Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gutul

Balgass

Recommended Posts

As sugera ca pana cand dam noi, playerii, cateva rr ca sa putem omori balgassul, sa fie facut de gm`i.

Nu neaparat din 2 in 2 ore, ca nici noi uneori nu-l faceam asa, insa de 2-3 ori/zi, cand este cate unul online, ar fi in beneficiul tuturor, doar creste astfel xp`ul ptr toti care joaca aici. :)

Bineinteles cu minimul aport al playerilor elfi, macar sa se simta folositori si ei :D

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Toate sugestiile se iau in considerare. Aceasta a fost deja discutata si am agreat sa nu ne implicam si sa va lasam sa va descurcati singuri intrucat tine strict de gameplay si comunitate. Cand o sa cresteti, o sa-l faceti voi. La fel si cu cel din Kanturu. Asa cum ati facut si cu goldenii o sa va descurcati si cu restul ;)

PS: o sa ignor faptul ca este a mia sugestie legata de "vrem mai mult xp" :)

Link to comment
Share on other sites

Toate sugestiile se iau in considerare. Aceasta a fost deja discutata si am agreat sa nu ne implicam si sa va lasam sa va descurcati singuri intrucat tine strict de gameplay si comunitate. Cand o sa cresteti, o sa-l faceti voi. La fel si cu cel din Kanturu. Asa cum ati facut si cu goldenii o sa va descurcati si cu restul ;)

PS: o sa ignor faptul ca este a mia sugestie legata de "vrem mai mult xp" :)

pana acum sa facut balgasul:) s'au apropiat mai multi de rr si acum nu il mai faceti... mda:D

Link to comment
Share on other sites

Toate sugestiile se iau in considerare. Aceasta a fost deja discutata si am agreat sa nu ne implicam si sa va lasam sa va descurcati singuri intrucat tine strict de gameplay si comunitate. Cand o sa cresteti, o sa-l faceti voi. La fel si cu cel din Kanturu. Asa cum ati facut si cu goldenii o sa va descurcati si cu restul ;)

PS: o sa ignor faptul ca este a mia sugestie legata de "vrem mai mult xp" :)

pana acum sa facut balgasul:) s'au apropiat mai multi de rr si acum nu il mai faceti... mda:D

Da, tocmai de aia s-a discutat si s-a decis sa nu-l mai facem pentru ca este un event in scopul playerilor si nu al adminilor. Ce importanta are ca unii s-au apropiat de rr? Si tu ca si toti ceilalti ati profitat de pe urma faptului ca a fost facut, nu numai cei "care se aproprie de rr".

Link to comment
Share on other sites

Guest .:AleX:.

nu stiu de ce mai faceti sugestii , nu vedeti ca nu se aplica ? uitati'va la ultimele 200 de sugestii in spate sa vedem cate s-au aplicat , niciuna

Link to comment
Share on other sites

ba ia gura nu vedeti ca sunteti tare ... :banghead: ? dak nu deschideati subiectul poate inca mai beneficiam de balgas dar cum voi sunteti pe alta lume :crazy: akm nici nu ma mira la ce nivel a ajuns prostia :blink:

:clap: :clap: :clap: bv pentru toti prostii de pe server v-ati inmulltit ca raia #-o #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...