele. Dupa wipe prima lui factiune a fost Politicienii, unde s-a angajat ca si consilier sub indrumarea lui Debbi si a mainii lui drepte rGk. Dupa 2 saptamani de ajutat playerii de level mic cu cativa bani si cu informatii, a plecat de aici si a intrat in Armata. Aici liderul Ionut a creat din n0thing o masina de prins criminali, iar bl@ck un soldat de elita. Dupa inca doua saptamani ca si soldat, s-a alaturat medicilor. Aici este si in ziua de astazi, unde vindeca toti jucatorii ce au nevoie. In fiecare zi in care joaca, n0thing ajuta la buna-dispozitie a jucatorilor. Ca orice player, nu poate fi categorisit ca si un player fara un cazier. Fiecare are un cazier, dar unul are cazierul mai curat, altul il are foarte incarcat. n0thing este unul dintre playerii cu cazierul curat, care atunci cand era urmarit de politie se ducea la sectie singur si nu trebuia sa fie somat, sa i se ia licenta sau sa fie omorat. n0thing a fost la multe eventuri, la unele ca participant, la unele ca ajutor, iar la unele ca si producator. In acest moment n0thing isi doreste sa ajunga primar si sa ajute playerii in continuare, insa cu mai multa putere.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa ajut playerii ori de cate ori au nevoie.

- Promit sa dau salariile la cei cu level cuprins intre 1 si 5 atunci cand sunt cat mai multi on, pentru a nu aparea probleme.

- Promit sa fac cat mai multe evenimente pentru ca jucatorii sa aibe cat mai multe surse de venit.

- Promit sa fac jocul cat mai placut posibil.

- Promit ca, consilierii pe care ii voi alege sa fie unii capabil ce vor fi activi mai mereu.

- Promit ca premiile la evenimente sa fie cat mai mari.

- Promit sa ajut la orice este nevoie, atata timp cat acest lucru este legal.

- Promit ca orice player ce are nevoie de sfaturi sau orice altceva va fi ajutat in limita putintelor mele.

Despre mine:

Nume: Dragos Andrei Dimitriu

Varsta: 15 ani

Oras: Iasi

Ocupatie: Elev

Motto:

Pentru a castiga, trebuie sa stii sa pierzi.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

Nick: Snoop

Level: 17

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Snoop este un player simplu care a crescut de mic in Los Santos , a facut scoala in Los Santos si pe timpul verii lucra la diferiti oameni pentru a castiga niste banuti. Snoop si-a dorit mereu sa fie pe cont propriu , sa nu depinda de nimeni in viata .. si-a dorit si asta a avut. A urmat ziua de nastere a lui Snoop , mama sa i-a facut cadou un apartament situat in Downtown Los Santos , el a locuit acolo si a cautat ceva de munca. Intr-o zi a vorbit cu seful unei bande de gangsteri si acel domn i-a propus sa fie traficant de arme si un membru al acelui grup de gangsteri. Snoop a acceptat aceasta oferta si s-a dus in acea familie unita , si-a facut noi prieteni dari si multi dusmani avand ca familie rivala pe cei din Grove Street Families , o grupare destul de periculoasa in Los Santos. Snoop a omorat multi rivali din acea familie si s-a razbunat pe toti neseriosii de acolo , a castigat ceva experienta facand parte din acea grupare de gangsteri numita Ballas , a facut si ceva banuti datorita acestui job , a reusit sa castige un concurs care a fost facut de seful aceste grupari , a primit un salariu maricel si a devenit un membru official .. deoarece Snoop a fost in probe o vreme. A trecut peste toate cu bine , nu s-a impiedicat de nimic ... nimeni si nimic nu la putut opri. Snoop a fost de mic invatat sa treaca peste orice , intr-o zi a venit o veste tragica pentru el .. mama lui a decedat intr-un accident de masina iar el a ramas pe cont propriu definitiv. El s-a imprietenit intr-o zi cu un asasin platit , care facea parte din Agentia Hitman ... el a dorit sa semneze un contract cu acel domn pentru a cauta acea persoana care i-a ucis mama. Contract semnat si pus la punct , dupa aproximativ 3 zile asasinul a venit la apartamentul lui Snoop cu o veste buna si niste fotografii doveditoare. I-a spus ca acel om fara suflet care i-a ucis mama a fost omorat si nu va mai avea probleme , ca dovada i-a aratat niste poze , dupa aceea asasinul si-a luat ramas bun si a disparut dintr-o data. Acum Snoop era impacat cu tot , nu mai dorea sa fie un criminal si de aceea s-a gandit sa depuna un CV la primarie , deoarece se cauta un nou primar. El spera in fiecare zi sa fie ales ca primar pentru a duce un trai decent.

Lista cu promisiuni: - Promit ca voi ajuta playerii la nevoie.

- Promit ca voi face event-uri zi de zi cu premii maricele.

- Promit ca voi oferi playerilor de level 1-5 salariile zilnice.

- Promit ca voi fi prezent la toate sedintele factiunilor.

- Promit ca va voi asculta parerile/nelamuririle fiecarui player de pe acest server , si voi incerca sa le rezolv cat de repede posibil.

Despre mine: Nume: W. Andreas

Ocupatie: Elev

Varsta: 16 ani

Oras: Targu Mures

Motto personal: Nu spune niciodata 'nu pot' !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...