Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Andr3yutzul

Reevaluare Gheata

Recommended Posts

Rog foarte frumos sa se verifice loggurile pt ca diablo nu cred ca sa uitat macar la printuri calumea !

sunt bk DIABLO NAM CUM SA ATAC CU poison spelu ce se vede sub golden pricepi?

eu sunt ce-l care am fost furat si de bok si am primit si suspend

rog ca alt admin sa se uite mai atent si sa verifce loggurile pt ca am facut o plangere pt ca mi sa furat un golden mi sa facut ks!

rog sa fiti capabili ... sau sa va ganditi de 2 ori inainte sa dati suspend pt ca tot noi suferim din cauza greselilor voastre

nu aceept suspendt pt ca chiar mi s-a facut ks si nu mi se pare corect sa iau suspend daca nu e destul de clar in pozele mele ksu se vede clar poisonu si nu sustin pedegeaba ksul

Diablo e cumva prin alianta celor ce sunt postati de mine sau ?>...

apropo daca nu ataca si iau ss aiurea poisonu cum a aparut avea auto atack hack ? si se plimba pe langa mobi si da automat?

rog foarte frumos sa se analizeze bine daca nu e suficient de clar macar nu-mi da suspend pt ca chiar a facut ks :| si tot eu sa iau suspend ..

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=417786

Link to comment
Share on other sites

nu sta nimeni sa verifice daca x a tras sau nu a tras in goldeni sau de cate ori a murit y,voi trebuie sa ne demonstrati prin printuri aceste lucruri,ceea ce nu apare in plangerea respectiva,cat despre aluziile asupra moderatorilor daca mai vad asa ceva inchid reevaluarea fara sa ma mai uit la plangere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...