Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

atentat

D/C pe spot

Recommended Posts

In primul rand imi cer scuze ca am postat pozele asa tarziu,dar nu am avut timp si de abia azi mi le-a trimis colegul meu.

Aici a venit pe spot

1172bf2656f20abcd1dee4169cbb8eb4.jpg

Dupa a urmat d/c

0c80dd2ea727947b1523859a5f061b51.jpg

Iar poza cu el pe spot dupa d/c

4f8fe3385777e706f583ecd816861db3.jpg

Poza cu pretenii lui care au luat spotul

211e553156c5e230795cdafa752f3a33.jpg

Link to comment
Share on other sites

sa se verifice, si se vede din log'uri ca si eu am luat d/c, asa ca incetati

:))) deja ai fost prins cu un caracter , urmeaza al doilea, speram ca si ultimu. plus ca ai fi putut iesi din joc de buna voie, sau ti-ai dat si tie d.c . eu zic ca un filtru pe ip ar fi foarte frmos. Observ ca admini nostri n-si fac treaba (risc un ban pe forum) sau ma insel ?? favorismele astea...( ma refer in general). Plus ca mai este si sevaru picat.... ma lasa rece , dar totu trece, ca si cum as deschide capacu la o bere rece :X

Link to comment
Share on other sites

sa se verifice, si se vede din log'uri ca si eu am luat d/c, asa ca incetati

Banuiala mea este ca si tu iei d/c cand ne dai noua.

Normal nu facem print la toti care vin pe spot si intreaba de party,dar pe tine te stiu toti cu antecedente.

Nu inteleg de ce faci pe victima cand stii ca esti vinovat.

Mai bine nu mai spui nimica ca devi penibil.....toti vad ca esti murdar la gura ,dar tu tot spui ca n-ai mancat...

Link to comment
Share on other sites

sa se verifice, si se vede din log'uri ca si eu am luat d/c, asa ca incetati

Vai de mine ce ciudat ca tot timpul cand dai tu tarcoale unui spot,cei de pe el iau d/c..Dupa care,ca prin minune apar aia din ally-ul tau si il ocupa ca si cum ar fi fost acolo de saptamani intregi...E prea evident ceea ce faci tu,daca tot faci ce faci,macar fi precaut.,in plus ai mai fost postat o data,a fost coincidenta ( cica ),faptul ca au luat cei de pe spot d/c cand erai tu in zona.Aici in Kanturu din nou!Coincidente peste coincidente.Afara cu tine!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...