Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nEw & nEw

S> Pend Full

Recommended Posts

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ptr 2% / 3% hp recovery in plus tu chiar crezi ca iei asa ceva?sunteti incredibili! :tiphat:

Suferinta de copil ce esti cine te pune sa comentezi ? are si edr dar esti prea spart sa citesti plus asta se vede ca la tine in sat s-a rasturnat caru cu prosti :) asta e valabil si pentru sparti astia 2 :> eu cer cat vreau de primesc e partea a 2 :) nu te intere pe tine , daca vreau cer pe mata pe el dar cred ca o iau moka sau pe 1 zen maxim ...;) asa ca veziti de suferinta ta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

un edr+2% il gasesti repede poate 1 la 2-3 zile si platesti mult mai putin idi.otule la asta ma refer , ptr un hp recovery nenorocit chiar crezi ca iei atat?

Precizez esti un prost care se baga si o suferinta ti am cerut parerea ? nu ti am cerut atunci dute sufera in alt post nu aicea cer cat vreau eu pe el ;) pana la urma e item full daca crezi ca faci rost asa rpd de el de ce nu ai 1 ?:) ai citit , vrei sa dai bine, vrei sa negociezi bine daca nu taci si nu mai face spam ca botu e problema mea daca primesc sau nu , canta la alta masa pentru ca de lipitori si suferinte ca voi sunt satul.

Link to comment
Share on other sites

inseamna ca mai majoritatea ce intram aici suntem niste ratati nu ? :violent:

daca te simti problema ta ;) eu pot cere cat vrea duda mea pe el nu scrie ca trebuie sa il dau cu 1 zen sau pe 99 seturi :) intelegi nu stiu de ce va bagati in seama ca prosti cred ca stiu defapt suferinta si lipsa de afectiune .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...