Jump to content
Cristian

Party zone

Recommended Posts

Well, avand in vedere ca acum cei mici sau cei care nu folosesc programele magice nu au zen pentru /post, m-am gandit sa fac un topic special unde un party poate anunta cand are nevoie de inca x membrii la party, sau un jucator cauta party, pe ce harta, ce level etc. De moment acest topic se afla in stadiul BETA si este posibil ca pe viitor sa fie modificat, asa ca am sa va rog sa cititi mereu regulile. De asemenea daca aveti propuneri pentru acest topic am sa va rog sa imi dati PM pe forum.

Regulamentul topicului:

- Fiecare character/party are dreptul la un mesaj odata la 30 de minute.

- Odata ce postati aici sunteti obligati ca atunci cand gasiti party sau caracterele dorite pentru party sa anuntati aici, iar metoda cea mai buna ar fi sa va editati post-ul si sa bifati casuta "Show edit line".

- Sunteti obligati sa respectati modelul de postare de mai jos! (nu postati doar "mg level 100 caut party pls").

Atentie! Acest regulament poate fi modificat oricand de catre moderatorii din sectiunea Mu, ei fiind si cei care vor aplica sanctiuni in cazul in care nu respectati regulamentul de mai sus.

Modelul dupa care va trebui sa postati este urmatorul:

In cazul in care un party deja format cauta membrii va trebui sa posteze in felul urmator:

Harta:

Numarul de jucatori pe care il cautati:

Rasa dorita:

Level cuprins intre

Party-ul este format din:

Contact:

In cazul in care un jucator cauta party:

Nume:

Rasa:

Level:

As dori un party format din:

Level cuprins intre:

Harta preferabila:

Am punctele puse in felul urmator:

Eventual daca doriti puteti posta link catre status-ul vostru:

Cum ar trebui sa arate o cerere?

Harta: Atlans2

Numarul de jucatori pe care il cautati: 2

Rasa dorita: MG si BK

Level cuprins intre: 150 si 200

Party-ul este compus din: 1 SM level 200, 1 DL level 240 si un Elf level 195 si 700 energy

Contact: shobo

sau

Nume: shobo

Rasa: Dark Lord (DL)

Level: 240

As dori un party format din: Sa aiba macar elf pe energy.

Level cuprins intre: 150 si 330

Harta preferabila: Kanturu2

Am punctele puse in felul urmator: 500 str, 800 agi, 400 ene

Eventual daca doriti puteti posta link catre status-ul vostru: http://www.linkmania.ro/s2/status/index.php?ord=0&selectpagina=1&strCauta=shobo&x=0&y=0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...