Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Warn down TOPIC

Recommended Posts

Guest necorupt!

WARN DOWN daca se poate - Ultimul a fost pe 15 iunie 2011 ora- 23:27. Aplicat de catre domnu -ija- pentru post neimplicat =>

( 20% )

- 10 %

imi cer scuze ca mai deschid un topic dar am uitat sa mai zic ca mai am inca 10% de la domnul Lancelot Note Added 03 May 2011 - 18:23 .

Mai astepti 1 luna.

Link to comment
Share on other sites

Guest kreeper

Warn down si mie , m-am cumintit :D

Cr1stY Note Added 28 April 2011 - 18:22

Removed from warn level S-a dovedit a nu fi un program ilegal, conform raspunsurilor Moderatorilor.

Redemption Note Added 26 April 2011 - 22:40

Added to warn level Permanent, link programe ilegale.

PS: vand jeleuri

Scos 10%

Link to comment
Share on other sites

Furt de bok :crazy: ... nu va mai duceti mai frate in party la invazie ... lol dara ... --> topicul in care am luat warn de doua ori pentru o singura postare

Cum sa dai warn de doua ori pentru asa ceva? Lance serios, reconsidera-ti pozitia fata de noi jucatorii ca nu e deloc normal ce faci. Asta ca sa nu mai vorbim ca am niste warn-uri de 2 mii de ani pe care nu le scoate nimeni. Ti-am dat si pm, dar poate nu-l citesti. Hai sa fim seriosi ca doar n-am omorat-o pe mama ... zau asa ...

In plus am si o sugestie. Daca tot dati warn pentru neimplicare sau spam (daca afirmatia mea de mai sus se poate considera spam, asa cum a vazuto Lancelot) macar editati posturile si adaugati acolo ce aveti de adaugat. Nu mai dati warn'uri "curveste" si pe la spate (scuze de limbaj, dar chiar asa simt in momentul acesta) sa ma trezesc cu warn-uri date aiurea pentru te miri ce prostie ... no offence.

Link to comment
Share on other sites

Furt de bok :crazy: ... nu va mai duceti mai frate in party la invazie ... lol dara ... --> topicul in care am luat warn de doua ori pentru o singura postare

Cum sa dai warn de doua ori pentru asa ceva? Lance serios, reconsidera-ti pozitia fata de noi jucatorii ca nu e deloc normal ce faci. Asta ca sa nu mai vorbim ca am niste warn-uri de 2 mii de ani pe care nu le scoate nimeni. Ti-am dat si pm, dar poate nu-l citesti. Hai sa fim seriosi ca doar n-am omorat-o pe mama ... zau asa ...

In plus am si o sugestie. Daca tot dati warn pentru neimplicare sau spam (daca afirmatia mea de mai sus se poate considera spam, asa cum a vazuto Lancelot) macar editati posturile si adaugati acolo ce aveti de adaugat. Nu mai dati warn'uri "curveste" si pe la spate (scuze de limbaj, dar chiar asa simt in momentul acesta) sa ma trezesc cu warn-uri date aiurea pentru te miri ce prostie ... no offence.

1 NU ai ce posta in nicio plangere in care nu esti implicat direct. TI-am explicat si pe pm dar vad ca aici faci pe victima.Regulamentul in privinta asta e acelasi de ani buni.

2 Nu e nimeni obligat sa te anunte ca ai luat warn . Din moment ce ai postat la sectiunea respectiva neimplicat..te supui consecintelor

3 ti-am scos unul din warn-uri .S-au dat aplicat doua din cauza lag-ului

Cat despre reconsiderarea pozitiei /atitudinii..incepe cu tine. Ca nu te-a abuzat nimeni.Si nu te-a obligat nimeni sa postezi pe la plangeri.

Link to comment
Share on other sites

Furt de bok :crazy: ... nu va mai duceti mai frate in party la invazie ... lol dara ... --> topicul in care am luat warn de doua ori pentru o singura postare

Cum sa dai warn de doua ori pentru asa ceva? Lance serios, reconsidera-ti pozitia fata de noi jucatorii ca nu e deloc normal ce faci. Asta ca sa nu mai vorbim ca am niste warn-uri de 2 mii de ani pe care nu le scoate nimeni. Ti-am dat si pm, dar poate nu-l citesti. Hai sa fim seriosi ca doar n-am omorat-o pe mama ... zau asa ...

In plus am si o sugestie. Daca tot dati warn pentru neimplicare sau spam (daca afirmatia mea de mai sus se poate considera spam, asa cum a vazuto Lancelot) macar editati posturile si adaugati acolo ce aveti de adaugat. Nu mai dati warn'uri "curveste" si pe la spate (scuze de limbaj, dar chiar asa simt in momentul acesta) sa ma trezesc cu warn-uri date aiurea pentru te miri ce prostie ... no offence.

1 NU ai ce posta in nicio plangere in care nu esti implicat direct. TI-am explicat si pe pm dar vad ca aici faci pe victima.Regulamentul in privinta asta e acelasi de ani buni.

2 Nu e nimeni obligat sa te anunte ca ai luat warn . Din moment ce ai postat la sectiunea respectiva neimplicat..te supui consecintelor

3 ti-am scos unul din warn-uri .S-au dat aplicat doua din cauza lag-ului

Cat despre reconsiderarea pozitiei /atitudinii..incepe cu tine. Ca nu te-a abuzat nimeni.Si nu te-a obligat nimeni sa postezi pe la plangeri.

Sper sa nu fie nici o problema ca postez tot aici raspunsul pentru tine, dar am considerat ca e mai simplu decat sa initiez alt topic. De altfel poti sterge acest post dupa ce-l citesti.

Problema e ca moderatori diferiti judeca diferit aceleasi lucruri. Daca ai sa te uiti prin posturile de la plangeri, solutionate de Kitte (nimic personal cu ea, e cea mai ok din echipa moderatorilor in opinia mea) si nu numai ai sa constati ca si la alte "spam"-uri MULT mai mari nu s-a dat absolut nimic decat avertismente, in schimb pentru un rahat de post am luat doua warn'uri. Egal ca e de la lag sau altceva, cred ca datoria ta era sa verifici modul in care s-a aplicat warn'ul. Iti dai seama ca tot din cauza lagului puteam sa ma trezesc cu contul blocat si ... who cares ... nu stiu daca ai masurat de doua ori ca sa tai o singura data, dar cu siguranta ar fi trebuit sa verifici inca o data daca ai taiat corect .. asta ca sa nu mai vorbim ca probabil nici nu trebuia sa tai, dar nah ... daca poti ... poti. In schimb, am warn'uri date in 2007,2008,2009 pe care nu s-a invrednicit nimeni sa le scoata. Te rog sa ma crezi ca imi pasa mult prea putin daca sunt la "gradinita de gaming" sau la| liceul de gaming", deci nu conteaza daca am un user nou sau vechi de forum ... dar asa ca fapt divers ...

Asa cum am spus mai sus ... poti sterge acest post dupa ce-l citesti ... si ... mai gandeste-te ...

Nu ai cum sa iei cont suspendat direct din cauza lag-ului. Iar faptul ca ai primit doua warn up in loc de unul...nu tine de atitudinea mea ci e o problema tehnica.Poti s-o remediezi printr-un simplu PM

Link to comment
Share on other sites

Un warn down si mie, sunt vechi de 2 respectiv 1 an .

Off: Se mai poate schimba numele pe forum, daca da lasa-mi un link .

Un warn down si mie .

Off: Se mai poate schimba numele pe forum, daca da lasa-mi un link .

Scos 10%

Link to comment
Share on other sites

salut , am si eu 2 warnuri mai vechi decat datoria

Mehico Note Added 06 July 2008 - 18:25

Added to warn level Excelenta urare http://www.linkmania...dpost&p=2891568

Data viitoare ai suspend..

AdRiaN Note Added 12 May 2008 - 19:14

Added to warn level http://www.linkmania...=0#entry2776694

eu credeam ca ele expira dupa un timp ... WROOOONG . se poate un warn down ?

Ai warn nou. Se scoate abia dupa 15 septembrie

Link to comment
Share on other sites

Guest -Teen-

warn down si mie..am 30% primit acum 1 an cred..nu mai stiu pentru ce

Scos 10%. Era dat de doua ori de Lancelot

Link to comment
Share on other sites

Lancelot Note Added 11 August 2011 - 10:05

Added to warn level neimplicat http://www.linkmania...1

-ija- Note Added 25 June 2011 - 11:17

Added to warn level 5 zile, neimplicat: http://www.linkmania...8

Redemption Note Added 16 July 2010 - 16:15

Added to warn level 20 de zile, neimplicat: http://www.linkmania...dpost&p=5227202

liquidlove Note Added 25 December 2009 - 14:39

Added to warn level Spam,posteaza fara poza

http://www.linkmania...dpost&p=4550770

:tiphat: macar unul down:D si revin peste o luna:D

Ai warn recent. Se va scoate doar dupa 11 septembrie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...