Jump to content
Old_Man

Candidati la primarie

Recommended Posts

In acest topic va puteti depune candidatura pentru postul de primar.

Se va tine cont de :

- timpul petrecut pe server in ultima luna

- plangeri avute

- ban-uri/avertismente avute

- ajutor acordat la organizarea event-urilor

- idei noi aduse serverului

- ajutor acordat politiei sau in organizarea sa

- ajutor acordat jucatorilor noi

- vechimea in comunitate

Model de inscriere:

Nick:

Level:

Varsta:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el.

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA GodFather LinkMania si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA GodFather LinkMania.

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

De acum cine isi retrage candidatura va primi warn up !

Aveti timp sa va depuneti candidaturile pana pe 31 August

Edited by Perpripiu
Link to comment
Share on other sites

Nick:Semos

Level:11 ( rp de 14)

Varsta:19 ( in game)

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):In vara anului 2009, in SanFiero , se naste un baiat numit Semos.Acesta avea o stare materiala destul de bune, neducand lipsa la nimic. Acesta urmeaza scoala din SF iar pentru liceu este nevoit sa se mute in Los Santos. Tocmai in prima zi de liceu, pe trecerea de pietoni, Semos este lovit de o masina de culoare mov, lucru care il face sa lesine. Fara sa stie, din masina, coboara in mare graba trei barbati in mov, si urca pe Semos in masina si il duc la Spitalul LS unde ii platesc tanarului operatiile si perioada de recuperare. Semos afla mai tarziu ca acei trei oameni erau membri ai gangului Ballas, un gan de temut in LS, cunoscut pentru cruzimea sa. Totusi, tanarul Semos a fost ajutat de acestia, dupa cateva luni de la incident, Semos reuseste sa obtina o intrevedere cu liderul gangului : Perpripiu.

Aici ii sunt testate cunostiintele ilegale, insa Semos nu exceleaza. Perpripiu este gata sa il respinga, insa cei trei oameni, intervin din nou pentru Semos, spunand ca il vor invata personal pe 'boboc' tot ce trebuie sa stie. Stiind ca sunt oameni de onoare, Perpripiu, accepta si il invita pe Semos in Ballas. Acesta, incetul cu incetul isi cladeste respectul alaturi de gangul Ballas. In scurt timp, Perpripiu paraseste gangul iar la conducerea sa, vine MusiC. Dupa o cearta cu liderul, Semos se hotaraste sa iasa din Ballas.

Acesta vrea sa se calmeze, pentru ca stie ca e spre binele familiei sale, asa ca aplica in LSPD, fiind insa respins. Totusi, acesta aude la scurt timp de un gang, San Fiero Rifa care a devenit foarte puternic de la venirea noului lider : Perpripiu. Semos aplica, fiind testat de un om de baza din SFR : Alexxutzu. Acesta trece testele cu brio. In SFR, Semos are cea mai frumoasa perioada, Alexxutzu ii devine unul din cei mai buni prieteni, alaturi de Dan33, miticazauca si multi altii. Totusi, Semos este fortat la o mica perioada de inactivitate, timp in care, contul ii revine unui bun prieten pt. a asigura prezenta la war-uri. Intors cu forte proaspete, Semos afla cu stupoare ca a fost banat pt reclama.....

Vrand sa-si dovedeasca nevinovatia, Semos incepe o alta viata, de data aceasta numindu-se [Mr]Semos. La level 3, [Mr]Semos aplica penttru functia pe consilier, ajutor pentru noul primar , shp4nky . Pe perioada petrecuta aic, [Mr]Semos gaseste in shp4nky un model de urmat. Totusi la scurt timp... vine WIPE.

Pe noul mod, Semos revine din nou, cu forte proaspete, asa ca la level 2, acesta aplica din nou in SFR. Insa lucrurile nu mai sunt la fel, kidzeen este demis si in locul sau este pus Rohan, un lider super de treaba, bun prieten cu Semos. Apoi pentru a-l ajuta pe Rohan, este introdus si Drake. Insa incetul cu incetul, activitatea membrilor SFR scade, iar Semos stie ca e timpul sa plece, asa ca demisioneaza. Sta putin timp civil, pentru a-si clarifica lucrurile. Prima idee a fost sa intre in Mafia, o mafie foarte organizata si periculoasa. Insa, cand vede ca HkR este noul lider al Departamentului de Politie, Semos aplica, trecand testele.Dar iese foarte repde si intra in Ballas. Acum, Semos aplica pentru functia de Primar al orasului, stiind ca este o functie onorabila, demna de respect si care cere foarte multe aptitudini.

Lista cu promisiuni.

1.Promit ca voi organiza minim 3 eventuri pe zi, cu premii consistente.

2.Promit ca voi ajuta playerii noi pe /n, de cate ori voi putea.

2.Promit ca voi participa la sedintele tuturor factiunilor.(cu permisiunea liderului)

3.Promit ca voi da salarii destul de mari.

4.Promit ca pentru functia de consilier, voi angaja playeri care stiu ca asculte oamenii, sa-i inteleaga.

5.Promit ca voi organiza de 2 ori pe saptamana, sedinte pentru ascultarea publicului.

Eu unul as dori, ca primar sa alung aceasta monotonie, toata lumea alergand dupa bani. Sa nu uitam ca este un joc, ceea ce inseamna distractie, iar pentru asta voi face eventuri si voi tine discursuri .

Date personale.

Nume : George Ganescu

Varsta: 16

Oras : Targoviste

Ocupatie : Elev

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: keez

Level: 8

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut , ma numesc Frisan Cosmin, am 16 ani , sunt din orasul Nasaud , judetul Bistrita-Nasaud. Joc pe LinkMania , din 2 aprilie 2009 . Prima mea factiune , a fost newsreporter , urmata de gangul Grove, in care mi-am petrecut cel mai mult timp , bineinteles inainte de wipe , in prezent sunt de mai bine de 1 luna in gangul SFR unde ma simt foarte bine , cu niste colegi de exceptie , in acest moment , m-am decis sa candidez pentru functia de presedinte . Inafara de jocul propiu-zis, acest timp de MP imi atrage placerea de a juca cu persoane suficient de mature. Conceptul de roleplay ma atrage datorita regulilor bine puse la punct care fac acest joc mult mai interesant decat regulilor cu un management defectuos.Echipa este formata din oameni capabili care pot asigura un joc cat mai curat si distractiv pentru restul jucatorilor.Din punctul meu de vedere sarcinile constau in aplicarea regulamentului acestui server, sa fiu mereu disponibil pentru a raspunde la orice intrebare din partea jucatorilor care au anumite dubii legate de joc. Multumesc.

Lista cu promisiuni:

* PROMIT ca in fiecare zi sa fie cate 4-5 eventuri pentru a castiga newbie/players niste bani;

* PROMIT ca newbies de level 1-5 isi vor primi salariul zilnic;

* PROMIT ca voi putea ajunge la majoritatea sedintelor;

* PROMIT ca voi fi cinstit cu toti playerii;

* PROMIT ca voi sta la dispozitia jucatorilor de pe server si alte probleme;

* PROMIT ca o sa demonstrez abilitatile mele tehnice si responsabilitatea mea in scopul de a ajuta jucatorii/newbie;

* PROMIT ca o sa-i sprijin pe toti care imi cer ajutorul.

Date personale :

Nume : Frisan

Prenume : Cosmin

Varsta : 16 ani.

Oras : Nasaud

Ocupatie : Fotbal & Elev.

Nu as spune ca as face ceva diferit. Voi aplica regulile impuse si nu voi face favoruri altor jucatori care imi sunt prieteni atat in viata reala cat si in joc. Deasemenea nu voi abuza de acest privilegiu care mi se ofera.

Votati keez , pentru o viata mai buna !

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Debbi

Level: 10

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Debbi este un caracter simplu , normal , ce si-a petrecut anii copilariei in orasul Las Venturas . Pe parcurs , acesta a muncit si a facut bani pentru a se muta in San Fierro , ceea ce s’a si intamplat de ceva vreme . Munca sa de zi cu zi , nu era una simpla , ci una care te punea la pamant atat fizic , cat si mental . Lucra pentru o agentie de asasini platiti , desi era foarte credincios , trebuia sa faca asta pentru a scapa de teroarea la care era supus de membrii mafiei. Dar intr-o zi , obisnuita deja pentru el , a primit vestea ca trebuie sa omoare o femeie , era chiar mama sa , cea care il abandonase la varsta frageda de numai 5 ani . Debbi nu a stat pe ganduri si a apasat pe tragaci.Acesta avea sa-i deschida o noua poarta spre viitor , dar lasandu-i o gaura adanca in suflet .. mama sa . Nu a stat mult pe ganduri si a mers la ‘sediul’ agentiei , si fara sa clipeasca si-a omorat seful , cel ce i-a oferit acest contract ... iar apoi fiind constient ca nu va putea rezista nici macar 24 de ore , s’a retras in Los Santos . La numai 2 zile , s’a inrolat in Politie , testele fiind destul de usoare , avand in vedere greutatile prin care a trecut . Dar nici aici nu era in siguranta , stia ca acel ‘cineva’ care a pus contractul pe mama sa , o sa-l urmareasca si pe el .. asa ca tinde sa ajunga primar , iar la unul din discursuri , atacatorul sa-si faca aparitia si sa fie inconjurat de oamenii legii , iar apoi el sa se ocupe linistit de oras , si nu in ultimul rand , sa inceapa o noua viata .

Lista cu promisiuni:

- Promit sa fac eventuri zi de zi .

- Promit sa dau salarii playerilor cu level 1 – 5 .

- Promit sa ajut fiecare player nevoias , atat din punct de vedere financiar cat si al regulilor jocului.

- Promit sa angajez doar consilieri activi si capabili care sa se ocupe de cele 3 orase in lipsa mea.

- Promit sa ii privesc pe toti la acelasi nivel , sa nu fac diferente .

Nume : Andrei

Varsta : 16

Oras : Rosiorii de Vede

Ocupatie : Elev

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Mugur

Level: 14

Varsta: 16

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): In ziua a 7-a a lunii Ciresar anul 1978 intr-o casuta saraca de la periferia Los Santosului, s-a nascut un baietel grasut, cu ochii caprui si cu zambetul pe buze. Familia sa fiind foarte saraca, la numai cateva zile dupa nastere il abandoneaza intr-un tomberon cu un biletel legat de mana in care scria "Rog cel ce va gasi acest copil sa il ia in grija sa si sa il creasca ca pe propriul sau copil...". La lasarea serii, trecu pe acolo un barbat care cand auzi plansetele se repede spre ghena, lua copilul si-l duse la casa lui din centrul Los Santosului. Nestiind ce nume sa-i puna, omul privi pe fereastra si vazu atunci constelatia "mugur". La vederea acesteia, barbatului ii veni ideea pentru nume: "Tu micutule, te vei numi Mugur asemenea constelatiei care te-a adus in grija mea" Si asa i-a ramas numele micutului baietel. Pe zi ce trecea, Mugur crestea frumos, iar curiozitatea sa de a explora lumea inconjuratoare crestea si ea in acelasi timp. Tatal sau facea mari eforturi pentru ca Mugur sa aiba tot ceea ce isi doreste si sa nu duca lipsa de nimic. La varsta de 7 ani, Mugur este inscris la una din cele mai bune scoli din Los Santos si isi incepe studiile cu deslusitul tainelor abecedarului si ale matematicii. La varsta de 16 ani, Mugur , pasionat fiind de literatura si de scris, isi depune CV-ul la factiunea News Reporter unde este acceptat, dar dupa cateva saptamani, el demisioneaza. Moartea tatalui sau, il deprima foarte tare pe Mugur , dar trece peste asta. Ramanand singur pe lume, baiatul isi continua cu greu studiile de drept, iar pentru a le plati se angajeaza Detectiv cu jumatate de norma. La 18 ani, el isi termina studiile si intra in Federal Bureau of Investigation unde petrece 3 luni minunate alaturi de colegi si lideri, dar demisioneaza si din aceasta functie. Nu dupa mult timp, el se decide sa intre in echipa de asasini platiti, iar dupa 2 luni jumatate, Mugur decide sa aplice pt a deveni primar . Multumesc!

Lista cu promisiuni :

Real Life:

•O sa incerc sa ajut incepatorii cu sfaturi si cu tot ce o sa le trebuiasca.

•O sa angajez consilieri activi, capabili, care sa aiba grija de cele 3 orase cat timp primarul nu este on.

•O sa dau salarii playerilor de level 1-5 in fiecare zi.

•O sa fac eventuri in toate cele 3 orase , cant mai distractive si banoase pentru a mai lasa pariurile

•O sa particip la sedintelor factiunilor si o sa fac si eu o sedinta cu civili, pe langa cea cu angajatii mei.

•O sa fac sedinte in care playerii sa-mi spuna nemultumirile lor, si ce ar trebui in plus.

•O sa respect pe toata lumea, tratandui la fel pe toti.

•Vreau sa nu mai existe aceasta monotonie pe server , o sa incerc sa-i distrez pe toti.

•Promit sa-mi indeplinesc toate promisiunile de mai sus.

Nume: Petre

Ani: 16

Oras: Rosiori de Vede

Ocupatie : Elev

Votati Mugur!! Pentru o viata mai buna!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: kWai

Level: 11

Varsta: 18

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): kWai s-a nascut cu mult timp in urma , intr-un spital sarac din sudul los santosului . Parintii lui erau destul de modesti ,mama somera si tatal mecanic , astfel kWai a trebui sa munceasca si sa se lupte cu viata de mic . In timp ce ceilalti copii se jucau fotbal la scoala , kWai pierdea timpul si se gandea cum sa faca mai repede bani . A incercat de toate , a fost valet , l-au dat afara dupa 2 saptamani pentru ca a batut un bucatar , porma a incercat sa fie mecanic , dat afara dupa 5 zile din cauza ca a bubuit o masina si intr-un final a gasit un loc de munca dragut la benzinaria din Los santos . Acolo fiind o fire mai nesimtita se baga in seama cu toti angajati si se imprieteneste cu unul din ei care pe langa jobul de la benzinarie mai vindea si droguri gangsterilor . Acesta ii povesteste lui kWai ca este un job foarte usor si foarte banos in acelas timp . Pus pe ganduri , kWai , decida sa se apuce de vandut droguri . Usor usor incepe sa devina cunoscut in Los Santos ca un mare traficant de droguri si arme , avand niste clienti destul de importanti din lumea interlopa . Printr-o interventie a membrilor FBI , kWai a fost prins in flagrant si a fost condamnat la 50 de ani de puscarie pentru contrabanda cu arme si droguri. Stiind ca are informatii despre lumea interlopa politia ii propune o oferta lui kWai :sa lucreze undercover pentru ei si sa il prinda pe cei mai periculosi mafioti . kWai accepta doar cu conditia ca nu v-a mai fi nevoit sa faca puscarie . Dupa 15 ani in serviciul politiei . Acesta decide sa se retraga pentru o perioada si sa incerce ceva mult mai potrivit lui . Avand influente atat in mafie cat si in politie el isi creaza un partid si isi depunde canditatura la primarul San andreasului

Lista cu promisiuni:

- Promit sa fac foarte multe eventuri

- Promit sa dau salarii playerilor cu level 1 – 5 si sa ii ajut in acelas timp cu orice problema

- Promit sa ajut orice player pe plan financiar atat cat voi putea

- Promit sa nu ma schimb si sa ii tratez la fel pe toti

- Promit sa angajez consilieri care vor putea intotdeauna sa imi tina locul cand sunt plecat

- Promit ca o sa particip la toate sedintele factiunilor , atat timp cat voi fi invitat

- Promit schimbari de comportament din partea politiei

- Promit ca voi face eventuri cu incepatori astfel in cat sa se obisnuiasca cu termeni si locurile servarului

- Promit sa respect toate promisiune de mai sus si nu in ultimul rand sa fiu un primar model si cinstit

Voi incerca sa schimb ceva in cadrul politie , astfel incat mai multa lumea va fi arestata si nu omorata pentru bani . Voi incerca sa alung plictiseala aceasta prin eventuri si jocuri .

Nume : Victor

Varsta : 18

Oras : Bucuresti

Ocupatie : Elev

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rujuc_Dragos

Level: 9

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Rujuc_Dragos s-a nascut in oraselul LS in martie 2010. Acesta s-a nascut intr-o familie de taximetristi , tatal si bunicul sau practicand aceasta meserie. La varsta de 18 ani Rujuc_Dragos decide ca a venit momentul sa calce pe urmele tatalui sau si aplica pentru un post la Taxi Drivers. Acesta este acceptat de leaderul Lea , dar nu ramane mult aici din cauza salariului mic. Intr-o zi , in timp ce era pe strada, Rujuc afla ca parintii sai au fost omorati de niste persoane necunoscute, iar mai tarziu avea sa afle ca cei care i-au ucis parintii erau membrii Da Nang Boys. Acesta incearca sa intre in San Fierro Rifa , iar Alexinho , leaderul SFR , auzind cele intamplate , hotaraste sa-l ia sub aripa lui protectoare, ajutandu-l sa-i gaseasca pe cei care i-au ucis familia. Viata langa cei din SFR era buna dar si periculoasa. Dupa un timp , Rujuc se hotaraste ca ar fi mai bine sa treaca de partea legii si sa renunte la ilegalitati, Acesta se hotaraste sa se inroleze in Armata. Rujuc este acceptat si se integreaza foarte bine . Dupa un an , acesta este nevoit sa plece intr-o misiune foarte periculoasa in care sta trei ani si jumatate. Cand se intoarce din misiune , acesta observa ca micul orasel Los Santos era neschimbat. Anii isi pun amprenta pe Rujuc_Dragos iar acesta hotaraste sa se retraga din armata. La varsta de 30 de ani acesta intalneste o fata , cu care se si insoara un an mai tarziu. Incarcat de datorii , Rujuc se angajeaza la primarie in functia de consilier. Din cauza banilor putini acesta trece de partea celor din San Fierro Rifa. Intr-o zi, acesta afla ca mandatul primarului sRs este pe sfarsite si se cauta un nou primar. Rujuc nu ezita si isi depune candidatura la primarie , sperand ca va castiga.

Lista cu promisiuni:

- Promit sa ascult problemele fiecarui Player.

- Promit sa ajut cu bani fiecare Player care are nevoie.

- Promit sa fac cat mai multe eventuri cu premii frumoase.

- Promit sa angajez consilieri capabili.

- Promit sa particip la cat mai multe sedinte ale factiunilor pentru a asculta problemele acestora.

- Promit sa ofer salarii playerilor de level 1-5.

- Promit ca voi respecta toate promisiunile.

Nume: Rujuc Dragos

Varsta: 17

Oras: Galati

Ocupatie: Elev

Motto: Votati Rujuc_Dragos pentru o viata linistita pe serverul LinkMania !

:peace:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ares

Level: 15

Varsta: 17

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Am inceput sa joc in vara anului 2009 in luna iunie. Prima mea factiune a fost News Reporter, apoi Taxi. Din taxi am mers in Hitman, unde lider a fost pitikkku, dar nu am stat multa vreme pt ca la scurt timp a intrat cossy, un admin ce avea divergente cu fratele meu, iar ca sa se razbune pe el, l-a influentat pe pitikkku sa ma demita pe motiv ca eu as fi un turnator. Apoi am intrat in License Faction, unde am stat o luna. De aici am mers in Bikers. M-am inteles foarte bine cu liderul de atunci, Brook si am iesit cu putin timp inainte sa se desfinteze factiunea. De aici am plecat in Mafia, dar la rank 2 am iesit pt a ma alatura celor din Ballas. Am decis ca Ballas-ul nu e tocmai pt mine si am intrat in SFR. La rank 3 am iesit pt a ma reintoarce in Mafie, iar de aici dupa ce mi-am anulat crimele, am intrat NG. Din NG am iesit dupa ce am luat rank 3 si am intrat in News Reporter. De la rank 5 mi-am dat demisia pt a intra in PD. Dupa o luna si rank 2 mi-am dat demisia si am intrat in Hitman. La 3 saptamani mi-am depus candidatura pt functia de primar in luna aprilie a anului 2010 si am castigat alegerile. Din pacate pt un topic pe care am cerut sa fie inchis pt k nu mai aveam nevoie de el in care am spus ca, cumpar droguri (pe perioada in care eram Hitman), am fost demis de catre Adi. Am decis sa ma reintorc in Hitman. De aici am intrat iarasi in NG. Din NG am mers in Ballas alaturi de vechiul si bunul meu prieten Perpripiu, iar de aici in DNB, unde alaturi de liderul BAdu care de asemenea imi e bun prieten. Dupa wipe, pe perioada BETA nu am prea jucat, dar de cand s-a pus oficialul am facut level 15, am intrat in Mafia la lvl 3 , apoi am mers in SFR, dar am fost demis de catre Drake pt ca i-am zis ca e trist si nici acum nu inteleg de ce l-a deranjat atat de tare.. Dupa demiterea mea am mers in Ballas, dar mi-am dat seama ca DM-ul nu e pt mine si am intrat in License Faction. Am stat aici pana a venit liderul Smiley si s-a gandit el ca e bine sa ma demita. Apoi am intrat in UST, iar dupa ce a fost demis Smiley m-am reintors in LF, unde sunt si acum si am rank 5

Lista cu promisiuni:

*Promit sa raspund celor care au nevoie de ajutor

*Promit sa nu ignor pe nimeni

*Promit sa fac eventuri la care pot castiga si cei care acum se initiaza in lumea virtuala

*Promit sa fac sedinte cu consilierii fiecarei factiuni si sa rezolv problemele existente

*Promit SA NU FAC ABUZ DE ACEASTA FUNCTIE !!!!

*Promit sa fac eventuri diversificate si atractive, fara monotonia de acum: "First to me" sau "Last man standing"

*Promit ca o sa incerc sa micsorez DM-ul facut aiurea pe civili si pe membrii factiunilor legale

Link to comment
Share on other sites

Nick: :ShaKaLoo

Level: 14

Varsta: 17 ani

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Inainte de toate si de a-mi prezenta viata pe server, tin sa ma prezint. Numele meu este ShaKaLoo, si m-am nascut in arhicunoscutul oras, Los Santos. Cum de am pornit pe drumul de a-mi face un nume si de a castiga respect, am inceput de jos, numeroase drumuri Get Los Santos-Deliver Las Venturas consolidandu-mi o situatie financiara stabila. Ajuns la nivelul optim de face pasul intr-o factiune, m-am hotarat sa aleg atat cu sufletul, cat si cu mintea, cea mai puternica mafie la vremea aceea, The Triads. Acolo am supravietuit multa vreme, mi-am facut foarte multi prieteni, iar rank-ul 4 pe care il castigasem pe merit, m-a facut mai impunator si mai responsabil. O simpla cearta cu un prieten si totodata coleg, m-a determinat sa demisionez din factiune. Am ales o solutie de avarie, si m-am infiltrat printre gangsterii din DNB, unde si aici am petrecut o perioada de timp. Foarte repede, cum am iesit de aici, am ramas cu sufletul in alianta, si totoadata am intrat in gang-ul Grove Street, unde m-am simtit extraordinar. Am constientizat ca este mai bine pentru cariera mea sa ma dau de partea legii. Am incercat sa ma acomodez in F.B.I. , am ajuns la rank 3, am incercat sa vad viata si in NG sau PD, insa instinctul de mafiot m-au determinat sa ma intorc acolo unde mi-e locul. Initial , gang-ul Ballas mi-a intins o mana, dar teama de a pierde bani oarecum obtinuti cu greu, m-a determinat sa aleg mafia care facea senzatie la acea ora, The Mafia. Viata printre mafioti mi-a fost de folos, instinctul de a ataca rivali fiind din ce in ce mai puternic. O decizie importanta a fost sa parasesc mafia, si sa-mi incerc norocul in cea mai ravnita organizatie, Hitman Agency. Fiind prins nepregatit, am clacat, iar visul meu a fost spulberat de acest insucces. M-am resemnat si am reintrat in Grove Street., unde activez si acum si unde incerc sa-mi fac treaba nemaigandindu-ma la alta factiune. Acum insa, mi s-a ivit ocazia de a-mi incerca sansa la Primarie si de a-mi asuma o asa mare responsabilitate.

Lista cu promisiuni:

-Promit ca voi asculta de orice cetatean al orasului,si il voi lamurii

-Promit ca voi face eventuri zilnice

-Promit ca voi avea un comportament decent functiei

-Promit ca voi ajuta playerii noi pe /n.

-Promit ca voi angaja numai consilieri capabili

-Promit ca voi fi activ

Fiecare dintre voi va trebui sa posteze toate detaliile despre sine insusi, precum si sa-si sustina o campanie pro-el. Motto: Votati ShaKaLoo pentru un oras mai bun!

Si cateva date personale , dar cel mai important ce ati face din functia de primar , si ce schimbari vati dori pe server , bine inteles legate de functia de primar .

Nume: Raul

Localitate: Cluj-Napoca

Varsta: 15

Ocupatie : Scoala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...