Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

miTzaH

Empire

Recommended Posts

Recrutam membrii activi si suficient de maturi pentru o atmosfera amicala si cat mai relaxata. Scopul nostru este de a ne distra si nu de a face cat mai multe reporturi altor guilde.

Guild name : Empire

Master : Death

A. Master : miTzaH

B. Master : Uber

Main healer : Elfoaica

Disclaimer

Ne rezervam dreptul de a va scoate oricand din guild in urma incalcarii regulilor de bun simt.

Problemele din interiorul guildului se adreseaza Guild Masterului sau Asistentului iar in urma unui accept comun se trece la report pe forum.

Nu sunt admise persoanele ce folosesc Autokill , 1hh . Acestea sunt reportate fara a fi data o alta sansa.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti am revenit si eu pe linkmania , azi vazand ca sa restartat DB-ul . Nu am mai jucat pe link de pe 0.97d si am pofta de mu :tiphat:

Ca si timp online : 24/7 party sa fie

Nick : Blessed , ELF

Sper sa primesc un raspuns multumesc anticipat :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guild Black-list :

"dete" (cand il vedeti,ii dati trade.....daca are req OFF ii faceti print)

Motiv : a incercat sa opreasca elfu din buff (urmand ca toti membri party-ului sa moara)

Concluzie : e un om de NIMIC.

"Enc1cpm" (nu ii dati party,nu-i raspundeti decat cu "marsh","jet","noob",sau le combinati.Cuvinte legale scoase din regulament)

Motiv : A incercat sa faca o "preluare" facand PK pe majoritatea party-ului.

Concluzie : e un om de NIMIC

"Mistic" (idem "Enc1cpm")

Motiv : idem "Enc1cpm"

Concluzie : e un om de NIMIC

Nu se da suspend pentru insulte ( ex: fraiere, prostule, moaca, tontule, marsh, jet, noob, but)

Link to comment
Share on other sites

Guild Black-list :

"dete" (cand il vedeti,ii dati trade.....daca are req OFF ii faceti print)

Motiv : a incercat sa opreasca elfu din buff (urmand ca toti membri party-ului sa moara)

Concluzie : e un om de NIMIC.

"Enc1cpm" (nu ii dati party,nu-i raspundeti decat cu "marsh","jet","noob",sau le combinati.Cuvinte legale scoase din regulament)

Motiv : A incercat sa faca o "preluare" facand PK pe majoritatea party-ului.

Concluzie : e un om de NIMIC

"Mistic" (idem "Enc1cpm")

Motiv : idem "Enc1cpm"

Concluzie : e un om de NIMIC

Nu se da suspend pentru insulte ( ex: fraiere, prostule, moaca, tontule, marsh, jet, noob, but)

"Nemesis" (cand il vedeti,ii dati trade,duel,etc.....daca are req OFF ii faceti print)

Motiv : a incercat sa opreasca elfu din buff (urmand ca toti membri party-ului sa moara)

Concluzie : e un om de NIMIC

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...