Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mudjahid

Reevaluare Mudjahid

Recommended Posts

Vreau sa vad unde apare ca as fi avut speed?Dovada in loguri, ca si cum as fi avut speed pe characterul Mudjahid cand eu joc pe 3conturi: Mudja, DubLeCriMe. Si cu astia nu am luat ss, a aparut deodata pe charul Mudjahid ca am speed????

Link to comment
Share on other sites

Formatul corect al unui post în aceast? subsec?iune este:

o LINK: [Link c?tre plângerea/postul care a dus la sanc?iunea contestat?]

o PARTE V?T?MAT?: [Numele caracterului/caracterelor/contului/ip-ului a c?ror pedeaps? este contestat?]

o CONTESTA?IE:

[Aici vor fi ad?ugate toate argumentele necesare contesta?iei: linkuri, screenshots, comentarii relevante, etc]

Link to comment
Share on other sites

pretene nu exista scan sau ce zic astia nici acces la loguri nu au probabil 90% din admini ... nu iese nici un autokill la scan am folosit io de la inceput db si am luat ban ca eram in party cu balauru si sa uitat cat am jucat 10 ore lvl 320 si mi-a dat ban ... nu scan nu vrajeli ...

Link to comment
Share on other sites

nu exista scan...doar daca te prinde unu in fapt...sau daca va toarna cineva gen "ba cred ca ala are speed".Atunci da verifica logurile si daca vede ca ai ceva PA...dar nu exista asa ceva :))))

ei defapt vor sa bage frica in voi...

cunosc pe cineva care foloseste 1hh de la inceput...si nu a luat ban decat in al 2-lea scan...pentru ca l-a prins unu in fapt .deci pa

Link to comment
Share on other sites

oricum eu nu am avut speed am avut 2 arme cu speed si pedant..nustyu de unde au vazut astia la mine speed..vreau sa vad logurile si cand se vede ca am folosit ss pe ce dovada dati voi ss daca eu nu vad nici o dovada

Vreau dovezileeeeeeeeeeeeeeee!! si cand am folosit speed alti au luat 99 ca aveau vidio sau poze si chiar doar noi 3 am folosit daca vreti sa stiu ca unu foloseste speed si vad ca nu a luat ss :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...