Jump to content
Debbi

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: Rares_Viper22

Rank: 2

Motiv/Perioada: De maine pana sambata viitoare . Eu vreau sa va spun ca dupa ce voi venii , voi iesii din factiune dand sa intru in PD . Sincer , m-am bucurat cand am venit in politicieni si am simtit ca am fost primit cu bratele deschise de voi si de fostul primar Zozo . Am reusit sa imi fac prieteni cum ar fii eemy , klaw si multii altii . Dupa doua saptamani de stat cu Zozo a venit la conducere The_Game . Este un player activ , bun , cinstit , putin glumet , artagos din fire si cam orgolios.... eu stiam ca v-a face o treaba buna si sper sa duca politicienii cat mai sus !!! A-ti fost , sunteti si veti fii un colectiv prietenos si bun !! Sper ca dupa ce voi iesii sa mai tinem legatura si sa ramanem in continuare prieteni !! Va Poooooop :D , PA !!

PS: Asta nu e demisie ci doar ultimele mele cuvinte de ramas bun !!!Demisia o voi face cand voi venii !

Link to comment
Share on other sites

Nick: FilareT

Rank: Jourist(3)

Motiv/Perioada: Plecat prin tara cu familia in vacanta si nu cred ca voi avea acces la internet mai deloc, poate voi activa doar pe forum de pe telefon. Perioada 19.Iulie.2012 - 20.August.2012

Link to comment
Share on other sites

Guest Myster

Nick: sPx

Rank: 2

Motiv/Perioada: 5 zile,sunt plecat la mare,ti-am spus si in game Robert.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...