Jump to content
TheOne

Evenimente in cadrul factiunii

Recommended Posts

Nick in joc: T.Michael

Rank: 5

Event + detalii: Pentru a spori activitatea ma gandeam sa va fac un event care suna cam asa : Pimul care acorda x teste de licenta y are un bonus de la mine de 200k.

Pe parcurs vor fi si alte "runde" sa zicem mai grele si eventual cu niste premii mai mari.

Cel care are de gand sa posteze pentru a castiga o runda trebuie sa vina cu dovezi . O poza in care clientul ii da /w , alta in care se vede cum da testul cu el si una in care a trecut testul ( Sa zicem ca scrii Passed in chat)

Nu exista limita de timp intre runde , eventual daca reusesti sa le acorzi intr-o zi premiul se mareste.

Primul care acorda o licenta de pescuit , una de fly si una de arme primeste 150k

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: raKneT

Rank: 1

Event + detalii: Impreuna cu TheOne am decis sa deschidem acest event. In consta eventul: membrii trebuie sa posteze dupa urmatorul model cate ore jucate au acum si cate ore jucate pot face intr-o saptamana. Cel care are cele mai multe ore jucate va primi un premiu de 200.000$. Pentru a va inscrie trebuie sa postati dupa urmatorul model:

Nick:

Rank:

Ore jucate:

O poza cu /stats:

Aveti timp sa va inscrieti pana Marti ora 23:59.

Eventul se va desfasura pe perioada 27.09.2011 pana pe 05.10.2011. In data de 05.10.2011 trebuie sa postati din nou, dupa acelasi model si sa puneti cate ore jucate ati facut in aceasta perioada. Succes participantilor !

Link to comment
Share on other sites

Va reamintesc ca aveti timp sa va inscrieri pana astazi ora 23:59. Participa doar membrii care s-au inscris, premiul este de 200.000$.

Link to comment
Share on other sites

In acest moment spun Stop inscrieri !

Lista participanti:

• T.Michael - 396 ore jucate

• SkateRZ - 421

• Calypso - 440

• Orange - 462

• Teo_730 - 178

• Amarok - 413

In data de 05.10.2011 intre orele 19:00 - 23:59 va trebui sa postati din nou dupa acest model:

Nick:

Rank:

Ore jucate in aceasta perioada:

Ore jucate per total:

O poza cu /stats:

Cine va avea cele mai multe ore jucate va primi premiul de 200.000$. Succes participantilor !

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Lovegaming

-Level: 3

-Factiune: Politicienii

-Job secundar: Trucker

-Licenta pe care o solicitati: Pescuit+arme

-Pretul licentei: 3k+25k+2k=30k

-Motivul pentru care solicitati licenta: Ca sa pescuiesc; Sa ma apar.

-Nick: Se7eN

-Level: 20

-Factiune: UST

-Job secundar: News Reporter

-Licenta pe care o solicitati: Licenta de zbor, Licenta de arme

-Pretul licentei: 125k

-Motivul pentru care solicitati licenta: Sa pot zbura si sa detin arme legale.

so .. am castigat? :D

Link to comment
Share on other sites

Cel care are de gand sa posteze pentru a castiga o runda trebuie sa vina cu dovezi . O poza in care clientul ii da /w , alta in care se vede cum da testul cu el si una in care a trecut testul ( Sa zicem ca scrii Passed in chat)

Primul care acorda o licenta de pescuit , una de fly si una de arme primeste 150k

Iti spune ceva?

Sau facem altcumva. Tu ai castigat prima runda , iar de acum incolo imi spuneti paginile de la cereri licente unde ati dat passed.

P.S : Voi posta maine urmatoare runda . Testele pe care le veti da se vor lua in considerare doar de la data pe care am postat eu . Adica daca am postat pe 30 runda voi veniti cu licente acordate de pe 30 sau mai tarziu . Intelegeti voi.

Link to comment
Share on other sites

Event Time !!! [ Doar Pentru Membrii Licenses Faction ]

Deci : Eu voi face o poza intr-un loc iar voi va trebui sa mergeti cu o masina in acelasi loc si sa faceti poza .

Regulament :

# Poza trebuie facuta Doar pe severul acesta.

# Inainte de a face poza trebuie sa scrieti /me a gasit locul.

#Masina trebuie sa fie doar cea a factiunii. [Cele din LS/SF]

Model de postare:

Nick:

Level:

Poza:

Cam atat.

Prima Runda : Here

Hint : Spawn civili Los Santos

Premiu : 10.000$

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...