Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

koka

Cerere Warn Down

Recommended Posts

Nu am mai jucat si nu am mai postat de multa vreme aici pe linkmania,daca imi aduc bine aminte ultima data aveai dreptul de a cere warn down daca te-ai comportat exemplar si nu ai facut nimic ce ar fi putut ridica warnul pe userul respectiv,sunt cativa ani buni de cand nu am mai dat pe aici deci consider ca ar fi suficient timp in care nu am facut nici o infractiune ca sa imi ridice warnul si cred ca merit scoaterea warnului sau macar reducerea lui (parerea mea),desigur ramane la apreciere voastra daca si cat merit redus sau scos.Va multumesc anticipat pentru timpul si atentia acordata acestei cereri.

Link to comment
Share on other sites

Pentru warn down trebuie sa dati pm moderatorului care v-a dat warn up, daca acel moderator nu mai activeaza din diferite motive, puteti da pm altui moderator.

Mai precis, citat din regulamentul forumului linkmania:

• Cererile pentru indepartarea nivelului de avertizare se vor adresa printr-un PM (private message = mesaj privat), moderatorului care vi l-a acordat. Daca nu mai face parte din staff, se vor adresa unul alt moderator din sectiunea respectiva ori a moderatorilor globali indicati: Cr1stY, Sensini, NightWishMaster.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...