Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bobby

zenul pt post

Recommended Posts

Guest MagiczSm

e foarte bn la 10 mil asa cum e, altfel ar fi scandal deja pe post

este forum ptr vanzari cumparari

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

eu unul exact asta vreau sa vad toata ziua p post..'bk lvl mic caut pt plz' :) faceti-l 50k :))

Link to comment
Share on other sites

agree .. e dus prea mult la 10 mil acum .. 1 mil ar fii ok pana mai crestem umpic si apare zenu ..

daca vreau un sm la ultimu spot lt7 ce fac ? ma duc prin orase si ii intreb asa dau un post si rezolv problema :)

Link to comment
Share on other sites

E ok cat e acum. Stiu ca e destul de stresant sa nu poti chema lume la party, mai ales holderi. Dar macar in felul asta strangeti si zen-ul de pe jos. Iar de party, sunt 350 de oameni pe server. E imposibil sa nu treaca unu pe langa voi timp de cateva minute in asa fel incat sa va faceti un party.

Pt buy / sell aveti sectiune in cadrul forumului.

Link to comment
Share on other sites

e ok asa cum e cu zenu iar admini ar putea sa faca putina reclama in joc la sectiunea vanzari/cumparari :)

APROB, aveti guild, ally .. nu e necesara schimbarea !!

Cine are zen, da post, cine nu sa mai stranga de pe jos, sa vand jwls, etc ( sau folositi clickere ) :))

Link to comment
Share on other sites

Dar cum dragilor, pe 0.97d aveati /post? Atunci cum de va formati party-urile? Si pe langa asta mai era unu cu clicker-ul, ca "daca nici atat nu ne oferiti, un clicker, sa putem creste si noi normal", NORMAL? La voi ideea de normal pentru a te juca mu, constituie si un clicker ca bonus? Adica in ziua de azi pentru a te juca acest mmorpg iti trebuie clicker ca altfel nu te poti juca? Sau altul ca nu poate da buff la party. Bai, nu stiu pe ce servere ati jucat voi, dar pana sa se bage S1, ulterior S2, noi dadeam buff manual, cu mouse-ul, puneam scotch lipit de mouse, bagam puncte full manual, cu mouseul.

Oricum, serverul e prost conceput. Nu mai trebuiau introduse spoturi, ca de asta folositi clicker si clociti pe o coordonata.

Cu cat vi se ofera mai multe facilitati, cu atat sunteti mai ipocriti.

Link to comment
Share on other sites

E ok cat e acum. Stiu ca e destul de stresant sa nu poti chema lume la party, mai ales holderi. Dar macar in felul asta strangeti si zen-ul de pe jos. Iar de party, sunt 350 de oameni pe server. E imposibil sa nu treaca unu pe langa voi timp de cateva minute in asa fel incat sa va faceti un party.

Pt buy / sell aveti sectiune in cadrul forumului.

cu raspunsuri din astea nu faceti decat sa incurajati si mai mult folosirea variantei de elite care inca merge

tineti-o tot asa !

Link to comment
Share on other sites

Noi incurajam adunatul zen-ului. Daca voi stiti sa il adunati numai cu Elite, atunci o faceti pe barba voastra...

Tu nu faci alceva,decat sa incurajezi playeri sa foloseasca programe ajutatoare

Link to comment
Share on other sites

Guest vladimiru

de ce pe alte jocuri (nu mu online, altele nu dau nume) optiunea de /post se face GRATIS (doar ca poti da un post odata la 30 de sec si legat de orice: party, trade, etc) de catre 3000 de playeri? oare pt ca sunt servere straine si acolo joaca OAMENI si nu .... ma abtin sa zic....

legat de programe: cati nu am vazut cu programe ajutatoare adunand de toate de jos ... de fapt din aer ca asa aduna programele astea nu?:D

merg si altele nu numai elite, care fac aceleasi chestii ca si elite doar ca se numesc altfel ... cu alea ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

E ok cat e acum. Stiu ca e destul de stresant sa nu poti chema lume la party, mai ales holderi. Dar macar in felul asta strangeti si zen-ul de pe jos. Iar de party, sunt 350 de oameni pe server. E imposibil sa nu treaca unu pe langa voi timp de cateva minute in asa fel incat sa va faceti un party.

Pt buy / sell aveti sectiune in cadrul forumului.

crede-ma ca pe ultimu lt7 nu trece niciunu pe langa tine :) poti sa stai mult si bine sa astepti :)

iar cu adunatu zenului de pe jos .. poti sa aduni mult si bine .. pana faci 10 mil sa dai un post mai ales pe spoturile astea dureaza .. poate daca suntem in arena si adunam de acolo da.. dar la 300 de zen din monstru ..

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca in lt7 ai mobi care dau 300 zen ;)

noi argumentam ca nu e bine asa cum e, iar tu bagi cate un reply de ceva mai rar (stiu ca e la misto).

de cand s-a dat drumu la srv am vazut un singur post. eu cum chem oamenii la party? cum imi cumpar 1 chaos ? folosesc forumul ? come on...si 1 mil e mult pt un post in conditiile de acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...