Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

Sugestie

Recommended Posts

buna, de ceva vreme ma deranjeaza comanda /hustle din joc. mi-am crescut o elfita si toti bicheii care vin si ma vad imbracata mai "sexy' zic ei, incep sa-mi dea /hustle. la inceput era funny, dar acum a inceput sa devina deranjant. nu mai suport.

sugestia mea este sa se dea suspend celor care folosesc comanda /hustle pe elfe. (/hustle = sa te F- word)

vad ca pentru comanda /filter s-a dat suspend, deci ar trebui sa se poata face si pentru comanda /hustle o regula. la urma urmei tine de demnitatea unei elfe, nu poate fi injosita in asa fel in fiecare zi fara ca cineva sa ia o masura.

cu dragoste, o elfa necajita.

Link to comment
Share on other sites

buna, de ceva vreme ma deranjeaza comanda /hustle din joc. mi-am crescut o elfita si toti bicheii care vin si ma vad imbracata mai "sexy' zic ei, incep sa-mi dea /hustle. la inceput era funny, dar acum a inceput sa devina deranjant. nu mai suport.

sugestia mea este sa se dea suspend celor care folosesc comanda /hustle pe elfe. (/hustle = sa te F- word)

vad ca pentru comanda /filter s-a dat suspend, deci ar trebui sa se poata face si pentru comanda /hustle o regula. la urma urmei tine de demnitatea unei elfe, nu poate fi injosita in asa fel in fiecare zi fara ca cineva sa ia o masura.

cu dragoste, o elfa necajita.

Nu cred ca e vorba doar de elfe... sunt personaje care imi dau si mie /hustle (care sunt un amarat de DK) sprijinind gardul in devias...

Sunt total deacord cu sugentia prietenului nostru boom

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

daca s-ar da ban ar fi culmea , poate sa o scoata :violent:

Pai dupa cum vezi mai bine dai ban decat s-o scoti. Unde ar mai fi placerea de a da suspend daca ar scoate`o ?

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ,ce fel de sugestie e asta? E facuta la vrajeala? Cred ca ar trebui ca initiatoru sugestiei sa isi ia un warn..hai ne apucam de acum sa facem sugestii la misto ...si vrem ca o sugestie adevarata sa fie aprobata..uite din cauza sugestiilor ca asta.. Nu ne mai iau Moderatori in serios.

-1,Sugestia asta e aberanta cum e si cu ..comanda /filter. Cel putin comanda /filter in opinia unor membri din staff ..dauna jocului .. Deci o comanda a jocului creeata de Mu original e considerata ilegala.. cam aiurea,nu?

Degeaba pedepsiti o comanda din joc..ca se folosesc si mai multe "programe ilegale".

O intrebare la Staff, vreau sa ma apuc de joc,cand dati drumu la pagina de creeare conturi? Multumesc anticipat.

P.S De ce ti-ai facut elfa...daca tu esti baiat? Suporta consecinta faptelor tale.

O zi superba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...