Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Crys1209

Plangere - implicare admini

Recommended Posts

Incredibil ce se intampla, cum dispar adminii din game toti vin si incalca regulamentul fara nici o nesimtire.

Daca asa activitate va fi din partea adminilor la inceput de server cand se ignora regulamentul de apartenenta spot atunci o sa ma las de joc,

Sincer nu vreau sa stau 2 ore sa pun vreo 30 de plangeri pt ca mor pe spot si imi pierd spotul asa ca mai bine ma las de joc.

http://imageshack.us/g/31/screen080322130004.jpg/

La poze nu mai suntem toti 5pe spot, din pk stage 2 care cum a fost au facut pk pe spot, si s-au inmultit ca raia pe spot, am pus ultima poza cu toate ca mai am multe de ks injuraturi si etc. Irelevant cine mai detine spotu atunci, am vrut doar sa arat ca din 5 care eram acolo, sa facut 15 20, iar eu nu o sa fiu retard sa stau sa fac poze la 15 oameni cand nu poti contacta nici un admin ingame, pt ca nu este nici unu online sau ati lasat legea junglei ca sa aveti maine de lucru la rezolvat plangeri.

PS, dezamagitor inceput

Edit later, inchideti topic, deja am sters clientul

Link to comment
Share on other sites

Daca ai poza cu spot si poza cu ks sau pk te rog sa o postezi.

Din pozele tale nu se intelege nimic (nici macar limbaj nu vad).

Chiar nu vreau sa va dau nefondata din prima zi, toti sunteti la inceput si trebuie sa cresteti.

Am vazit si cate 2 party-uri pe spot si nu se certa nimeni.

Adminii in astfel de cazuri nu au ce face, nu pot sa alunge pe X sau pe Y de pe spot.

Link to comment
Share on other sites

eu nu am reclamat pe nimeni in post, am reclamat doar neprezenta adminilor cat si nesimtirea celor de acolo, iar acuma sincer, ar fi avut rost sa fac poze la toti acei 30 de playeri ce tot au venit la ks ?

eu am reclamat faptul ca nu ai avut cum sa dai de un admin sa te ajute sa iti pastrezi spotul in conditiile in care eram deja 15 pe spot peste 30 de min.

Oky inteleg ca toti is disperati de levele, insa si eu m-am dus noria crezand ca va fi mai liber si nu am facut ks nimanui, nu am postat si am vrut sa chem un admin ca sa ma ajute , dar nu am putut da de nici unul, iar sistemul creat fata de alte servere , nu are nici o statistica unde sa iti arate care admin este online dintre toti ceilalti.

Sunt site uri unde se arata numele adminilor si daca sunt online sau offline.

PS nu am postat pt ca i-am inteles, nu sunt spoturi si etc, insa din no ks la 2 3 , cum poti sa spui no ks la alti 10 cand deja eram luat in ras ?

Link to comment
Share on other sites

Guest kukytza

daca vei da /online in game o sa vezi ca o satzi arate sus in stanga " Online Gms : 1 " sau cati sunt .. toti stau la inceput 2-3 partyuri pe spot .. astai farmecul jocului

Link to comment
Share on other sites

Eu o singura obiectie am, daca se poate. Aseara am stat la lvl 105 in jur de 35 de min pe un golden +3. Cand mai avea vreo 500 hp mi-a prins un hit si am murit. Cand am revenit TheMask a omorat toti goldenii din devias. Stiu ca am pierdut dreptul acelui golden, dar daca se poate sa lase adminii goldenii sa ne faca "viata" mai grea pe harti pt ca nu mi se pare normal ca eu sa dau 35 de min, ca player, pe un golden si sa vina un admin in 10 sec sa radieze 2 goldeni de langa mine. Repet, stiu ca am pierdut dreptul acelui golden, dar totusi... in rest toata stima si respectul pt eventurile cu zen... unice sincer.

Link to comment
Share on other sites

Hai frate asa e la inceput , deja suntem vreo 3 party pe spot si facem caterinca si ne distram aici , ce te superi asa , nu totu-l se rezuma la lvl

asa este, nu se rezuma totu la levele, insa daca totusi sunt deja un party format pe acel spot, de ce sa stai la KS cand ceilalti te invita sa pleci ca nu mai face nimeni nici un level pt ca eu trebuie sa stau sa fac printuri cu nemernicii cu mousul pe el si cand ataca. iar cu skill arma de dk sau cu speluri de sm cu skill 1 mob e greu sa ii faci poza cu skilu in desfasurare, ma repet , nu am vrut sa postez pe nimeni de KS , am vrut sa chem un admin pe spot ca sa ii indeparteze pe cei ce stateau acolo fara sa aiba spotul, iar deja se adunase peste 10 oameni, iar cum tot mai venea unu acolo dadea si el, ca daca is 10 oameni ce ataca pe spot deja clar ca mai poate da si el acolo ca doar deh.

Pe unul insa il voi posta si de bun simt.

Aseara a fost nesimtire mare si era nevoie ca sa se vada ce admin este sau nu online, ca e online GM cand dai comanda /online nu e tot una cu a ii da PM direct unui GM, ce faci ii iei la ghicite de pe site unde este afisat stafful MU ?

Iar ca o recomandare si o sugestie, poate se poate pune in aplicare un status GM lista Online sau Offline.

Mai jos aveti poza cu acel nesimtit, catalin83

EU ii spun sa nu mai faca KS, el imi spune hai mars

http://imageshack.us/photo/my-images/94/screen080322030003.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...