Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

D3@7h

Intrebare in legatura cu preluarea

Recommended Posts

Discutia a luat-o spre zari destul de indepartate.

Elementele esentiale in cazul de fata sunt urmatoarele:

- cele 5 minute la preluare sunt cerute ca sa demonstrezi ca cineva e afk; la 4 minute nu demostrezi ca sunt afk, dar la 6 minute demostrezi cu si mai multa tarie; daca esti afk 6 minute inseamna ca ai fost afk si 5 minute,

- nu scrie niciunde ca numele trebuie scris cu litere mari sau mici; ceea ce e important e ca din printuri sa reiasa ca cei intrebati de afk stiu ca li se adreseaza lor;

- cand esti intrebat de afk esti obligat sa raspunzi, scrie negru pe alb in regulament; in plus au mai fost cazuri in trecut cand cei care verificau preluari in loc sa raspunda au luat suspend; scandalul de fata nu ar fi existat daca la intrebarea "Biggles afk?" ai fi spus un simplu "nu", adica ai fi apasat 2 taste. Dar in loc sa apesi cele 2 taste ai preferat sa apesi cateva zeci de taste ca ne faci pe noi incompetenti. Imi pare rau dar te inseli.

Cei neimplicati au fost avertizati.

Citeste al 2-lea alineat.Raspunsul e acolo.

Link to comment
Share on other sites

daca scriai fulg3r era corecta intrebarea.

si daca unu are numele cum il am eu la cont d3@7h cum il intreb? ca daca prinzi 5 dastia pe spot te-ai dus naibii

si daca e cu @#$%^&*() ce? nu stii unde se gasesc semnele pe tastatura?

Nu.

@Death, asa cum eu nu m-am chinuit sa-ti scriu numele in semi-limbajul de hacker :) Poti sa faci si tu asa sau o chestie asemenatoare gen d3ath, de@th, isi da ala seama.

Link to comment
Share on other sites

daca scriai fulg3r era corecta intrebarea.

si daca unu are numele cum il am eu la cont d3@7h cum il intreb? ca daca prinzi 5 dastia pe spot te-ai dus naibii

si daca e cu @#$%^&*() ce? nu stii unde se gasesc semnele pe tastatura?

Tare mi-as dori sa dai de unu care sa aiba numele "L" mic si "i" mare si sa-ti zica ca nu era corect cum l-ai intrebat ca avea LL mici.

Link to comment
Share on other sites

daca scriai fulg3r era corecta intrebarea.

si daca unu are numele cum il am eu la cont d3@7h cum il intreb? ca daca prinzi 5 dastia pe spot te-ai dus naibii

si daca e cu @#$%^&*() ce? nu stii unde se gasesc semnele pe tastatura?

Tare mi-as dori sa dai de unu care sa aiba numele "L" mic si "i" mare si sa-ti zica ca nu era corect cum l-ai intrebat ca avea LL mici.

chiar daca faci greseli din astea, sunt acceptate, daca numele meu e Zaicooo si tu imi spui zaico afk? se intelege de la sine ca pe mine ma intrebi si preluarea e valabila. ma intelegi?

Link to comment
Share on other sites

este corecta .. daca eu imi pun numele la caracter sa zicem "Damn", sa va vad care mai puteti sa faceti preluare. daca e gresita o litera din nume, un simbol sau este scris cu litere mici este corecta preluarea ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...