Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BFromHell

Sugestie DSR

Recommended Posts

O sa vedem S3 cand o sa fac eu 80 de ani :)) (mai am ceva pana atunci) oricum ar fi o chestie cu DSR-ul :)) ar fi misto pe DL un DM cu lk dd dsr :D

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu eu la duel / war nu mnerge dsr nici pe sv 1

@season 3 poate peste un an daca se va face un update cum s-a facut db trecut

@@daca este problema de la versiune nu are ce sa faca stafful LM daca cei de la Webzen nu au facut nimic...

Link to comment
Share on other sites

Eh pe multe jocuri is separate optiunile , cum e aici pe mu DD , si DSR . DSR iti faci pentru PVE iar DD il faci pentru PVP. Eu zic ca e bine asa cum e acuma deoarece cum au spus ceilalti adineauri , seturile lk dd dsr +13 ar deveni OP . Deci eu zic ca e ok cum este acuma:)

Link to comment
Share on other sites

Functioneaza DSR-ul si in PVP, toata problema ii ca functioneaza cand tu ai lvl mic fata de oponentul tau(el avand DSR in set) si pentru necunoscatori, DSR nu scade din DMG ci doar scade rata ca sa dai dmg pe oponent (miss miss miss)

EDIT

Link to comment
Share on other sites

daca ar merge dsr nu se schimba nimic vb de celelalte caractere? un bk full dsr dd set +13 ar sta afk la 100 de dw :)):-j numai judecati :-j abea pik bk fara dsr activ mai mareste putin def si`l faci invincibil :-j nu are rost

:tiphat: , e frumos servaru asa cum e :)

Link to comment
Share on other sites

ma eu cred ca aveti prb cu capul serios...pai dak nu mai are cine sa se ocupe de server , sa ii de-a drumul cel putin la pagina de conturi, cum puteti sa credeti ca mai exista cineva care mai umbla in baza de date sa incerce sa va modifice voua Dsr. :violent:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...