Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[Ks]Saw

Conturi

Recommended Posts

Cea mai buna metoda pentru a " calma " anumiti playeri binedispusi sa strice o comunitate , un server , ar fi plata pentru a creea un cont

Cel mai bine ar fi ca fiecare jucator sa plateasca , de maine , cate 5-10 euro intr-un cont bancar / mobil

Cei ce au apucat sa-si faca conturi sa fie fericiti , iar cei care vor sa joace sa plateasca .

Eu unul as fi de acord sa platesc 10 euro din salariu sa ma joc . As ajuta la intretinerea serverului si cine stie , poate pe viitor vom avea ceva mai performant mai interactiv , mai fun . . .

Ar fi o idee buna pentru a oprii asa zisi " hack'erii " linkmaniatici:) nu cred ca ii covine lui x sa cheltuiasca 10 euro pe cont sa-l baneze :)

E doar o idee , o parere restul nu mai conteaza . Gl & Hf

Link to comment
Share on other sites

Guest Santi~

Saw' date='27 August 2011 - 01:58' timestamp='1314399503' post='5934477']

Cea mai buna metoda pentru a " calma " anumiti playeri binedispusi sa strice o comunitate , un server , ar fi plata pentru a creea un cont

Cel mai bine ar fi ca fiecare jucator sa plateasca , de maine , cate 5-10 euro intr-un cont bancar / mobil

Cei ce au apucat sa-si faca conturi sa fie fericiti , iar cei care vor sa joace sa plateasca .

Eu unul as fi de acord sa platesc 10 euro din salariu sa ma joc . As ajuta la intretinerea serverului si cine stie , poate pe viitor vom avea ceva mai performant mai interactiv , mai fun . . .

Ar fi o idee buna pentru a oprii asa zisi " hack'erii " linkmaniatici:) nu cred ca ii covine lui x sa cheltuiasca 10 euro pe cont sa-l baneze :)

E doar o idee , o parere restul nu mai conteaza . Gl & Hf

Din ce ?tiu eu LinkMania are totul hostat gratis sau ceva de gen la RCS&RDS. În orice caz nu o s? îl fac? cu plat? c? sunt o gr?mad? de jocuri pe comunitate ?i nici unul nu este cu banii, deoarece aici se dezvolt? jocuri pentru a fi jucate gratis ?i din pl?cere nu contra unei sume de bani sau pe un interes. Oricum cu conturile, ?i eu a?tept de mult s? se fac? a spus Odyzeeus ca o s? se rezolve sâpt?m?na asta, dac? nu urm?toarea...mai bine ar fi s? dam un PM cuiva s? ne fac? conturi ?i în urm?torul fel dac? e s? avem conturi ne au în vizor sau ceva de gen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...