Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alexsebi2005

Reputation Membri Staff-ului !

Recommended Posts

Guest Advanced12

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showuser=776575

e repetent , nu faceti nimica ? adica la moderatori sa nu putem da + / - deoarece daca ala sa zicem iti da ban iti da - sigur ca i-ai dat ban si uite ce urat apare Lancelot , -663? la un moderator nimeni nu are asa ceva uni au -50 , -100 dar sa fim seriosi -663? :violent:

Si ce propui m?.Dac? vor membri sa ii dea „-” îi d?.Crezi ca nu merit? ?

Link to comment
Share on other sites

E subiectiva treaba. E o chestie de popularitate mai mult. Nu comentez cine ce merita, dar la un moderator sa aiba minus (daca face plangeri/banati) nu mi se pare deloc surprinzator.

Link to comment
Share on other sites

E subiectiva treaba. E o chestie de popularitate mai mult. Nu comentez cine ce merita, dar la un moderator sa aiba minus (daca face plangeri/banati) nu mi se pare deloc surprinzator.

eu zic ca se poate , face ceva sa numai ia - moderatori sau cine vrea sa poata cine nu nu , deoarece sa vezi un MODERATOR pe linkmania cu -663 o sa zica alti asta e analfabet :tiphat:

Crezi ca nu merita? pai avand in vedere ca el e Moderator si tu membru , da nu merita

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

cu ce va incomodeaza pe voi ca lancelot are -663 reputation? :))

e moderator omule , cum sa ai -663 fi si tu serios ia mai arata-mi unu cu -500 aprox si sa fie moderator

Daca te framanta pe tin,trebuie sa ne framante si pe noi.

Link to comment
Share on other sites

read this

E subiectiva treaba. E o chestie de popularitate mai mult. Nu comentez cine ce merita, dar la un moderator sa aiba minus (daca face plangeri/banati) nu mi se pare deloc surprinzator.

partial.

pe de alta parte, poate el a cerut cunostintelor sa-i dea - rep.

then again, cu ce te incomodeaza pe tine?

Link to comment
Share on other sites

ia gandeste-te de ce nu are odyzzeus - 600? sau xtest? sau oricare altul

pentru ca nimeni nu a facut atatea favoritisme si manevre pe server ca Lancelot

a ramas cunoscut ca omul HH-ului in staff

i s-au dus zilele de glorie de pe 97 cand toti il pupau in fund

Link to comment
Share on other sites

sebi,sti ca ai postat undeva unde nu trebuia

Diverse , MuOnline el face parte din Staff-ul muonline deci am postat unde trebuie , poti pleca din topic deoarece faci spam aiurea !

Eu pot sa cred ca Lancelot e repetent in adevaratul sens , -663 ? voi chiar nu ganditi cei care ii dau - degeaba dati calumea :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showuser=776575

e repetent , nu faceti nimica ? adica la moderatori sa nu putem da + / - deoarece daca ala sa zicem iti da ban iti da - sigur ca i-ai dat ban si uite ce urat apare Lancelot , -663? la un moderator nimeni nu are asa ceva uni au -50 , -100 dar sa fim seriosi -663? :violent:

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=416910

uite aici sugestie,si cum am propus-o cum au inchiso , si dac citesti atent numa v oturi pro am avut :)))

crezi ca iei nu stiu asta, e tragica faza este un servar public si free,dac si aici se fac favoritisme, sa nu ne miram ca traim in romania, unde totul a ,ajuns o minciuna,si inca ceva nu cred ca lancelot,su mai stiu eu cine sunt de vina ca asi permit asemenea cazir vinovati sunt membri stafului superior ca le da voie ,nu exista un sistem un for superior care sa-i traga la raspundere, sau poate ca admini respectivi asi fac treaba de buna voie fara a fi platiti si de acea indulgenta asta ce le revin

Link to comment
Share on other sites

Reputatia aia nu reprezinta nimic si nu defineste omul din spatele calculatorului. Aia e gen facebook, Like :right: Cativa useri carora nu i-au placut deciziile i-au dat reputatia peste cap. Reputatia nu reprezinta votul majoritar al linkmania, ci a 2-3 users care s-au distrat pe profilul lui. :P

Uita-te la profilul lui soare (jardel), si-a facut vreo 10 usere, si si-a dat singur like, incat are vreo +200 ca reputatie. Daca Lancelot ar trebui demis ca are -600 voturi, inseamna ca pe soare l-ai pune moderator? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Reputatia aia nu reprezinta nimic si nu defineste omul din spatele calculatorului. Aia e gen facebook, Like :right: Cativa useri carora nu i-au placut deciziile i-au dat reputatia peste cap. Reputatia nu reprezinta votul majoritar al linkmania, ci a 2-3 users care s-au distrat pe profilul lui. :P

Uita-te la profilul lui soare (jardel), si-a facut vreo 10 usere, si si-a dat singur like, incat are vreo +200 ca reputatie. Daca Lancelot ar trebui demis ca are -600 voturi, inseamna ca pe soare l-ai pune moderator? :lol:

eu m-as lua si dupa REPUTATIE LOGIC ! cum esti placut de alti membri , voi nu stiti sa dati ban pentru cont clona? :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Si pentru asta am meritat sa-mi dai -1? :)))))))))) Mai da-mi unu, poate te simti mai bine.

Din ce-am zis eu:

Reputatia aia nu reprezinta nimic si nu defineste omul din spatele calculatorului.

Nu esti de acord nu?

Reputatia ta e de cacat, ai -30, bun. deci dupa tine, esti un om de cacat. Nu te simti insultat, tu ai confirmat asta.

Care voi? Eu n-am moderator, nu te adresa mie. Nici nu ai cum sa dai suspend unor conturi clona care n-au postat pe forum, desi cu ele poti vota reputatia altor posturi. Dar cui sa-i explici..

Link to comment
Share on other sites

Daca intru la plangeri si acord cateva suspenduri sunt 100% convins ca primesc "-" peste "-" :))

Un moderator/admin bun nu trebuie sa fie mereu placut de playeri/useri. Nu pot sa te oblig sa ma placi dupa ce-ti dau warn/suspend.

Dupa parerea mea nu are nici o relevanta acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...