Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iTi

ks @ tarkan

Recommended Posts

Recunosc ca nu eram cu reguamentul la zi:),credeam ca poti face preluare la un spot daca pe acel spot se afla un party cu cel mult 3playeri:).

Sry nu a fost cu intentie:),se vede clar pe printuri fix 2 minute am facut ks (cam dubios mi se pare),insa vreau sa-l informez pe domnul iTi ca nu sunt de seama lui:) si nu-l pot lasa sa ne tragem de par:).Rog a se lua in vizor limbajul acestui player.

ps:am venit pe svr cu niste prieteni pentru fun:)nicidecum sa urmaresc banurile:) dar nici sa vbim ca pe camp.

Link to comment
Share on other sites

nenea dute de unde ai venit.. respecta regulamentul daca vrei sa joci pe server asta. Ti-am zis si in joc nu te-am postat neaparat ptr ks-ul ala ci mai mult ptr nesimtirea ta si a prietenilor tai

cat despre limbajul meu te rog adu dovezi (printuri) si inca odata iti spun.. ai regulamentul la dispozitie http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=416573

Nu se da suspend pentru insulte ( ex: fraiere, prostule, moaca, tontule, marsh, jet, noob, but) daca cel acuzat nu le foloseste repetat.

EDIT: nu era o insulta .. era o intrebare la care inca astept raspunsul..

Link to comment
Share on other sites

Guest kukytza

Amice , deodata ce tu ai dat in mine era normal sa dau in tine nu ? pune print cu pk daca scrie undeva ca te-am omorat ma las de acest joc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kukytza

Recunosc a fost greseala noastra ca nu am citit regulamentul , noi eram cu gandu la alte regulamente :) unde daca sunt 3 pe spot si vin 4 sau 5 playeri se considera party full se poate face take :) !

Link to comment
Share on other sites

Guest -R3W-

eu zic sa nu retragi , eu asa era sa iau ss pe old db :comp2: , si acum daca nu postai sa vad ca ai print cu spot , kuky cel mai praf om din lume numai stau cu tine in pt .. :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Repet:) nu stiam regulamentul la zi:),iar pt 2 minute de ks..atat de mult tambalau?

Am plecat de acolo si nu am ramas:),si acum sunteti acolo,nu inteleg:) va afectat asa de mult?

Am plecat dupa mai putin de 2 minute:)dar la print ies 2 minute:),nu stiu cum,la astea nu m-am priceput niciodata,insa nu am pastrat spotul:) v-am zis sry si nu o sa se mai repete:)......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...