Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dumnezeu

O ideie pentru noul db

Recommended Posts

Baieti Spunetim si mie care ii Versiunea de Mu clasica in care sa populat atat jocul cat si Linku cu acea versiune ... ? Care este versiunea prin care sa cunoscut Muu ? Toti veteranii de pe fosta versiune plange datorita minciunilor cu Arsu de HDD si alte Magarii multi au plecat de pe acest server Din cauza minciunilor si altor prostii :-j ... Au fost dispusi sa doneze Pc uri , Banii grei sa refaca hardu sau sa cumpere un Alt PC de 82521351236812361236123961 mai performant pe vremea aceea pentru a fi jocul mai placut si sa se revina din nou cu serverul. Veteranii de pe link sar intoarce doar la versiunea la care Muul a fost cunoscut si creeat pentru prima data. Seazon 2 a fost plin de Copii nu de Playeri :-j ... Nr de playeri creste triplat la versiunea veche decat la una s3 ep1 ... Stati si analizati putin 1. Server ca linkmania 97d na fost niciodata asa reusit 2. Server 97d nu mai are nimeni mai ales Low toti incep sa isi faca Servere fantoma no-ip.org si cacanarii .... Tzin 2 zile si poc Flod , sau nu ma lasa mami sa tin pc deschis ... Un grup de persoane (veterani) au fost dispusi sa redeschida ei serveru doar ca vDragos na fost deacrod sa dea MuServeru ... Cei vechii stiu asta dar din pacate nu mai sunt aici acum cei care se jucau ...

97d ar avea mare succes si playerii triplat decat seazone ... Faceti o proba deschideti 2 serveri paralele si vedeti 97 d contra versiunea voastra amandoua linkmania si cei care vor season ii lasam si cu 10 conturi de pe un pc si tot nu rezulta la playeri de pe 97d daca mati inteles ce am spus ...

stai tu linistit ca nu se intoarce nimeni pe 97d, si de season 2 ne-am plictisit, au aparut jocuri mai tari, grafica mai tare decat mu 97,season2 etc, jucam link ca e exp mic, indiferent de versiune, pe 97d jucai ca sa fii primul in top, aici joci ca e Castle siege iteme noi etc, asteptam si wings lvl 3.

Link to comment
Share on other sites

Guest Carotella

season 2 are toate calitatile 97d-ului ( care nu is foarte multe ) + multe multe MULTE imbunatatiri. pe 97d singuru lucru care il puteai face era sa cresti. normal ca toti nubii care habar nu au sa joace si stiu doar sa stea ON si sa creasca vor 97d :-j

Link to comment
Share on other sites

season 2 are toate calitatile 97d-ului ( care nu is foarte multe ) + multe multe MULTE imbunatatiri. pe 97d singuru lucru care il puteai face era sa cresti. normal ca toti nubii care habar nu au sa joace si stiu doar sa stea ON si sa creasca vor 97d :-j

Desi n-am jucat 97D de acord cu tine Gunite :D

Link to comment
Share on other sites

ok se da rr la db , mai mult fortat pt ca problemele tehnice au golit treptat serverul de-a binelea

de ce sa mai joci acum daca ramane aceeasi versiune? unde e noutatea? cum ziceau si altii au aparut destule mmorpg mult peste mu ....

inclin sa cred ca s-a cam dus perioada de glorie cand erau 400-500 playeri online

macar no rr daca tot nu se schimba versiunea , altfel prea multi nu cred ca se vor apuca din nou doar pt ca s-a dat rr db din cauza problemelor cu dupe

Link to comment
Share on other sites

ideia este ca multe servare sunt cu rr si chear daca au muguard etc tot se poate intra cu speed etc.daca Linkmania ar face ceva diferit de celate servare sar rentoare jucatori.

servar non rr ,exp 1,daca cineva ar folosi speed ar fi mai usor de dectectat + ca nar fi lag la csuri ,etc

un Mod poate sa inchida topikul ca nare rost sasi spuna parerea 100 de spameri, :tiphat:

in loc sa faci topicuri in care murdaresti limba romana mai bine ai lua sfaturi pentru a invata sa scrii.

ajuns odata la lvl 400 te plictisesti de acele chestii.

Link to comment
Share on other sites

Baieti Spunetim si mie care ii Versiunea de Mu clasica in care sa populat atat jocul cat si Linku cu acea versiune ... ? Care este versiunea prin care sa cunoscut Muu ? Toti veteranii de pe fosta versiune plange datorita minciunilor cu Arsu de HDD si alte Magarii multi au plecat de pe acest server Din cauza minciunilor si altor prostii :-j ... Au fost dispusi sa doneze Pc uri , Banii grei sa refaca hardu sau sa cumpere un Alt PC de 82521351236812361236123961 mai performant pe vremea aceea pentru a fi jocul mai placut si sa se revina din nou cu serverul. Veteranii de pe link sar intoarce doar la versiunea la care Muul a fost cunoscut si creeat pentru prima data. Seazon 2 a fost plin de Copii nu de Playeri :-j ... Nr de playeri creste triplat la versiunea veche decat la una s3 ep1 ... Stati si analizati putin 1. Server ca linkmania 97d na fost niciodata asa reusit 2. Server 97d nu mai are nimeni mai ales Low toti incep sa isi faca Servere fantoma no-ip.org si cacanarii .... Tzin 2 zile si poc Flod , sau nu ma lasa mami sa tin pc deschis ... Un grup de persoane (veterani) au fost dispusi sa redeschida ei serveru doar ca vDragos na fost deacrod sa dea MuServeru ... Cei vechii stiu asta dar din pacate nu mai sunt aici acum cei care se jucau ...

97d ar avea mare succes si playerii triplat decat seazone ... Faceti o proba deschideti 2 serveri paralele si vedeti 97 d contra versiunea voastra amandoua linkmania si cei care vor season ii lasam si cu 10 conturi de pe un pc si tot nu rezulta la playeri de pe 97d daca mati inteles ce am spus ...

@OffTopic Daca as scrie asa... Mi'ar fi rusine sa mai ies din casa:)

@OnTopic Au fost destule topicuri cu sugestia ''serverului non'rr'' si deja admimi si'au impus punctul de vedere acolo.Decat sa faceti 100 topicuri cu sugestii aiurea mai bine a'ti incerca sa ajutati serverul cum puteti.

@97d? Tu auzi ce spui?Da recunosc 97d a fost prima versiune pe care am jucat mu prima data pe aceasta comunitate...Dar nu se compara cu S1 S2:)

Link to comment
Share on other sites

Cat a fost Old Db ..toti am strigat "RR DB" ....acum ca se da RR Db ..strigam ...ca vrem nu stiu ce versiune. Multumiti-va cu ce vi se ofera.. Tot timpu trebuie sa gasiti o modalitate de a stresa.. "Ca aia de ce nu e asa,,cealalta de ce nu e pe dincolo" .Nu inteleg de ce voi din alb vreti negru .. si cand e negru ..vreti alb inapoi.. its so damn funny.

OnTopic E bine asa cum e ..deci Contra.

Doamne si tu esti agramat? Apoi nu ma mir de ce unii pamanteni ..sunt asa agramati. (E o gluma ..nu va suparati).

Link to comment
Share on other sites

s2 low xp cam atat !oricum va fi full srv ca toata lumea asteapta deschiderea!

Foarte mare dreptate ai. Dar dupa cateva saptamani o sa ramana jumate :))

Mi se parte aiurea sa ramana la fel ca data trecuta. Dar ce sa facem...nu conteaza ce vrem...conteaza ce vor(ce pot) ei.

Link to comment
Share on other sites

Toti cei care comentati "postului" meu sunteti copii de 12-13-14 ani maxim si cont pe forum la fel cum il am si eu cu maxim 150-200 Posturi nu comenteaza un Player vechi doar copii (nu va suparati dar asa e). Voi doar Seasone apoi vorbiti de calitati si din pacate si pe Season 2 se pot face dupe dupa cum vad. Eu nam jucat LinkMania de cand sa inchis 97d dar vad acum numai copii ...

Link to comment
Share on other sites

Toti cei care comentati "postului" meu sunteti copii de 12-13-14 ani maxim si cont pe forum la fel cum il am si eu cu maxim 150-200 Posturi nu comenteaza un Player vechi doar copii (nu va suparati dar asa e). Voi doar Seasone apoi vorbiti de calitati si din pacate si pe Season 2 se pot face dupe dupa cum vad. Eu nam jucat LinkMania de cand sa inchis 97d dar vad acum numai copii ...

Si care e rostu postului asta?

+1?

@OnTopic S'a spus de mai multe ori ca nu sunt resurse pentru un season nou,DAR speranta moare ultima:) nu?

Link to comment
Share on other sites

Toti cei care comentati "postului" meu sunteti copii de 12-13-14 ani maxim si cont pe forum la fel cum il am si eu cu maxim 150-200 Posturi nu comenteaza un Player vechi doar copii (nu va suparati dar asa e). Voi doar Seasone apoi vorbiti de calitati si din pacate si pe Season 2 se pot face dupe dupa cum vad. Eu nam jucat LinkMania de cand sa inchis 97d dar vad acum numai copii ...

"Nenea" cere si tu poze cu buletinele si o sa vezi ca nu sunte "copii de 12-13-14 ani" dupa cum afirmi mataluta si mai lasati voi 97D-ul si "move on whit the world" si eu am jucat pe 97D si a fost extraordinar de fain, aveai cu cine sa ti o discutie cat de cat inteligenta si aveai cu cine sa glumesti si altele si da e adevarat ca s-au apucat multi copii de linkmania de cand cu S2, dar nu cred ca "veteranii" s-au lasat pentru ca s-a bagat S2, poate s-au lasat pentru ca nu mai au timp de MU (au si ei o varsta, au familii, au serviciu). Asa ca terminati cu aberatiile astea cretine ca sunt numai copii pe server si ca voi v-ati lasat pentru ca s-a schimbat versiunea, nu va convine nu jucati fratilor nu va oblica nimeni, e un joc gratuit pentru numele lui Dumnezeu nu va pune nimeni sa platiti ca sa jucati pe acest server.

Link to comment
Share on other sites

Eu ca si jucator vechi de prima versiune 0.97 nu m-as intoarce veci sa joc pe acelas 0.97.

Pt cei melodramatici e oky sa zici, wow ce frumos a fost, ce frumos ar fi ca se va umple serverul cum era acum 6-7 ani insa visati cai verzi pe pereti :)

Treziti-va lumea este in miscare , orice server respectabil ramane in pas cu moda, au mai aparut alte 2 caractere in acest joc, alte harti, alte eventuri si voi o dati in balarii cu 0.97 al vostru.

Va recomand un seson 6 sa vedeti ce inseamna sa joci.

Pt ca nu stii sa il joci tu , aia nu inseamna ca nu este frumos cu toate update urile pe care recunosc ca si eu de cand am inceput acest joc nu m-am putut lasa de el, am jucat low xp, non rr servere, xp maxim, servere grele cat si usoare.

Ca un sfat pt noua conducere, indiferent ce versiune va fi , regulamentul sa fie regulament pentru toti si atata tot, pt ca in rest orice setare facuta la serverul de mu, este facuta pt toti cei ce il joaca.

PS, bucurati-va ca acesta este un server sponsorizat, iar adminii nu accepta donatii pt a oferi seturi si alte iteme ingame pt a distruge jocul si balanta pe server. Am vazut multe servere duse pe rapa datorita acestui fapt " primim donatii ca sa putem mentine serveru".

Linkmania a ramas printre singurile servere din lume ce se bucura de acest ATU, iar toate serverele sunt facute pt a aduce ceva bani posesorilor.

Eu zic sa va bucurati de acest aspect :)

Am sa revin si eu impreuna cu alti linkmaniaci vechi :D

Link to comment
Share on other sites

Eu ca si jucator vechi de prima versiune 0.97 nu m-as intoarce veci sa joc pe acelas 0.97.

Pt cei melodramatici e oky sa zici, wow ce frumos a fost, ce frumos ar fi ca se va umple serverul cum era acum 6-7 ani insa visati cai verzi pe pereti :)

Treziti-va lumea este in miscare , orice server respectabil ramane in pas cu moda, au mai aparut alte 2 caractere in acest joc, alte harti, alte eventuri si voi o dati in balarii cu 0.97 al vostru.

Va recomand un seson 6 sa vedeti ce inseamna sa joci.

Pt ca nu stii sa il joci tu , aia nu inseamna ca nu este frumos cu toate update urile pe care recunosc ca si eu de cand am inceput acest joc nu m-am putut lasa de el, am jucat low xp, non rr servere, xp maxim, servere grele cat si usoare.

Ca un sfat pt noua conducere, indiferent ce versiune va fi , regulamentul sa fie regulament pentru toti si atata tot, pt ca in rest orice setare facuta la serverul de mu, este facuta pt toti cei ce il joaca.

PS, bucurati-va ca acesta este un server sponsorizat, iar adminii nu accepta donatii pt a oferi seturi si alte iteme ingame pt a distruge jocul si balanta pe server. Am vazut multe servere duse pe rapa datorita acestui fapt " primim donatii ca sa putem mentine serveru".

Linkmania a ramas printre singurile servere din lume ce se bucura de acest ATU, iar toate serverele sunt facute pt a aduce ceva bani posesorilor.

Eu zic sa va bucurati de acest aspect :)

Am sa revin si eu impreuna cu alti linkmaniaci vechi :D

complet de acord cu tine

Link to comment
Share on other sites

Guest necorupt!

Da , deci se da drumu la srv miercurea care a trecut , miercurea care vine sau miercurea apocaliptika ? pt . cine nu o inteles , puteti a fiti mai expliciti va rog ?

Link to comment
Share on other sites

jos ai 4

Te baga'si si tu la +1? Ce mor pe incultii astia...

@On topic: 97d nu mai e asa dorit:) si cum s'a spus si mai sus pe langa season 6...Acum s2,s3 ep1 ce'o fi o fi...xD numa serverul sa mearga bine fara bugg'uri

Link to comment
Share on other sites

nu.nu intelegeti cum sa spui ca pe 97d stateai toata ziua in davias si faceai pk pe nubi ?pe 97 D linkmania a atins apogeul erau 2 servere full! acuma pe s2 s-a ajuns la 20 online ce credeti ca db asta o sa fie diferit?tot la 20 online o sa se ajunga

in primul rand majoritatea nu cred ca joaca mu nu pentru grafica sau gameplay eu cred ca il joaca pentru socializare,pentru fun with friends.de-aia erau pline iesirile din davias de-aia era sv full

Link to comment
Share on other sites

Guest Carotella

e mai greu pt ca trebuie sa faci 400 lvl nu 350. dar e mult mai frumos. sa trecem la 97d ar fi ca si cum am trece inapoi la epoca de piatra :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...