Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Sugestie Muguard

Recommended Posts

Mai bine il scoateti imi merge pc ca drak cu el;la multi nici nu le merge sa intre in joc din cauza acestuia... v-am zis si va repet nu conteaza ce muguard bagi tot se face program pt orice... !

asa ca lasati ca orice player sa posteze pe alti pt orice (elite etc ) si gata. cine foloseste 99.

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

de acord..si eu am probleme cu el,dar daca gasiti pe cnv sa faca unul mai bun sau update la acesta nu ezitati sa-l bagati :D

Link to comment
Share on other sites

Guest h4x0r

Salut,

Pentru cine se crede "1337" las un mic indiciu:

25s1pa9.png

(uitativa la hex nu la ascsii)

Acum va mai ramane doar cracking-ul la checksum , ceea ce e usor (pentru mine) :)

Seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest mousesportsAnaKin

Salut,

Pentru cine se crede "1337" las un mic indiciu:

25s1pa9.png

(uitativa la hex nu la ascsii)

Acum va mai ramane doar cracking-ul la checksum , ceea ce e usor (pentru mine) :)

Seara buna.

da formula complecta de la bypass daca vrei sa faci o chestie faina :))

Link to comment
Share on other sites

pai ce facem ma ne intoarcem ca pe 97 ??? de ati inchis pagina de creat conturi??? de frica

acum se vede cu adevarat incompetenta stafului , rusine

@Ghemotok : si a cui e vina ca marele mu guard e praf? daca era unul ca lumea sigur nu mergea nimic

sincer va faceti de cacao sa inchideti pagina de conturi la 3 zile dupa ce ati dat rr db =))

Link to comment
Share on other sites

Guest mousesportsAnaKin

nu ca mai tot vaicariti pe aici , orce muguard are si un bypass e doar o chestiune de timp pana il gasesti , asa ca poate sa puna 2000 de mi de muguarduri :)) si poate sa se dea si de pamant ca hackurile tot merg

Link to comment
Share on other sites

Guest h4x0r

Sunt 4 oameni care au reusit sa sparga mainu de la linkmania (inclusiv eu) (4 care ii cunosc)

Deci e cam ceva unique :)

Eu si cei 3 anonimi ne gandim daca sa ii dam release (hack+cracked main)

O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

Sunt 4 oameni care au reusit sa sparga mainu de la linkmania (inclusiv eu) (4 care ii cunosc)

Deci e cam ceva unique :)

Eu si cei 3 anonimi ne gandim daca sa ii dam release (hack+cracked main)

O seara buna.

macar cu asta fac si astia ceva cu severu!.aAca zici u k poti face cva d genu.....DE SI NU CRED

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

Sunt 4 oameni care au reusit sa sparga mainu de la linkmania (inclusiv eu) (4 care ii cunosc)

Deci e cam ceva unique :)

Eu si cei 3 anonimi ne gandim daca sa ii dam release (hack+cracked main)

O seara buna.

Daca iti dau niste link-uri din urma :)) acum 3-4 ani ,cum vorbeai pe forumul asta, te pisa si pe tine rasul,acum vii p aici si 'eu si 3 anonimi am sparl main-ul' ,cu ce te ajuta pe tine ca freci un server? ia mai bine si il ajuta,ia-ti o functie de programator, daca iti place sa si joci ..joaca ,dar nu fi marlan si nu uita de unde ai plecat.

#e si normal sa ii dea block la pagina de creat conturi,pana rezolva problema cel putin.

Link to comment
Share on other sites

Guest h4x0r

Sunt programator , doar ca nu pentru linkmania :)) .

Deci cred ca daca nu se va deschide pagina de conturi voi da release la hack+main.

Atunci o sa fie nebunie curata va fi server privat privat(vor juca doar 5insi)

Link to comment
Share on other sites

Sunt 4 oameni care au reusit sa sparga mainu de la linkmania (inclusiv eu) (4 care ii cunosc)

Deci e cam ceva unique :)

Eu si cei 3 anonimi ne gandim daca sa ii dam release (hack+cracked main)

O seara buna.

Sllym se numara printre ei? :)) Cred ca ai fi mai apreciat daca ti-ai folosi cunostintele sa faci ceva benefic pentru server :)

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

Cei 3 care au speriat vest-ul,vreti comunitate inapoi pe addicted? nu o sa aveti daca va mai cacati mult pe aici...poate dai si un motiv ptr. tot ceea ce faci pe aici sau vorbesti cel putin ..ma rog :) ca eu nu intelege print care l-ai pus tu mai sus si nu pot sa ma astept la fapte marete din partea ta sau a anonimilor tai.

Link to comment
Share on other sites

Guest h4x0r

Sunt 4 oameni care au reusit sa sparga mainu de la linkmania (inclusiv eu) (4 care ii cunosc)

Deci e cam ceva unique :)

Eu si cei 3 anonimi ne gandim daca sa ii dam release (hack+cracked main)

O seara buna.

Sllym se numara printre ei? :)) Cred ca ai fi mai apreciat daca ti-ai folosi cunostintele sa faci ceva benefic pentru server :)

Short anwer: nu.

Link to comment
Share on other sites

nu vad ce legatura are ce am zis eu cu ce abereaza asta....

@hack-urile merg si fara sa "spargi" muguardu =)) asa ca nu te inteleg.... si ca strici jocu altora si crezi ca e ceva cool bv... :X:X daca ai avea o femeie langa tine probabil ai gasi alceva de facut :P

cer warn-uri celor care au postat sa se afle in treaba.. sugestia mea ramane on .!

Link to comment
Share on other sites

daca tu crezi ca asta inseamna "jmekerye" te inseli....In primul rand puteai face ceva benefic pentru server(dar asa e romanul) nu sa vii sa cersesti atentie "vai frate ce hacker sunt eu..." (sunt sigur ca tu si cei 3 prieteni ai tai sunteti foarte amuzati pe skype de ceea ce se intampla aici).Puteati fi mult mai apreciati.

mkvnza.jpg cat despre MUguard..chiar consuma mult -.-

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

Sunt programator , doar ca nu pentru linkmania :)) .

Deci cred ca daca nu se va deschide pagina de conturi voi da release la hack+main.

Atunci o sa fie nebunie curata va fi server privat privat(vor juca doar 5insi)

esti un obosit de 16 maxim 17 ani :)) ce programator esti si tu pustiulica

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Hacker care sparge server de mu :)))) tare sparge tata nasa si atunci esti tare :angry1:

Solutia ar fii un clicker pentru linkmania pentru toate rasele si va disparea elite ca nu poti lega mouse cu banda

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...