Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Warn down TOPIC

Recommended Posts

Multumesc! :tiphat:

-20%

Link to comment
Share on other sites

warn down :)))

pe 16 02 2012 pentru postare neimplicat

as putea cere mai multe warnd downuri? nu de alta dar de cand s a deschis topicul niciodata nu l am folosit chiar daca puteam sa o fac in fiecare luna :D si m a gandeam sa scadeti warn mai mult acum daca se poate doar :dontknow: .ms

Ai luat warn la ora 17:52 si la ora 21:16 ceri warn down ?

Link to comment
Share on other sites

Ok..ca sa ne salvam si noi de primit mesaje peste mesaje..si sa va ajutam si pe voi.

Vom face acest topic la banati..cu scopul de a vi se scoate warn-ul acordat de catre noi..dar in conditiile regulamentului de pe forum desigur

In acest topic vor posta exclusiv doar cei care vor warn down

O vor face de pe USERUL pe care-si doresc warn down

Vor inscrie in post si data ultimului warn up primit cat si motivul acestuia ( va invit sa fiti sinceri pentru ca se verifica oricum si riscati inca un warn up )

Nu aveti voie sa faceti cerere de warn down decat la cel putin o luna de la modificarea nivelului de warn.

Nu aveti voie sa faceti cereri multiple de warn down. Le veti repeta doar la cel putin o luna de la primirea ultimului warn down.

In functie de gravitatea motivului pentru care ati primit warn up, moderatorii isi rezerva dreptul de a va refuza cererea de warn down.

Have fun

PS daca ati luat warn up pe un alt user de curand..ni ne cautati sa va scadem warn-ul de pe alt user..pentru ca nu se va face.

In acelasi caz si cu suspendurile..daca aveti un user suspendat nu postati aici cu vreun cont clona

Acest topic are anumite conditii pe care se pare ca majoritatea ati inceput sa le ignorati. De acum inainte daca nu respectati intocmai conditiile din primul post si postati la nesimtire ( vezi postul de mai sus) o sa fiti sanctionati ( de la warn up pana la disable posting ) .

Link to comment
Share on other sites

Warn Down:D mai am 10% warn dar nu stiu care nu e remove:-? As dori sa mi se scoata thx nam mai primit warn din 2008. in 2009 -ija- mi-a dat remove lam 5 Warnuri a mai ramas unu nu stiu care :P

Salut,

Daca nu ai mai accesat contul nu aveai cum sa primesti warn, nu?

Parerea mea este ca mai trebuie sa activezi daca vrei sa ti se scada nivelul de warn. Incearca un pm peste 1-2 luni unui moderator de la care ai primit warn.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, stiu ca nu de mult am mai cerut un warn down, dar sunt warn-uri vechi... Dar intru cam rar pe aici sper sa nu abuzez de bunatatea dumeavoastra, mai cer un warn down.

Multumesc frumos, spor la lvl.

O zi buna.

Dupa 18 februarie

Multumesc... poate - 20%.. sunt warn-uri vechi.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest EasyLow

In legatura cu aceasta plangere http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435088 , -teen- lasa de inteles ca si eu sunt implicat !

Ca as avea vre`o legatura cu aceasta plangere! -torje- poate crede ca eu am trimis,ca eu am ajutat,ca eu am pus...etc!

Acum,eu am cerut dovezi pentru toata prostia asta,iar -iTi- imi spune ca nu sunt implicat :| wtf? Eu ca sunt implicat imi iau warn + ss, iar altu de mai sus scapa,desi este neimplicat!

Doresc sa mi se scoata warn up + ss de pe contul "maimultintine".

O zi buna!

Nu iti dau permanent pe asta cu totusi ca regulamentul asa zice. Nu ai postat unde trebuie. Posteaza aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=35283&st=5400

Link to comment
Share on other sites

pai vreau si eu un warn up ca sa fie un suspend sa se ia de la zero....ultimu warn Redemption Note Added 28 April 2010 - 19:44

Warn up nu se da la cerere :) Numai in cazul in care nu respecti regulamentul sau in anumite topicuri conditiile de postare acolo. Daca vrei warn down da-mi un pm.

PS. Daca faci 100% warn nu se ia de la 0.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...