Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sayid

[Rezolvat]Kazonde - Limbaj

Recommended Posts

Numele meu în joc: Sayid

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Kazonde

Screenshot-uri: http://tinypic.com/r/14mqedc/7

http://tinypic.com/r/6gcv3m/7

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Ne bateam prin jail amandoi si dintr-o data ma injura,se vede in poze....

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Moses,Florin,kid,Badu,Donie .

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Ne bateam amandoi prin jail? Cata ipocrizie poate exista in tine, ma minunez domnule!

Faza a fost urmatoarea : intrasem de aproximativ 15 secunde in jail si 'targ? ?sta", c? altfel nu-l pot numi, a inceput sa faca 'jail fight' urandu-ma de moarte ( se stie ca sunt periculos foarte). Strigand dupa cops care, ce sa vezi, erau vreo 3 acolo, niciunul nu m-a bagat in seama, ba mai mult au plecat de langa celule. In concluzie, normal ca mi-au sarit capacele si am facut ceea ce-am facut. Sper sa intelega adminii. Ma rog, ce pot sa inteleaga din trei litere? Nici n-a prea fost injuratura /jignire sau ce vrei tu. Cat despre tine, n-am cuvinte, ma abtin deocamdata.

Link to comment
Share on other sites

=))))=)))))))))doamnee cat poti sa minti copile ...tot eu am zis la PD ca faci JF?:)))))), 1 la mana tu ziceai jf jf pd ajutorr , 2 la mana nu faceam JF amandoi ne atacam(ne bateam) reciproc,numai mintii ca nu rezolvi nimic,mie nu mi-au sarit nervii nu te-am injurat, doar respect regulamentul ma injuri ai post,incalci vreo regula de factiune ai post..Si inca ceva, nu esti baiat dur deloc crede-ma ,tu fugeai de mine nu eu de tine ! Asteptam raspunsul unui admin...Multa bafta daca ma detesti .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...