Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

HolyBeer

furt de bok

Recommended Posts

Salut,vreau sa propun si eu o sugestie,aceasta suna cam asea:

Furtul de bokuri sa se pedepseasca,deoarece nu e vina noastra ca pmul e afk si nu putem iesi din party pentru un amarat de bok,in mare parte asta tine de nesimtirea celor care au curaj sa-l fure si scapa basma curata,propun sa se pedepseasca acest gest doarece e un bug al jocului,atat timp cat tu omori goldenul si doar tu ei exp de pe urma lui ar trebui sa-l poti ridica cu sau fara party.

Link to comment
Share on other sites

Salut,vreau sa propun si eu o sugestie,aceasta suna cam asea:

Furtul de bokuri sa se pedepseasca,deoarece nu e vina noastra ca pmul e afk si nu putem iesi din party pentru un amarat de bok,in mare parte asta tine de nesimtirea celor care au curaj sa-l fure si scapa basma curata,propun sa se pedepseasca acest gest doarece e un bug al jocului,atat timp cat tu omori goldenul si doar tu ei exp de pe urma lui ar trebui sa-l poti ridica cu sau fara party.

cred ca si asta sugereaza regulamentu... no afk..

Link to comment
Share on other sites

contra . nu-i problema "noastra" ca nu iesi tu din party . ca si daca ti-l ia altcineva din party nu-ti convine .

Si crezi ca e problema "noastra" ca jocul e buguit?

Pana la urma nu e treaba de un bok,doar unde poate duce nesimtirea unora,aceasta regula cu furatul ar trebui pusa la nesimtire si sa se pedepseasca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...