Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest JackAssSM

De ce 1HH?!?!?!?!?!?

Recommended Posts

Guest JackAssSM

as dori si eu sa mi se arate unde si cum am folosit 1hh? daca foloseam nu eram pe primul loc.. Sunt on 24.7 nu dorm de 6 zile. si voi imi dati ban pentru 1 HH????? As dori sa imi aratati si mie cum ati decis voi ca eu am 1 HH.. o inregistrare.. un copy paste din loguri.. Ceva.. sa justifice ca am folosit 1HH.. Cred ca merit si eu macar atat.. Ca banul sunt sigur ca nu se mai scoate.. Dar vreau pentru cultura mea generala.. DC am luat? ca am stat in party?.. ca am omorat golden? va rog vreau sa stiu dc? Imi datorati chestia asta... macar pentru 6 zile de play online nonstop.. si nopti ne dormite.

P.S.

Verificati in logurile alea.. si cat timp am fost on.. Si daca as fi avut 1hh pe ce loc as fi fost.

Multumesc Anticipat.. si sper sa mi se onoreze dorinta.

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

ai avut hit hack pur si simplu ai facut lvl de la 300 la 340 in 2 zile mai si comentezi dute la politie si fa plangere daca nu iti convine :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

am eu poze cu tine si GhemotoK in Kanturu2 pe ultimu spot:> le pun ? Am luat si d/c acolo . Culmea cand am venit nu mai erati ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest garone_MU

ai avut hit hack pur si simplu ai facut lvl de la 300 la 340 in 2 zile mai si comentezi dute la politie si fa plangere daca nu iti convine :beer:

Si ce-i asa imposibil?

Chiar in mai putin de 2 zile se poate face de la 300 la 340...

Link to comment
Share on other sites

ai avut hit hack pur si simplu ai facut lvl de la 300 la 340 in 2 zile mai si comentezi dute la politie si fa plangere daca nu iti convine :beer:

Si ce-i asa imposibil?

Chiar in mai putin de 2 zile se poate face de la 300 la 340...

de la 300-340,daca faci 10lvl pe zi e bun. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest garone_MU

ai avut hit hack pur si simplu ai facut lvl de la 300 la 340 in 2 zile mai si comentezi dute la politie si fa plangere daca nu iti convine :beer:

Si ce-i asa imposibil?

Chiar in mai putin de 2 zile se poate face de la 300 la 340...

de la 300-340,daca faci 10lvl pe zi e bun. :tiphat:

ieri am facut de la 300 la 320 de dimineata pana noaptea pe la 2-3....

Link to comment
Share on other sites

Guest JackAssSM

ai avut hit hack pur si simplu ai facut lvl de la 300 la 340 in 2 zile mai si comentezi dute la politie si fa plangere daca nu iti convine :beer:

Si ce-i asa imposibil?

Chiar in mai putin de 2 zile se poate face de la 300 la 340...

de la 300-340,daca faci 10lvl pe zi e bun. :tiphat:

Daca eu am facut cu hack lvl.. atunci si tu MagicSM ai facut.. Adica pentru tine e posibil sa faci lvl.. dar eu nu?????!?!?!?.. ai uitat cand ma sunai dimineata la 8:30 sa iti aduc elfa ca era in party cu mine.. Dc o luasem daca statea cu hack?.. oricum asta nu e important.. invidia e invidie.. dar.. eu nu cer aici sa mi se scoate banul.. Eu cer sa mi se arate dovezi pentru ce am luat ban.. Si apropo vezi ca kanturu 2 e plin.. asa ca taci din gura.. aia din HH cresc acolo de 3 zile.. pentru ca poate sa omoare nu pentru ca au hack..

Asa ca degeaba.. Acum lu-am bam ca ne vede lumea pe undeva... Nu mai am voie sa dau move nicaieri ca nu pot omora?...

Terminati cu inviidiile astea.. si jucati dreaq..

Link to comment
Share on other sites

Nu mai comenta ma..din gresala m`am uitat pe status si aveai 1 lvl in fata lu Marian si peste 10 ore aveai 8 lvl distanta de el.Si in acest timp Marian a stat pe unele din cele mai bune spoturi la pt..asa ca nu mai comenta ca n`ai folosit nimicBangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu mai comenta ma..din gresala m`am uitat pe status si aveai 1 lvl in fata lu Marian si peste 10 ore aveai 8 lvl distanta de el.Si in acest timp Marian a stat pe unele din cele mai bune spoturi la pt..asa ca nu mai comenta ca n`ai folosit nimicBangHead.gif

cica din greseala si el se uita ca disperatu pe status :))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...