Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dorele1234

cand se vor putea face conturi?

Recommended Posts

Bai deci daca se lucreaza de 2-3 sapt ... 5 luni sa zicem la problema cu d/c`uri ... pana o rezolva sa dea drumu la pagina de facut pentru pentru vreo 2-3 zile , ne facem toti care avem de facut conturi si apoi inchide din nou , dar sa se anunte cu o zi inainte sa se dea drumu si apoi cand au toti conturile facute pot lucra adminii linistiti la problema cu d/c`urile si nu le mai sta lumea`n cap ... corect sau nu ?

+1

sunt de acord cu asta..

Link to comment
Share on other sites

Deci baietii astia cred ca inteleg altfel termenii in curand, pe ultima suta de metri. Acum 2 zile ija a scris suntem pe ultima suta de metri asteptati. Pe ultima suta de metri ar fi insemnat o zi maxim nu doua si mai e putin si se fac trei.

Link to comment
Share on other sites

De unde sti ??? .Nu prea cred ca ii da drumu maine .

Dar as vrea sa o vad si pe asta :naughty:

am fost la o bere cu vdragosh si el mio zis :> :))

Ai pus aseara ca se da drumu zi si inca nu sa dat drumu ...... cine sti cand o sa dea drumu

Link to comment
Share on other sites

Guest -Jafar-

Dam si noi drumu la pagina de creare conturi ....... :violent: :banghead:

O sa se dea drumul cand o sa aiba totul gata. Mai iesi si tu din casa, plimba-te cu bicicleta, joaca un fotbal, un tenis etc pana atunci. E mai constructiv decat sa spamezi forumul zilnic, de zeci de ori, cu acelasi lucru. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dam si noi drumu la pagina de creare conturi ....... :violent: :banghead:

O sa se dea drumul cand o sa aiba totul gata. Mai iesi si tu din casa, plimba-te cu bicicleta, joaca un fotbal, un tenis etc pana atunci. E mai constructiv decat sa spamezi forumul zilnic, de zeci de ori, cu acelasi lucru. ;)

ce amuzant :)) idea asta vine de la cineva care are cont si care joaca :)) ce ar fi sa iesi u din casa cu bicicleta si nu mai juca

Link to comment
Share on other sites

Trece campionatul pana se da drumul la conturi =)) vin si jocurile olimpice.

:))) buna asta

Atat pot spune ... DB asta linkmania a dat-o in bara ......

MuGuard , ma faceti sa rad . Era greu sa puneti xTrap sau GameGuard ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Santi~

raspuns joi pe 32

eu stiam ca luna are 31 de zile dar ma rog poate la tine are 1 in +

A zis la mi?to.

Link to comment
Share on other sites

baieti ne mai anunta si pe noi cineva cand se vor face conturi sau nu ne intereseaza?

Chiar daca sunt unu dintre cei care rabda.. incep usor usor sami scada chefu de mu... pe alte server nici nu vreau sa aud.. aici am inceput aici raman.. chiar daca suntem luati cu lopata..

totusi sper ca maine dimineatsa sa am si eu un cont.. sau poate cine stie.. fac azi o noapte alba... :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...