Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest LiriC

Guilda/Clan .. etc

Recommended Posts

Guest LiriC

neata...

sunt proaspat revenit pe server dupa f.multi ani..

Destul de activ. :)

Caut clan.. activ.. care are o comunitate activa si sociabila... si ... da.. putina rabdare sa mai ajute si la lvl pe aia mititei.. avand in vedere ca sunt non rr.

Avand in vedere ca Mu nu este un joc la care trebuie sa stai cu ochii in monitor .. zic ca nah..rabdarea nu ar fi problema.. in comparatie cu L2 sau Aion. unde este necesar.

Sunt.. baiat.. cu 22 de anisor.. :) sociabil :P

Nume.. nah nu prea conteaza... LiriC suna ok :)

Nu caut clan cu 1 om on pe zi :) ...

cat de cat.. chiar daca .. din cate am inteles link are niste probleme la momentul de fata... sper sa aud de la cineva .. ceva.. 1 semn de viata..

Link to comment
Share on other sites

neata...

sunt proaspat revenit pe server dupa f.multi ani..

Destul de activ. :)

Caut clan.. activ.. care are o comunitate activa si sociabila... si ... da.. putina rabdare sa mai ajute si la lvl pe aia mititei.. avand in vedere ca sunt non rr.

Avand in vedere ca Mu nu este un joc la care trebuie sa stai cu ochii in monitor .. zic ca nah..rabdarea nu ar fi problema.. in comparatie cu L2 sau Aion. unde este necesar.

Sunt.. baiat.. cu 22 de anisor.. :) sociabil :P

Nume.. nah nu prea conteaza... LiriC suna ok :)

Nu caut clan cu 1 om on pe zi :) ...

cat de cat.. chiar daca .. din cate am inteles link are niste probleme la momentul de fata... sper sa aud de la cineva .. ceva.. 1 semn de viata..

ti-ai gasit prost moment in care sa te reapuci, serverul e in "moarte cerebrala" :)) 30 de playeri pe zi, de la 4-500.. cu totii asteptam rr db

prin urmare nu prea vei gasi un clan activ asa cum cauti tu :)

Noapte buna, c'ya !

Link to comment
Share on other sites

Guest LiriC

ultima oara cand am auzit de rr la db a fost prin 2006 sau 2007.. undeva pe acolo... si am plecat de pe server tocmai din motivul asta... publicul dorea RR la DB.. dar conducerea nu a vrut sa il dea.. dar sincer nu am chef sa imi sara un admin in cap .. ca gresesc si sa imi tina morala.. ca n-am nevoie.. :) .. eu zic doar ce zicea pe vremuri publicul.. si atunci era lume... :) ca l2 era prin crestere si el.... stateam si juma de ora sa ma loghez pe Mu... ah vremuri frumoase... vremuri care nu vor mai reveni ;) .. dar macar cat de cat..

Eh macar 1 clan de fun..sa intru macar sa am cu cine vb din cand in cand..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...