Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

n4ughtyxxl

-zile ss

Recommended Posts

Propun ca in cazul in care un player ia x zile ss iar la reevaluare reiese nevinovat sa i se taie zilele/orele respective din urmatorul suspend pe care il va primi(in caz ca va primi) .Sa se faca un tabel exact ca la contoare.

@pentru cei care pricep mai greu ...

Ion ia 5 zile suspend , face reevaluare si reiese ca defapt e nevinovat , reevaluarea fiind rezolvata abea dupa 2 zile la urmatorul suspend de 5 zile pe care il va primi sa faca doar 3 zile pauza.

@e doar o sugestie tratatio ca atare fara alte comentari inutile ... :tiphat: si daca tot va dati cu parerea lasati si un mic argument langa .:)

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Din punctu meu de vedere e o sugestie buna,fiindca nu e corect ...ca nevinovat fiind sa stea N ..zile..pe tusa si sa nu le recupereze cumva.. spre exemplu: A luat ss 2 zile ca nevinovat...cand face o fapta ilegala sa i se scada din zilele de suspend.

+1

Noapte buna..

Link to comment
Share on other sites

reevaluarea o poti face imediat dupa ce ai primit banul , acum depinde de moderatorii / game masterii , cand vad acel topic si mai ales cand raspund la el . nu cred ca ia mai mult de o zi la o reevaluare. sau cateva ore. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

reevaluarea o poti face imediat dupa ce ai primit banul , acum depinde de moderatorii / game masterii , cand vad acel topic si mai ales cand raspund la el . nu cred ca ia mai mult de o zi la o reevaluare. sau cateva ore. :tiphat:

dormi linistit, linkmania te apara in continuare.

Eu sunt pro, dar nu o sa se aplice. In mod normal eu zic ca ar trb sa se dea ss dupa reevaluarea pe care o poti face o singura data.

Link to comment
Share on other sites

exagerezi cu despagubirile :))

de ce sa exagereze?

pe a doua baza de date Philip si cu w1seMan se bateau pentru 'titlul' de 1st rr. ca mai apoi Challenge i-a intrecut pe-amandoi e partea a doua.

Philip a luat suspend, a stat o zi pe bara, i s-a scos suspendul in urma unei reevaluari si a primit ca bonus suficiente levele cat sa il intreaca pe w1seMan, ceva de genul. aparent nu mai gasesc threadurile la arhiva.

dupa care, w1seMan ii zice lui fds (consortul Doamnei Kitte pe-atunci) "te-a trimis Kitte la piata" / "nu aveti ce manca" pe play char - NICIDECUM PE GM - si primeste 99 de zile

a fost singurul caz, ma gandesc ca era ceva amic cu mai-marii staffului de pe-atunci (din care mi-o aduc aminte doar pe Doamna Kitte)

daca la el s-a putut, la altii de ce nu se poate?

Link to comment
Share on other sites

Propun ca in cazul in care un player ia x zile ss iar la reevaluare reiese nevinovat sa i se taie zilele/orele respective din urmatorul suspend pe care il va primi(in caz ca va primi) .Sa se faca un tabel exact ca la contoare.

@pentru cei care pricep mai greu ...

Ion ia 5 zile suspend , face reevaluare si reiese ca defapt e nevinovat , reevaluarea fiind rezolvata abea dupa 2 zile la urmatorul suspend de 5 zile pe care il va primi sa faca doar 3 zile pauza.

@e doar o sugestie tratatio ca atare fara alte comentari inutile ... :tiphat: si daca tot va dati cu parerea lasati si un mic argument langa .:)

PRO,buna sugestie,sunt multi care au luat ss iar la reevaluare i s-a scos ss-ul dupa cva zile...sau chiar in ultima zi..cazuri si cazuri.Sa se ia in considerare doar cele care depasesc o zi,acum daca si pt 2 3 ore e agitatie...:-?

Link to comment
Share on other sites

reevaluarea o poti face imediat dupa ce ai primit banul , acum depinde de moderatorii / game masterii , cand vad acel topic si mai ales cand raspund la el . nu cred ca ia mai mult de o zi la o reevaluare. sau cateva ore. :tiphat:

dormi linistit, linkmania te apara in continuare.

Eu sunt pro, dar nu o sa se aplice. In mod normal eu zic ca ar trb sa se dea ss dupa reevaluarea pe care o poti face o singura data.

sunt total de acord cu tine.

Link to comment
Share on other sites

S cine sta sa centralizeze fiecare reevaluare/plangere?:)

Eventual cand ia cineva suspend poate sa trimita link catre moderator cu reevaluarea precedenta in care i-a fost scos suspendul

da .. nu conteaza cine centralizeaza .. fiecare isi vede de zilele care a stat suspendat ale lui .. ideea este sa mearga treaba si sa fiti de acord cu modalitatea asta de recuperare a zilelor state pe bara

Link to comment
Share on other sites

S cine sta sa centralizeze fiecare reevaluare/plangere?:)

Eventual cand ia cineva suspend poate sa trimita link catre moderator cu reevaluarea precedenta in care i-a fost scos suspendul

Salut,cine ai vrea sa centralizeze? Moderatori,nu asa e normal? Fiindca din cauza moderatorilor sau a greseliilor moderatorilor multi s-au ales cu suspend chiar daca n-au fost vinovati.. Gresiti,va asumati greseala,nu asa e corect?

Asta e cea mai buna propunere in Db-ul asta. Reevaluarea sa se faca o data si bine..si cu atentie ..nu cu sictireala sa mai fie nevoit jucatoru sa mai faca inca o data sau de mai multe ori reevaluarea.

Edit: Eu as vedea un Topic inchis cu persoanele care au stat in suspend pe nedrept si cate zile au stat...si cand X user incalca regulamentu ..se va scadea din pedeapsa respectiva.. zilele care a stat pe nedrept in suspend ,ca sa nu mai cautati in Topicuri ..etc.. Daca va dati un pic interesu pe partea asta ..ar fii perfect..si pentru voi si pentru noi jucatorii.

Have fun.

Link to comment
Share on other sites

S cine sta sa centralizeze fiecare reevaluare/plangere?:)

Eventual cand ia cineva suspend poate sa trimita link catre moderator cu reevaluarea precedenta in care i-a fost scos suspendul

hai ca le centralizez eu :))) asta e culmea..

pai voi :P voi sunteti moderatori :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...