Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TheOne

Pareri si Sugestii

Recommended Posts

Guest BlackSwordd

Am o sugestie pt aceasta sectiune si anume: Sa mai faci un subforum numit Portofolii cum e la webdesign si fotografie .. si sa ne dam cu parerea .. etc . . :)

@Scuze daca am postat gresit :-<

Link to comment
Share on other sites

Am o sugestie pt aceasta sectiune si anume: Sa mai faci un subforum numit Portofolii cum e la webdesign si fotografie .. si sa ne dam cu parerea .. etc . . :)

@Scuze daca am postat gresit :-<

Scuze ca nu am raspuns pana acum... dezvolta ideea.

Link to comment
Share on other sites

Am o sugestie pt aceasta sectiune si anume: Sa mai faci un subforum numit Portofolii cum e la webdesign si fotografie .. si sa ne dam cu parerea .. etc . . :)

@Scuze daca am postat gresit :-<

Scuze ca nu am raspuns pana acum... dezvolta ideea.

Adica sa faci un subforum ca la discutii generale ( cum e Comunitatea Linkmania , Dezbateri , etc ). Cand dai click pe forumul Diverse sa apara sub Videomania un subforum "Portofolii"

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Exista forumul "Grafica,webdesign si fotografie" unde sunt alte subforumuri (tutoriale,cereri,tag yard etc ) .. Si la fel cum este acolo,sa faci si tu aici.

Un subforum cu tutoriale facute de diferiti utilizatori,unul cu cereri,unul cu tag yard,unul cu portofolii si unul cu competitii.

Ar fi ok unul cu cereri pt. ca nu toti stiu sa editeze filmuletele cat de cat decent ... iar unul cu portofolii ar fi bine pentru ca cei care isi vor pune videoclipurile acolo,vor putea primi critici pentru imbunatatirea clipurilor.

So .. ? :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...