Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArroW

modificare regula

Recommended Posts

Mentionez din start ca nu sunt de acord cu folosirea de programe ajutatoare, cu exceptia unui simplu cliker care sa atace pentru toate rasele (sa evite folosirea de scobitoare pentru mouse).

Dar nu-mi place ce a devenit Linkmania in ultimul timp. Ati dat in mana unor imaturi jucaria perfecta pentru vanatoare si nu as zice nimic daca ar fi majoritatea nevinovati la randul lor, dar din pacate hotul striga hotii. Parerea mea este ca pentru acest lucru exista admini si nu sunt unul sau doi, ce este o lista intreaga, iar daca nu, cred ca aveti suficiente solicitari in acest sens.

Rezultatul introducerii acestei reguli este indoielnic, ati aruncat navodul sa prindeti pestisori, iar balenele se scalda in voie.

Mai bine "renovati" decat sa aruncati gunoiul sub covor: un cliker special linkmania, un muguard mai bun.

Link to comment
Share on other sites

Nici mie nu`mi place ca lumea aduna de 10x mai rpd si mai usor ca mine jwle,signuri,zen,exc,pene,anciente etc dar nu sunt de acord cu ideea de a da pe mana unor jucatori atata "putere" ... de aia sunt adminii si aia e datoria lor ... daca nu aveti destui mai recrutati iar daca aveti destui dar nu fac treaba mai rariti din ei si recrutati altii ... Multi jucatori ajung sa vaneze si sa foloseasca diferite hack-uri doar prin simplul fapt ca si ei la randul lor au fost vanati sau deranjati cu diferite hack-uri.

"Da-i omului putina putere pentru a vedea cine e cu adevarat ... "

Link to comment
Share on other sites

Pentru pret exagerat la shop e ok sa posteze playerii , dar pentru move to pick mai bine lasa cum a fost inainte adica doar adminii sa poata posta. Iar in loc de 60 zile, sa se dea 98 daca nu direct cont blocat. E ori ba interzis elite ? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...