Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cnawp

[Rezolvat] ShOok - non fp

Recommended Posts

Numele meu în joc: Cnawp

Numele EXACT celui pe care îl reclam: ShoOk

Screenshot-uri: Aici da /q

Aici imi zice : ce , ai fi vrut sa te las sa-ti faci ctr?

Aici incepe sa sufere de el

Continua

Inca este in joc

Da quit din nou deoarece realizeaza ca a facut non fp

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am ctr pe el , ajung langa el , se pune in alt tab , revine , trag in el pana ramane cu putin hp si da /q .Cand intra in joc ii zic : stii ca ce faci tu se numeste non fp ? si imi zice : ce ai fi vrut , sa te las sa-ti faci ctr ? . Apoi mai si sufera de el.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Alexinho

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: Cnawp

Numele EXACT celui pe care îl reclam: ShoOk

Screenshot-uri: Aici da /q

Aici imi zice : ce , ai fi vrut sa te las sa-ti faci ctr?

Aici incepe sa sufere de el

Continua

Inca este in joc

Da quit din nou deoarece realizeaza ca a facut non fp

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Am ctr pe el , ajung langa el , se pune in alt tab , revine , trag in el pana ramane cu putin hp si da /q .Cand intra in joc ii zic : stii ca ce faci tu se numeste non fp ? si imi zice : ce ai fi vrut , sa te las sa-ti faci ctr ? . Apoi mai si sufera de el.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Alexinho

Martori: -

Peste inca ceva timp am prins iar contract pe el si dupa ce l-am alergat putin a intrat la pariuri i-am luat jumate de hp , a dat alt tab , cand a revenit din alt tab i-am lasat foarte putin hp si a fugit in banca . Dovezile sunt aici:

lHJJ9.jpg

y9P8T.jpg

F6aWz.jpg

sMBbN.jpg

uoPyQ.jpg

TaDld.jpg

qcsw0.jpg

XMg3R.jpg

UEUi5.jpg

A facut non fp de 2 ori cu nesimtire. Si lui ingerul decazut i-a mai facut non fp , eu l-am rugat sa posteze ca sa nu mai deschida alt topic . Din search-urile date la plangeri cred ca este a 4-a sau a 5-a abatere de non fp .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...