Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord

sa va uitati varog

Recommended Posts

Guest Coduri si Rezolvari

Nu inteleg de ce si-ar baga speed cand da buff ? Interesant oricum dar nu cred ca are speed :)

la buff nuj de ce dar la heal il inteleg :)

Link to comment
Share on other sites

Cel care foloseste speed e cel care a facut clipul. Toti se misca mai repede, uita-te la modul cum pluteste bk-ul.

Daca doar sm-ii ar fi avut speed el trebuia sa se miste normal si sa ii vada pe cei cu speed ca si cum ar avea agyl mare. Ori a avut speed, ori a modificat filmuletul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Klansman

Dupa ce ca tu esti cel care a luat 60 de zile ss pentru autoprint-ul tau acuma incerci sa tragi si pe altii dupa tine?? esti jalnic....se vede clar ca tu ai speed in acest filmulet.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca tu esti cel care a luat 60 de zile ss pentru autoprint-ul tau acuma incerci sa tragi si pe altii dupa tine?? esti jalnic....se vede clar ca tu ai speed in acest filmulet.

ba tu esti nebun sau ce dracu ? eu am facut filmul ? eu am postat astia pentru speed ? sau ce crezi ? mai gandestete si tu putin

p@ noob

Link to comment
Share on other sites

Filmuletul este accelerat,toti se misca mai repede si din aceasta cauza se vede ca un speed,si pe tine nu te-ar mai interesa bk ca deja ai 60 zile,ce mai conteaza permanent ca in 2 zile iti faci bk inapoi,ce gandire ai..te-ai dus tu si acum incerci ca pacalesti si alta lume ca sa se duca si altii..Meriti un cadou tu..

no warn..

Link to comment
Share on other sites

Uitati-va si la drop de la mobi,ceva nu e in regula,cade prea repede,se vede ca filmarea a fost grabita..sau la ceva a fost umblat la filmare..

adica inseamna ca 2 sm a primit 99 zile suspend gresit :)

Asta e interesant ca nici un admin nu a bagat nasul in topicul asta :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...